|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| 4G/LTE | Так |
|---|---|
| BDS | Так |
| Bluetooth | Так |
| Cпалах | Так |
| GALILEO | Так |
| GPS | Так |
| Sim | Так |
| Wi-Fi | 1 |
| Ємність батареї | 10000.00 |
| Вага | 755 |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Відеоприскорювач | Так |
| ГЛОНАСС | Так |
| Гарантія | 12 міс. |
| Додатково | G-Sensor. вбудовані стереодинаміки. гіроскоп. датчик наближення. датчик освітленості. датчик Холла |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | алюміній. пластик |
| Модель відеокарти | Mali-G57 MC2 |
| Модель процесора | Helio G99 |
| Мультимедіа | стереодинаміки |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Порти підключення | 3.5 мм аудіо, USB Type-C |
| Процесор | MediaTek Helio G99 |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Розмір SIM-карти | Nano-SIM |
| Розміри | 310 x 201,5 x 8,3 |
| Слот для карт пам'яті | Так |
| Тилова камера | Так |
| Тип екрану | IPS |
| Тип матриці | IPS / PLS |
| Тип накопичувача | UFS |
| Фронтальна камера (опис) | 8 Мп |
| Фронтальна камера для відеодзвінків | Так |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота процесора (детально) | 2.2 ГГц |
| Ємність батареї, mAh | 10000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB. Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | 3G. Wi-Fi. Bluetooth |
| Вага, г | 755.00 |
| Висота (мм) | 201.5 |
| Колір передньої панелі | Чорний |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 1 ТБ |
| Навігаційна система | A-GPS |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Тип | Продуктивні |
| Товщина, мм | 8.30 |
| Ширина, мм | 310 |
| Кількість SIM-карт, шт. | 2 |
Новий відгук або коментар
Планшет Teclast T65 PLUS 13.4” 8/256GB LTE Metal / Red (6940709687956)
Немає в наявності
Код товару: 717914
11 099 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Планшет Teclast T65 PLUS - це втілення сучасних технологій в елегантному алюмінієвому корпусі, створеному для тих, хто цінує якість і продуктивність. З великим 13.4-дюймовим екраном, виконаним за технологією IPS (PLS), він забезпечує неймовірно чітке та яскраве зображення завдяки роздільній здатності 1920 x 1200 пікселів. Частота оновлення 120 Гц разом із яскравістю 400 ніт робить кожен кадр реалістичним та насиченим навіть при інтенсивному освітленні. Завдяки технології Vivid View та системі T-Color 6.0, планшет демонструє вражаючу динаміку кольорів, роблячи будь-який контент життєвим та захоплюючим.
Оснащений потужним 8-ядерним процесором MediaTek Helio G99, Teclast T65 PLUS розкриє весь свій потенціал як під час роботи, так і розваг. Високопродуктивний механізм керування ресурсами HyperEngine 2.0 Lite оптимізує розподіл потужності процесора та оперативної пам’яті, що становить 8 ГБ, дозволяючи легко запускати багатозадачні процеси. Вбудоване сховище на 256 ГБ забезпечує зберігання всіх ваших файлів, а підтримка microSD дозволяє розширити пам’ять до 1 ТБ.
Teclast T65 PLUS зручно підтримує дві SIM-карти, що дозволяє поєднувати роботу та особисте життя у одному пристрої. Використовуйте бездротові можливості Wi-Fi, Bluetooth, 3G і LTE для завжди стабільного зв’язку. Інтегровані A-GPS, BDS, ГЛОНАСС, Galileo та GPS навігаційні системи допоможуть точно визначити ваше місцезнаходження та знайти оптимальний маршрут під час подорожей.
Планшет також не розчарує любителів відео- і фотозйомки: основна камера 13 Мп із автофокусуванням дасть змогу робити чіткі знімки, а фронтальна камера 8 Мп стане у нагоді для відео дзвінків. Teclast T65 PLUS підтримує технологію Widevine L1, що дозволяє відтворювати відео в HD та UHD якості з популярних сервісів на кшталт Amazon Prime Video та Disney+.
Інтуїтивно зрозуміла операційна система Android надає багато можливостей налаштування, зокрема, батьківський контроль для збалансування навчання і розваг. Стереодинаміки забезпечують потужний і чистий звук, що робить кожне прослуховування музики або перегляд фільму ще приємнішим.
Надійний акумулятор на 10000 мАг гарантує до 24 годин автономної роботи, підтримуючи технологію швидкого заряджання PD 18W, щоб ви завжди залишалися на зв'язку.
Планшет Teclast T65 PLUS - це не просто гаджет, а справжній інструмент для роботи та розваг, що задовольнить усі ваші цифрові потреби завдяки бездоганному поєднанню функціональності та стилю.
Оснащений потужним 8-ядерним процесором MediaTek Helio G99, Teclast T65 PLUS розкриє весь свій потенціал як під час роботи, так і розваг. Високопродуктивний механізм керування ресурсами HyperEngine 2.0 Lite оптимізує розподіл потужності процесора та оперативної пам’яті, що становить 8 ГБ, дозволяючи легко запускати багатозадачні процеси. Вбудоване сховище на 256 ГБ забезпечує зберігання всіх ваших файлів, а підтримка microSD дозволяє розширити пам’ять до 1 ТБ.
Teclast T65 PLUS зручно підтримує дві SIM-карти, що дозволяє поєднувати роботу та особисте життя у одному пристрої. Використовуйте бездротові можливості Wi-Fi, Bluetooth, 3G і LTE для завжди стабільного зв’язку. Інтегровані A-GPS, BDS, ГЛОНАСС, Galileo та GPS навігаційні системи допоможуть точно визначити ваше місцезнаходження та знайти оптимальний маршрут під час подорожей.
Планшет також не розчарує любителів відео- і фотозйомки: основна камера 13 Мп із автофокусуванням дасть змогу робити чіткі знімки, а фронтальна камера 8 Мп стане у нагоді для відео дзвінків. Teclast T65 PLUS підтримує технологію Widevine L1, що дозволяє відтворювати відео в HD та UHD якості з популярних сервісів на кшталт Amazon Prime Video та Disney+.
Інтуїтивно зрозуміла операційна система Android надає багато можливостей налаштування, зокрема, батьківський контроль для збалансування навчання і розваг. Стереодинаміки забезпечують потужний і чистий звук, що робить кожне прослуховування музики або перегляд фільму ще приємнішим.
Надійний акумулятор на 10000 мАг гарантує до 24 годин автономної роботи, підтримуючи технологію швидкого заряджання PD 18W, щоб ви завжди залишалися на зв'язку.
Планшет Teclast T65 PLUS - це не просто гаджет, а справжній інструмент для роботи та розваг, що задовольнить усі ваші цифрові потреби завдяки бездоганному поєднанню функціональності та стилю.