|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| BDS | Так |
|---|---|
| Bluetooth | Так |
| GALILEO | Так |
| GPS | Так |
| NFC | Ні |
| Wi-Fi | 1 |
| Ємність батареї | 8000.00 |
| Вага | Немає даних |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Відеоприскорювач | Так |
| ГЛОНАСС | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | Mali-G68 |
| Додатково | Fast Charge 45W. гіроскоп. датчик освітленості. захист IP68 |
| Діагональ екрану | 10.9" |
| Кількість ядер | 8 |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Матеріал корпуса | алюміній |
| Мультимедіа | гучномовець зі стереодинаміками, тюнінговано AKG |
| Наявність стилуса | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Порти підключення | USB Type-C 2.0 |
| Процесор | Exynos 1580 |
| Роз'єм для навушників | Ні |
| Роздільна здатність екрану | 2304x1440 |
| Розміри | 254.3 x 165.8 x 6 мм |
| Серія/родина планшета | Samsung Galaxy Tab S10 FE |
| Сканер відбитків пальців | Так |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Стандарти захисту | IP68 |
| Тилова камера | Так |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Тип екрану | IPS |
| Тип матриці | LCD |
| Фронтальна камера (опис) | 12 Мп |
| Фронтальна камера для відеодзвінків | Так |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора (детально) | 2.9 ГГц |
| Колір | Світло-блакитний |
| Ємність батареї, mAh | 8000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB |
| Бездротові можливості | NFC. Wi-Fi. Bluetooth |
| Вага, г | 497.00 |
| Висота (мм) | 165.8 |
| Колір задньої панелі | Блакитний |
| Колір передньої панелі | Чорний |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Тип | Продуктивні |
| Тип батареї | Li-Pol |
| Товщина, мм | 6.00 |
| Ширина, мм | 254.3 |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, GLONASS, BeiDou, Galileo, QZSS |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | без чохла / скла |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Ні |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Швидка зарядка | Так |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC)
Немає в наявності
Код товару: 701294
21 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) — це справжній скарб для тих, хто цінує практичність у поєднанні з інноваціями. Завдяки елегантному дизайну та передовим технологіям, цей планшет стане вашим надійним помічником у роботі та розвагах, даруючи максимальні можливості в будь-якій сфері використання.
Головною родзинкою цього гаджету є 10.9-дюймовий LCD дисплей, який забезпечує яскравий та насичений кольоровий простір. Висока роздільна здатність 1440 х 2304 пікселів гарантує чітке та деталізоване зображення, що робить перегляд мультимедіа контенту та веб-серфінг справжнім задоволенням.
Під капотом цього девайса знаходиться потужний процесор Exynos 1580 з восьмиядерною архітектурою, що в парі із 8 ГБ оперативної пам'яті забезпечує дивовижну продуктивність. Навіть за умов багатозадачності, цей планшет працює стабільно та швидко, даючи змогу комфортно виконувати будь-які завдання. На додаток, 128 ГБ вбудованої пам'яті відкривають безмежні можливості для зберігання важливих файлів і програм.
Планшет оснащений 13 Мп основною камерою та 12 Мп фронтальною камерою, які дозволяють створювати якісні фотографії та відео. Знімки завжди будуть кристально чистими, незалежно від умов зйомки, надаючи вам можливість увіковічнювати важливі моменти.
Бездротові можливості у вигляді Bluetooth, NFC та Wi-Fi відкривають доступ до швидкої передачі даних і підключення до аксесуарів, що робить планшет справжнім центром комунікацій.
Ємний акумулятор на 8000 mAh забезпечує тривалий термін роботи без підзарядки, а за допомогою Fast Charge 45W ви зможете швидко поповнити запас енергії. Важлива деталь — планшет відповідає стандарту IP68, що означає максимальний захист від пилу та води. Це робить його ідеальним для активних людей, які не компрометують на надійності навіть у найекстремальніших умовах.
Завдяки датчику освітленості, гіроскопу та частоті оновлення екрану в 90 Hz, користування планшетом стає ще комфортнішим. Ці зручні функції роблять ваш досвід взаємодії з пристроєм справжнім задоволенням, надаючи вам контроль над кожною деталлю.
Samsung Galaxy Tab S10 FE — це універсальний інструмент, що об’єднує в собі продуктивність, стиль і надійність. Виберіть цей планшет і відчуйте всі переваги сучасних технологій у своїх руках, дозволяючи вам досягати успіху кожного дня.
Головною родзинкою цього гаджету є 10.9-дюймовий LCD дисплей, який забезпечує яскравий та насичений кольоровий простір. Висока роздільна здатність 1440 х 2304 пікселів гарантує чітке та деталізоване зображення, що робить перегляд мультимедіа контенту та веб-серфінг справжнім задоволенням.
Під капотом цього девайса знаходиться потужний процесор Exynos 1580 з восьмиядерною архітектурою, що в парі із 8 ГБ оперативної пам'яті забезпечує дивовижну продуктивність. Навіть за умов багатозадачності, цей планшет працює стабільно та швидко, даючи змогу комфортно виконувати будь-які завдання. На додаток, 128 ГБ вбудованої пам'яті відкривають безмежні можливості для зберігання важливих файлів і програм.
Планшет оснащений 13 Мп основною камерою та 12 Мп фронтальною камерою, які дозволяють створювати якісні фотографії та відео. Знімки завжди будуть кристально чистими, незалежно від умов зйомки, надаючи вам можливість увіковічнювати важливі моменти.
Бездротові можливості у вигляді Bluetooth, NFC та Wi-Fi відкривають доступ до швидкої передачі даних і підключення до аксесуарів, що робить планшет справжнім центром комунікацій.
Ємний акумулятор на 8000 mAh забезпечує тривалий термін роботи без підзарядки, а за допомогою Fast Charge 45W ви зможете швидко поповнити запас енергії. Важлива деталь — планшет відповідає стандарту IP68, що означає максимальний захист від пилу та води. Це робить його ідеальним для активних людей, які не компрометують на надійності навіть у найекстремальніших умовах.
Завдяки датчику освітленості, гіроскопу та частоті оновлення екрану в 90 Hz, користування планшетом стає ще комфортнішим. Ці зручні функції роблять ваш досвід взаємодії з пристроєм справжнім задоволенням, надаючи вам контроль над кожною деталлю.
Samsung Galaxy Tab S10 FE — це універсальний інструмент, що об’єднує в собі продуктивність, стиль і надійність. Виберіть цей планшет і відчуйте всі переваги сучасних технологій у своїх руках, дозволяючи вам досягати успіху кожного дня.
![Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294] Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294]](/content/images/17/390x390l80mc0/12693468641745.jpg)
![Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294] Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294]](/content/images/17/390x390l80mc0/98612539924959.jpg)
![Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294] Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294]](/content/images/17/390x390l80mc0/80211157908030.jpg)
![Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294] Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294]](/content/images/17/390x390l80mc0/96451682736871.jpg)
![Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294] Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294]](/content/images/17/390x390l80mc0/46656780788562.jpg)
![Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294] Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294]](/content/images/17/390x390l80mc0/26618388502324.jpg)
![Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294] Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294]](/content/images/17/390x390l80mc0/53723151586146.jpg)
![Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294] Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294]](/content/images/17/390x390l80mc0/20429812625372.jpg)
![Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294] Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294]](/content/images/17/390x390l80mc0/41827508424597.jpg)
![Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294] Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294]](/content/images/17/390x390l80mc0/77004967025131.jpg)
![Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294] Планшет Samsung Galaxy Tab S10 FE Wi-Fi 8/128GB Light Blue (SM-X520NLBREUC) [701294]](/content/images/17/390x390l80mc0/90046003808820.jpg)