|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−9%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 500 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.4 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | Adreno 732 |
| Діагональ екрану | 11.2" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 13 Мп |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7 Plus Gen 3 |
| Роз'єм для навушників | Ні |
| Роздільна здатність екрану | 3200x2136 |
| Розміри | 251.22 x 173.42 x 6.18 мм |
| Серія/родина планшета | Xiaomi Pad 7 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 8 Мп |
| Частота оновлення екрану | 144 Гц |
| Частота процесора (детально) | 2.8 ГГц |
| Колір | Блакитний |
| Ємність батареї, mAh | 8850 mAh |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Підтримка карт пам'яті | немає |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | відсутня |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Потужність зарядки | 45 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Ні |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Швидка зарядка | Так |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Xiaomi Pad 7 WiFi 8/256GB Blue (VHU5280EU)_EU (VHU5280EU_EU)
Немає в наявності
Код товару: 609953
14 586 грн
15 991 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Xiaomi перетворює твої ідеї на реальність Витончений та функціональний планшет Xiaomi Pad 7 з потужною мобільною платформою Snapdragon 7+ Gen 3 та витривалою батареєю ідеально підійде для вирішення будь-яких завдань, від відпочинку та спілкування до роботи над професійними проектами. 11.16-дюймовий 3.2К дисплей з підтримкою розширеної колірної гами DCI-Р3 та Dolby Vision допоможе насолоджуватися переглядом відео у високій роздільній здатності, захоплюючою грою та інтернет – серфінгом. Потужний звук чотирьох вбудованих динаміків із підтримкою Dolby Atmos та Hi-Res посилює реалістичність перегляду. Батарея ємністю 8 850 мА.год + супер-швидка зарядка потужністю 45 Вт забезпечують повну свободу використання протягом дня. Новий вимір реалістичності 11.16-дюймовий 3.2К дисплей із підтримкою DCI-Р3 відтворює понад 68 млн. кольорів та відтінків, гарантуючи повне занурення у перегляд. Планшет відрізняється покращеними показниками кольоропередачі та контрастності, а завдяки яскравості 800 нит ним можна з комфортом користуватися навіть при денному освітленні. Класичне співвідношення сторін 3:2 є оптимальним як для перегляду контенту або гри, так і для роботи з документами. Плавне зображення, комфортне для сприйняття Завдяки суперплавній частоті оновлення до 144 Гц ти будеш насолоджуватися чіткістю та реалістичністю динамічного контенту, а також м’яким скролінгом. Трійна сертифікація TUV Rheinland гарантує надійний захист очей при тривалому перегляді. Спеціальні датчики вимірюють зовнішнє освітлення та автоматично регулюють колірну температуру екрану для чіткого та комфортного сприйняття у будь-який час доби. Унікальна технологія антивідблиску на 65% знижує відбивну здатність екрану, покращуючи візуальне за Xiaomi перетворює твої ідеї на реальність Витончений та функціональний планшет Xiaomi Pad 7 з потужною мобільною платформою Snapdragon 7+ Gen 3 та витривалою батареєю ідеально підійде для вирішення будь-яких завдань, від відпочинку та спілкування до роботи над професійними проектами. 11.16-дюймовий 3.2К дисплей з підтримкою розширеної колірної гами DCI-Р3 та Dolby Vision допоможе насолоджуватися переглядом відео у високій роздільній здатності, захоплюючою грою та інтернет – серфінгом. Потужний звук чотирьох вбудованих динаміків із підтримкою Dolby Atmos та Hi-Res посилює реалістичність перегляду. Батарея ємністю 8 850 мА.год + супер-швидка зарядка потужністю 45 Вт забезпечують повну свободу використання протягом дня. Новий вимір реалістичності 11.16-дюймовий 3.2К дисплей із підтримкою DCI-Р3 відтворює понад 68 млн. кольорів та відтінків, гарантуючи повне занурення у перегляд. Планшет відрізняється покращеними показниками кольоропередачі та контрастності, а завдяки яскравості 800 нит ним можна з комфортом користуватися навіть при денному освітленні. Класичне співвідношення сторін 3:2 є оптимальним як для перегляду контенту або гри, так і для роботи з документами. Плавне зображення, комфортне для сприйняття Завдяки суперплавній частоті оновлення до 144 Гц ти будеш насолоджуватися чіткістю та реалістичністю динамічного контенту, а також м’яким скролінгом. Трійна сертифікація TUV Rheinland гарантує надійний захист очей при тривалому перегляді. Спеціальні датчики вимірюють зовнішнє освітлення та автоматично регулюють колірну температуру екрану для чіткого та комфортного сприйняття у будь-який час доби. Унікальна технологія антивідблиску на 65% знижує відбивну здатність екрану, покращуючи візуальне задоволення від кожного перегляду. Повна звукова іммерсія Слухай музику, дивися фільми та грай у ігри із задоволенням, насолоджуючись кришталево чистим звуком з потужними басами. Планшет Xiaomi Pad 7 оснащений чотирма стереодинаміками, які створюють об’ємне та реалістичне Hi-Res звучання. Завдяки підтримці Dolby Atmos ти зможеш поринути в атмосферу улюблених фільмів, ігор та музики, відчуваючи кожен звук із неймовірною деталізацією. У режимі збільшення гучності гучність зростає на 200%, повністю зберігаючи чистоту та деталізацію. Витончений та легкий дизайн При вазі всього 500 г та товщині корпусу 6.18 мм Xiaomi Pad 7 просто створено для мобільного використання. Тонкий та легкий планшет зручно тримати у руках, ним комфортно користуватися прямо на ходу. Полірований металевий корпус виглядає елегантно і надійно і перетворює планшет на стильний сучасний девайс, який готовий до повсякденних випробувань. На піку продуктивності Xiaomi Pad 7 не боїться складних завдань. Оснащений потужним процесором Snapdragon 7+ Gen 3, створеним за 4нм техпроцесом, планшет забезпечує високу продуктивність та стабільність роботи навіть у режимі багатозадачності. Ти можеш використовувати планшет для будь-яких цілей – від веб-серфінгу та роботи з документами до ігор та перегляду відео – він завжди працюватиме швидко та плавно, підтримуючи максимальний комфорт та задоволення від використання. Заряду вистачить на цілий день Велика батарея ємністю 8 850 мА.год дозволяє вільно користуватися планшетом протягом багатьох годин. Потрібно терміново зарядитися? Швидка зарядка потужністю 45 Вт здатна всього за 95 хвилин поповнити заряд батареї до 100%. HyperOS: один простір для всіх пристроїв Планшет і смартфон Xiaomi працюють синхронно та доповнюють один одного при вирішенні різних завдань. Швидко обмінюйся файлами та зображеннями між пристроями та редагуй, читай та зберігай їх там, де тобі зручно. Легко приймай дзвінки з різних пристроїв та веди листування та спілкування у чатах з будь-якого з твоїх гаджетів. Штучний інтелект допоможе встигати більше Пиши тексти та вірші, створюй зображення, роби нотатки, шукай потрібну інформацію, перекладай тексти та багато іншого за допомогою сервісу Gemini, що постійно розширює свій функціонал. Інтелектуальний помічник готовий прийти на допомогу будь-якої хвилини і легко вирішити питання будь-якої складності. доволення від кожного перегляду. Повна звукова іммерсія Слухай музику, дивися фільми та грай у ігри із задоволенням, насолоджуючись кришталево чистим звуком з потужними басами. Планшет Xiaomi Pad 7 оснащений чотирма стереодинаміками, які створюють об’ємне та реалістичне Hi-Res звучання. Завдяки підтримці Dolby Atmos ти зможеш поринути в атмосферу улюблених фільмів, ігор та музики, відчуваючи кожен звук із неймовірною деталізацією. У режимі збільшення гучності гучність зростає на 200%, повністю зберігаючи чистоту та деталізацію. Витончений та легкий дизайн При вазі всього 500 г та товщині корпусу 6.18 мм Xiaomi Pad 7 просто створено для мобільного використання. Тонкий та легкий планшет зручно тримати у руках, ним комфортно користуватися прямо на ходу. Полірований металевий корпус виглядає елегантно і надійно і перетворює планшет на стильний сучасний девайс, який готовий до повсякденних випробувань. На піку продуктивності Xiaomi Pad 7 не боїться складних завдань. Оснащений потужним процесором Snapdragon 7+ Gen 3, створеним за 4нм техпроцесом, планшет забезпечує високу продуктивність та стабільність роботи навіть у режимі багатозадачності. Ти можеш використовувати планшет для будь-яких цілей – від веб-серфінгу та роботи з документами до ігор та перегляду відео – він завжди працюватиме швидко та плавно, підтримуючи максимальний комфорт та задоволення від використання. Заряду вистачить на цілий день Велика батарея ємністю 8 850 мА.год дозволяє вільно користуватися планшетом протягом багатьох годин. Потрібно терміново зарядитися? Швидка зарядка потужністю 45 Вт здатна всього за 95 хвилин поповнити заряд батареї до 100%. HyperOS: один простір для всіх пристроїв Планшет і смартфон Xiaomi працюють синхронно та доповнюють один одного при вирішенні різних завдань. Швидко обмінюйся файлами та зображеннями між пристроями та редагуй, читай та зберігай їх там, де тобі зручно. Легко приймай дзвінки з різних пристроїв та веди листування та спілкування у чатах з будь-якого з твоїх гаджетів. Штучний інтелект допоможе встигати більше Пиши тексти та вірші, створюй зображення, роби нотатки, шукай потрібну інформацію, перекладай тексти та багато іншого за допомогою сервісу Gemini, що постійно розширює свій функціонал. Інтелектуальний помічник готовий прийти на допомогу будь-якої хвилини і легко вирішити питання будь-якої складності.
![Планшет Xiaomi Pad 7 WiFi 8/256GB Blue (VHU5280EU)_EU (VHU5280EU_EU) [609953] Планшет Xiaomi Pad 7 WiFi 8/256GB Blue (VHU5280EU)_EU (VHU5280EU_EU) [609953]](/content/images/4/390x390l80mc0/36336335165336.jpg)
![Планшет Xiaomi Pad 7 WiFi 8/256GB Blue (VHU5280EU)_EU (VHU5280EU_EU) [609953] Планшет Xiaomi Pad 7 WiFi 8/256GB Blue (VHU5280EU)_EU (VHU5280EU_EU) [609953]](/content/images/4/390x390l80mc0/57629238943250.jpg)
![Планшет Xiaomi Pad 7 WiFi 8/256GB Blue (VHU5280EU)_EU (VHU5280EU_EU) [609953] Планшет Xiaomi Pad 7 WiFi 8/256GB Blue (VHU5280EU)_EU (VHU5280EU_EU) [609953]](/content/images/4/390x390l80mc0/38952775616251.jpg)