|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Bluetooth | Так |
|---|---|
| Cпалах | Так |
| Wi-Fi | 1 |
| Ємність батареї | 5000.00 |
| Автофокус | Так |
| Вага | 340 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Виробник | AllWinner |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додатково | G-Sensor. гіроскоп |
| Діагональ екрану | 8" |
| Комплектація | зарядний пристрій, гарантійний талон, кабель USB, планшет, інструкція |
| Кількість ядер | 8 |
| Кількість ядер процесора | 8 ядер |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Модель відеокарти | Mali-G57 |
| Модель процесора | A523 |
| Мультимедіа | 1 мікрофон, 2 динаміки |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 64 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Основна камера | 3 Мп |
| Порти підключення | 3.5 мм аудіо, USB 2.0 Type-C |
| Процесор | Allwinner A523 |
| Роздільна здатність екрану | 1280x800 |
| Розміри | 201.7×122.4×9.1 |
| Сенсорна панель | Ємнісна |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Тилова камера | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Тип матриці | IPS / PLS |
| Тип накопичувача | eMMC |
| Фронтальна камера | Так |
| Фронтальна камера (опис) | 0.3 Мп |
| Фронтальна камера для відеодзвінків | Так |
| Час в режимі Web | 5.50 |
| Час в режимі аудіоплеєра | 9.00 |
| Час в режимі медіаплеєра | 7.00 |
| Частота оновлення екрану | екрану – 60 Гц, сенсорної панелі – 120 Гц |
| Частота процесора | 1.82 |
| Частота процесора (детально) | 1.8 ГГц |
| Частота процесора, ГГц | 1.80 |
| Яскравість | 280 кд/м² |
| Колір | Ментолово-зелений |
| Ємність батареї, mAh | 5000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB. Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | Wi-Fi. Bluetooth |
| Вага, г | 340.00 |
| Висота (мм) | 122.4 |
| Колір задньої панелі | Зелений |
| Колір передньої панелі | Чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Навігаційна система | A-GPS |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Тип | Початкового рівня |
| Товщина, мм | 9.10 |
| Ширина, мм | 201.7 |
Новий відгук або коментар
Планшет Teclast P85T 8" 4/64GB / WIFI /Metal / Green (6940709685655)
Немає в наявності
Код товару: 712947
3 599 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Планшет Teclast P85T з 8-дюймовим HD-екраном та IPS матрицею стає вашим особистим цифровим помічником, який здатний ефективно поєднувати роботу та розваги. Завдяки чудовій роздільній здатності 1280 х 800, цей планшет забезпечує високоякісне відображення реалістичних зображень з багатими кольорами і широким кутом огляду. Ергономічний металічний корпус у відтінку 'Green' надає пристрою естетичної довершеності і робить його міцним та довговічним.
Окрім естетики, Teclast P85T вражає своєю внутрішньою начинкою. Потужний восьмиядерний процесор Allwinner A523, у поєднанні з 4 ГБ оперативної пам'яті, гарантує плавну та швидку роботу навіть в багатозадачному режимі. Це дозволяє легко перемикатися між додатками, без затримок і зупинок. 64 ГБ вбудованої пам'яті забезпечують достатньо простору для важливих файлів, додатково підтримуючи розширення до 512 ГБ за допомогою карти microSD.
Для кращого інтернет-досвіду, планшет використовує дводіапазонний Wi-Fi та Bluetooth 5.2, що забезпечує стабільне та швидке з'єднання, необхідне для комфортного спілкування та обміну даними. Завдяки підтримці Widevine L1, девайс дозволяє насолоджуватися якісним відеоконтентом з таких сервісів як Amazon Prime Video та Disney+ у роздільній здатності HD та UHD.
Teclast P85T оснащений 3-мегапіксельною основною і 0.3-мегапіксельною фронтальною камерами, що дозволяють здійснювати відеочати або зберігати пам’ятні моменти у високій якості. Крім того, вбудовані стереодинаміки з підтримкою системи PureSound відтворюють чистий і насичений звук, забезпечуючи реалістичний аудійний досвід.
Операційна система Android 13 пропонує користувачам сучасний інтерфейс з просунутими функціями безпеки, включаючи можливості батьківського контролю, що дозволяють обмежувати час перебування дітей за екраном. Інтуїтивне управління робить планшет простим у використанні для будь-якого віку.
Завдяки акумулятору ємністю 5000 mAh, Teclast P85T здатний забезпечити до 4.5 годин безперервних ігор, до 7 годин перегляду відео, до 9 годин прослуховування музики і близько 10 годин читання електронних книг. Це робить його ідеальним супроводом у подорожах або під час активного дня.
Загалом, Teclast P85T - це поєднання функціональності, продуктивності та стильного дизайну, що робить його відмінним вибором як для роботи, так і для дозвілля.
Окрім естетики, Teclast P85T вражає своєю внутрішньою начинкою. Потужний восьмиядерний процесор Allwinner A523, у поєднанні з 4 ГБ оперативної пам'яті, гарантує плавну та швидку роботу навіть в багатозадачному режимі. Це дозволяє легко перемикатися між додатками, без затримок і зупинок. 64 ГБ вбудованої пам'яті забезпечують достатньо простору для важливих файлів, додатково підтримуючи розширення до 512 ГБ за допомогою карти microSD.
Для кращого інтернет-досвіду, планшет використовує дводіапазонний Wi-Fi та Bluetooth 5.2, що забезпечує стабільне та швидке з'єднання, необхідне для комфортного спілкування та обміну даними. Завдяки підтримці Widevine L1, девайс дозволяє насолоджуватися якісним відеоконтентом з таких сервісів як Amazon Prime Video та Disney+ у роздільній здатності HD та UHD.
Teclast P85T оснащений 3-мегапіксельною основною і 0.3-мегапіксельною фронтальною камерами, що дозволяють здійснювати відеочати або зберігати пам’ятні моменти у високій якості. Крім того, вбудовані стереодинаміки з підтримкою системи PureSound відтворюють чистий і насичений звук, забезпечуючи реалістичний аудійний досвід.
Операційна система Android 13 пропонує користувачам сучасний інтерфейс з просунутими функціями безпеки, включаючи можливості батьківського контролю, що дозволяють обмежувати час перебування дітей за екраном. Інтуїтивне управління робить планшет простим у використанні для будь-якого віку.
Завдяки акумулятору ємністю 5000 mAh, Teclast P85T здатний забезпечити до 4.5 годин безперервних ігор, до 7 годин перегляду відео, до 9 годин прослуховування музики і близько 10 годин читання електронних книг. Це робить його ідеальним супроводом у подорожах або під час активного дня.
Загалом, Teclast P85T - це поєднання функціональності, продуктивності та стильного дизайну, що робить його відмінним вибором як для роботи, так і для дозвілля.
![Планшет Teclast P85T 8" 4/64GB / WIFI /Metal / Green (6940709685655) [712947] Планшет Teclast P85T 8" 4/64GB / WIFI /Metal / Green (6940709685655) [712947]](/content/images/29/390x390l80mc0/34701176579324.jpg)
![Планшет Teclast P85T 8" 4/64GB / WIFI /Metal / Green (6940709685655) [712947] Планшет Teclast P85T 8" 4/64GB / WIFI /Metal / Green (6940709685655) [712947]](/content/images/29/390x390l80mc0/13705585759091.jpg)
![Планшет Teclast P85T 8" 4/64GB / WIFI /Metal / Green (6940709685655) [712947] Планшет Teclast P85T 8" 4/64GB / WIFI /Metal / Green (6940709685655) [712947]](/content/images/29/390x390l80mc0/74804948571380.jpg)
![Планшет Teclast P85T 8" 4/64GB / WIFI /Metal / Green (6940709685655) [712947] Планшет Teclast P85T 8" 4/64GB / WIFI /Metal / Green (6940709685655) [712947]](/content/images/29/390x390l80mc0/71428127560849.jpg)
![Планшет Teclast P85T 8" 4/64GB / WIFI /Metal / Green (6940709685655) [712947] Планшет Teclast P85T 8" 4/64GB / WIFI /Metal / Green (6940709685655) [712947]](/content/images/29/390x390l80mc0/89917736657649.jpg)
![Планшет Teclast P85T 8" 4/64GB / WIFI /Metal / Green (6940709685655) [712947] Планшет Teclast P85T 8" 4/64GB / WIFI /Metal / Green (6940709685655) [712947]](/content/images/29/390x390l80mc0/24939602269405.jpg)
![Планшет Teclast P85T 8" 4/64GB / WIFI /Metal / Green (6940709685655) [712947] Планшет Teclast P85T 8" 4/64GB / WIFI /Metal / Green (6940709685655) [712947]](/content/images/29/390x390l80mc0/95769620420793.jpg)
![Планшет Teclast P85T 8" 4/64GB / WIFI /Metal / Green (6940709685655) [712947] Планшет Teclast P85T 8" 4/64GB / WIFI /Metal / Green (6940709685655) [712947]](/content/images/29/390x390l80mc0/31406507162335.jpg)
![Планшет Teclast P85T 8" 4/64GB / WIFI /Metal / Green (6940709685655) [712947] Планшет Teclast P85T 8" 4/64GB / WIFI /Metal / Green (6940709685655) [712947]](/content/images/29/390x390l80mc0/67247682492122.jpg)