|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 570 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | Mali-G57 |
| Діагональ екрану | 11.97" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал + пластик |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | Unisoc T616 |
| Роз'єм для навушників | Ні |
| Роздільна здатність екрану | 2000x1200 |
| Розміри | 279 х 174 х 7.7 мм |
| Серія/родина планшета | Teclast T60 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 5 Мп |
| Частота оновлення екрану | 60 Гц |
| Частота процесора (детально) | 2 ГГц |
| Колір | Сірий |
| Ємність батареї, mAh | 8000 mAh |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, A-GPS, GLONASS, Galileo |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | зарядний пристрій + кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Потужність зарядки | 18 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Так |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Швидка зарядка | Так |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Teclast T60 8/256GB 4G Dual Sim Gray (G6A1/TL-112277)
Немає в наявності
Код товару: 609959
7 910 грн
7 990 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
12-дюймовий повністю ламінований IPS екран має роздільну здатність Full HD+ (2000x1200) і дуже вузькі 7.7 мм. симетричні рамки по краях, завдяки яким екран займає 92% від загальної площини передньої панелі і виглядає справді «безрамковим». Teclast T60 працює на 8-ядерному процесорі Unisoc T616 «Tiger» 2,0 ГГц (який не слід плутати з T606), має 8 ГБ оперативної пам’яті LPDDR4 і цілих 256 ГБ вбудованої пам’яті, що є феноменальним обсягом пам’яті за таку ціну. Процесор Unisoc T616 є альтернативою процесору Qualcomm Snapdragon 680 з майже ідентичними показниками продуктивності. Планшет попередньо налаштовано на підтримку додаткової віртуальної оперативної пам’яті на 8 ГБ, а слот для карт пам’яті microSD підтримує карти пам’яті об’ємом до 1 ТБ. Варіанти підключення до Інтернету: дводіапазонний Wi-Fi 5 (a/b/g/n/ac) на частотах 2,4 ГГц і 5 ГГц, і мобільний 3G UMTS/4G LTE з подвійною nano-SIM зі швидкістю завантаження даних до 150Мбіт/сек (в залежності від тарифного плану і можливостей мережі мобільного оператора). Картинку і звук з планшету ви зможете транслювати на інші розумні екрани, наприклад smartTV, через функцію Wi-Fi Miracast. За допомогою Bluetooth 5.0 підєднувати бездротові пристрої – навушники, колонки, клавіатури, гейм-пади, тощо. Крім всього, планшет оснащений всіма необхідними датчиками, як для ігрового процесу, так і для комфортної роботи - які варіюються від гіроскопа, датчика освітлення, датчика наближення, датчика гравітації, датчика Холла, індикатор заряду батареї. Датчик наближення працює із програмним оповіщенням в дитячому режимі, які можуть сповістити дітей про необхідність виправити поставу, якщо їх очі занадто близько до екрана. Блок основної камери складається з LED спалаху і двох фото сенсорів - 13Мп сенсор SONY IMX258 з автофокусом, і 0.3Мп сенсор штучного інтелекту для пришвидшення автофокуса і створення фотоефектів. Фронтальна камера з роздільною здатністю 8Mп забезпечить відео-дзвінки з високою роздільною здатністю і швидке розблокування планшета за допомогою обличчя. Завдяки потужній звуковій системі Teclast SWEET-4 із чотирма стереофонічними динаміками, під керуванням інтелектуальних Smart-K підсилювачів, забезпечується захоплюючий об’ємний звук із повним заглибленням в гру чи фільм, який ви переглядаєте на Teclast T60. Ємність акумулятора Teclast T60 становить 8000 мАгод з підтримкою швидкої зарядки 18 Вт Power Delivery (USB-PD). Виробник оцінює фактичний час автономної роботи до 9 годин в режимі відтворення відео, до 12 годин перегляду веб-сторінок, до 20 годин прослуховування музики і до 5 годин ігрового процесу. Товщина металевого корпусу Teclast T60 становить всього 7,5 мм (або 7,8 мм враховуючи виступаючий блок задньої камери), поставляється в сірому кольорі та важить лише 570 грамів. Поверхня задньої панелі матова, фінішована делікатною піскоструминною обробкою, тому її поверхня не збирає на собі відбитки пальців.
![Планшет Teclast T60 8/256GB 4G Dual Sim Gray (G6A1/TL-112277) [609959] Планшет Teclast T60 8/256GB 4G Dual Sim Gray (G6A1/TL-112277) [609959]](/content/images/10/390x390l80mc0/93358165442033.jpg)
![Планшет Teclast T60 8/256GB 4G Dual Sim Gray (G6A1/TL-112277) [609959] Планшет Teclast T60 8/256GB 4G Dual Sim Gray (G6A1/TL-112277) [609959]](/content/images/10/390x390l80mc0/84926132620292.jpg)
![Планшет Teclast T60 8/256GB 4G Dual Sim Gray (G6A1/TL-112277) [609959] Планшет Teclast T60 8/256GB 4G Dual Sim Gray (G6A1/TL-112277) [609959]](/content/images/10/390x390l80mc0/28279591660145.jpg)
![Планшет Teclast T60 8/256GB 4G Dual Sim Gray (G6A1/TL-112277) [609959] Планшет Teclast T60 8/256GB 4G Dual Sim Gray (G6A1/TL-112277) [609959]](/content/images/10/390x390l80mc0/47762283815485.jpg)
![Планшет Teclast T60 8/256GB 4G Dual Sim Gray (G6A1/TL-112277) [609959] Планшет Teclast T60 8/256GB 4G Dual Sim Gray (G6A1/TL-112277) [609959]](/content/images/10/390x390l80mc0/66282813974962.jpg)
![Планшет Teclast T60 8/256GB 4G Dual Sim Gray (G6A1/TL-112277) [609959] Планшет Teclast T60 8/256GB 4G Dual Sim Gray (G6A1/TL-112277) [609959]](/content/images/10/390x390l80mc0/28183452326205.jpg)
![Планшет Teclast T60 8/256GB 4G Dual Sim Gray (G6A1/TL-112277) [609959] Планшет Teclast T60 8/256GB 4G Dual Sim Gray (G6A1/TL-112277) [609959]](/content/images/10/390x390l80mc0/75085843061699.jpg)
![Планшет Teclast T60 8/256GB 4G Dual Sim Gray (G6A1/TL-112277) [609959] Планшет Teclast T60 8/256GB 4G Dual Sim Gray (G6A1/TL-112277) [609959]](/content/images/10/390x390l80mc0/23249253790516.jpg)
![Планшет Teclast T60 8/256GB 4G Dual Sim Gray (G6A1/TL-112277) [609959] Планшет Teclast T60 8/256GB 4G Dual Sim Gray (G6A1/TL-112277) [609959]](/content/images/10/390x390l80mc0/67428990699177.jpg)