|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 292 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 8.4" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал + пластик |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Основна камера | 5 Мп |
| Процесор | Tiger T606 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Розміри | 202.7 x 126 x 7.5 мм |
| Серія/родина планшета | Pixus Folio |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 5 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 1.6 ГГц |
| Колір | Сірий |
| Ємність батареї, mAh | 5000 mAh |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Підтримка карт пам'яті | до 512 ГБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, A-GPS, GLONASS, BeiDou |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Ні |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Pixus Folio 6/128GB 4G Grafite (Folio 6/128GB Grafite)
Немає в наявності
Код товару: 609879
4 877 грн
4 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Pixus FOLIO – це новий компактний планшет з вражаючим дисплеєм! Планшет Folio оснащений дисплеєм з діагоналлю 8.4 дюйма, який створений передавати дивовижну цифрову реальність з надзвичайною точністю завдяки FULL HD розширенню! Роздільна здатність екрану Pixus FOLIO складає 1920х1200 px - такі характеристики ідеально розкривають деталі в іграх та відео, видно навіть дрібні темні деталі, а завдяки технології повного ламінування Incell і матриці IPS, дисплей планшета Folio забезпечує чітке, контрастне відображення кольорів. Завдяки своєму компактному розмірі планшет Pixus FOLIO дуже зручно брати всюди з собою для роботи чи відпочинку, а висока роздільна здатність забезпечить комфортну роботу на дисплеї планшету! Pixus FOLIO – ваш незамінний помічник!
![Планшет Pixus Folio 6/128GB 4G Grafite (Folio 6/128GB Grafite) [609879] Планшет Pixus Folio 6/128GB 4G Grafite (Folio 6/128GB Grafite) [609879]](/content/images/8/104x390l80mc0/48931845562743.jpg)
![Планшет Pixus Folio 6/128GB 4G Grafite (Folio 6/128GB Grafite) [609879] Планшет Pixus Folio 6/128GB 4G Grafite (Folio 6/128GB Grafite) [609879]](/content/images/8/390x390l80mc0/42489002163844.jpg)
![Планшет Pixus Folio 6/128GB 4G Grafite (Folio 6/128GB Grafite) [609879] Планшет Pixus Folio 6/128GB 4G Grafite (Folio 6/128GB Grafite) [609879]](/content/images/8/390x390l80mc0/45598085733253.jpg)
![Планшет Pixus Folio 6/128GB 4G Grafite (Folio 6/128GB Grafite) [609879] Планшет Pixus Folio 6/128GB 4G Grafite (Folio 6/128GB Grafite) [609879]](/content/images/8/390x390l80mc0/19663573127761.jpg)
![Планшет Pixus Folio 6/128GB 4G Grafite (Folio 6/128GB Grafite) [609879] Планшет Pixus Folio 6/128GB 4G Grafite (Folio 6/128GB Grafite) [609879]](/content/images/8/390x390l80mc0/76594451380374.jpg)
![Планшет Pixus Folio 6/128GB 4G Grafite (Folio 6/128GB Grafite) [609879] Планшет Pixus Folio 6/128GB 4G Grafite (Folio 6/128GB Grafite) [609879]](/content/images/8/390x390l80mc0/24215149916987.jpg)
![Планшет Pixus Folio 6/128GB 4G Grafite (Folio 6/128GB Grafite) [609879] Планшет Pixus Folio 6/128GB 4G Grafite (Folio 6/128GB Grafite) [609879]](/content/images/8/390x390l80mc0/71676942635157.jpg)