|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 444 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 10.1" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність стилуса | Так |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 5 Мп |
| Процесор | Allwinner A532 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1280x800 |
| Розміри | 242.4 х 161.3 х 8.1 мм |
| Серія/родина планшета | Teclast P30T |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 2 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 1.8 ГГц |
| Колір | Сірий |
| Ємність батареї, mAh | 6000 mAh |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Так |
| Наявність чохла / захисного скла | чохол |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Так |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Швидка зарядка | Ні |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411)
Немає в наявності
Код товару: 609873
5 642 грн
5 699 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Стильний 10,1-дюймовий планшет Teclast P30T з потужним 8-ядерним процесором Allwinner A523 відмінно підійде як для роботи, так і для розваг. Повністю ламінований екран з технологією TDDI, яка об’єднує драйвери сенсорного екрана та дисплея, вирізняється високою частотою дискредитації дотику 120 Гц. Він швидко і точно реагуватиме на доторки пальців. HD екран з IPS матрицею забезпечує відтворення високодеталізованого реалістичного зображення і плавного відео під широким кутом огляду. Технологія T-Color 2.0 робить зображення більш чітким та насиченим. Дводіапазонний Wi-Fi 6 та Bluetooth 5.4 подарують чудовий досвід спілкування та обміну даними. Планшет Teclast P30T оснащений 2-мегапіксельною фронтальною і 5-мегапіксельною задньою камерами для відеочатів, плавного потокового відео, фото- та відеозйомки. Вбудовані стереодинаміки із звуковою системою PureSound відтворюють чистий та виразний звук. Швидка оперативна пам’ять об’ємом 4 ГБ дозволяє продуктивно працювати в багатозадачному режимі. 128 ГБ вбудованої пам’яті вирішують питання зберігання електронних книг, пісень, відео, фотографій, музики та інших файлів. Ви зможете додатково розширити сховище до 1 ТБ, використовуючи карту microSD. Повністю адаптована до потреб користувачів новітня операційна система Android 14 забезпечує належний захист даних та пропонує багато додаткових можливостей. Використовуйте зручну панель завдань та працюйте одночасно в декількох додатках, встановлюйте параметри батьківського контролю для оптимального балансу між навчанням та розвагами. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс робить планшет Teclast P30T простим та зручним у користуванні. Надійного акумулятора ємністю 6000 мA/год вистачає на 7 години перегляду відео чи розмов, 9 годин прослуховування музики, 4,5 години ігор. Комплектація: Планшет. Клавіатура KС10. Зарядний пристрій. USB кабель. Стілус. Навушники. Підставка для планшета. Бездротова миша.OTG адаптер.Чохол. Захисна плівка.Кришка конфіденційності камери. Інструкція. Документи. Товарний чек. Гарантійний талон.
![Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873] Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873]](/content/images/2/390x390l80mc0/45825870101955.jpg)
![Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873] Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873]](/content/images/2/584x390l80mc0/35666635791247.jpg)
![Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873] Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873]](/content/images/2/481x390l80mc0/69736365314316.jpg)
![Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873] Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873]](/content/images/2/524x390l80mc0/74524746009592.jpg)
![Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873] Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873]](/content/images/2/581x390l80mc0/29243363257443.jpg)
![Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873] Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873]](/content/images/2/378x390l80mc0/78573241262952.jpg)
![Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873] Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873]](/content/images/2/505x390l80mc0/90781592419130.jpg)
![Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873] Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873]](/content/images/2/232x390l80mc0/73291004328596.jpg)
![Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873] Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873]](/content/images/2/310x390l80mc0/87867418370974.jpg)
![Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873] Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873]](/content/images/2/778x390l80mc0/62010005587391.jpg)
![Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873] Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873]](/content/images/2/727x390l80mc0/79985815528188.jpg)
![Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873] Планшет Teclast P30T 4/128GB Gray + комплект аксесуарів (TLA002/TL-112411) [609873]](/content/images/2/519x390l80mc0/78467086711954.jpg)