|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Додатково | Fast Charge 33W. гіроскоп. датчик освітленості |
| Діагональ екрану | 12.1" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Розмір SIM-карти | Nano-SIM |
| Серія/родина планшета | Xiaomi Redmi Pad. Xiaomi Redmi Pad 2 |
| Тип матриці | IPS / PLS |
| Фронтальна камера (опис) | 8 Мп |
| Частота процесора (детально) | 2.7 ГГц |
| Ємність батареї, mAh | 12000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB. Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | 3G. 5G. Wi-Fi. 4G. Bluetooth |
| Вага, г | 610.00 |
| Висота (мм) | 181.7 |
| Колір задньої панелі | Сірий |
| Колір передньої панелі | Чорний |
| Можливість здійснювати дзвінки | Так |
| Тип | Початкового рівня |
| Товщина, мм | 7.50 |
| Ширина, мм | 279.8 |
| Кількість SIM-карт, шт. | 2 |
Новий відгук або коментар
Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU6151EU) (1172007)
Немає в наявності
Код товару: 714797
12 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU6151EU) (1172007) — це інноваційний гаджет, що поєднує в собі прекрасний дизайн, продуктивність і найсучасніші технології, відкриваючи новий рівень комфортної роботи і розваг.
Екран і дизайн: втілення естетики та функціональності 12.1-дюймовий IPS дисплей з роздільною здатністю 2560 x 1600 пікселів забезпечує неймовірну якість зображення, відтворюючи понад 1.07 мільярда відтінків. Висока яскравість до 600 ніт, адаптивна частота оновлення до 120 Гц і захист зору від TÜV Rheinland роблять це ідеальним дисплеєм для будь-яких умов освітлення. Підтримка технології «Вологий дотик» дозволяє вам легко керувати планшетом навіть з вологими руками. Цілісний металевий корпус у кольорі графітовий сірий підкреслює стиль і міцність, вдало доповнюючи вашу професійну айдентику.
Продуктивність, яка не підведе Серце планшета — 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4, що гарантує стабільну і швидку роботу навіть при виконанні декількох завдань одночасно. Об'єм оперативної пам'яті 6 ГБ і вбудована пам'ять на 128 ГБ дозволяють зберігати всі необхідні файли, фотографії та відео без обмежень. Планшет здатний задовольнити потреби у високоінтенсивних задачах, зберігаючи при цьому плавність і швидкість роботи. HyperOS забезпечує безшовну інтеграцію в екосистему Xiaomi, роблячи управління даними інтуїтивно зрозумілим.
Звук як у живому виступі Чотири динаміки з технологією LTS Four і підтримкою Dolby Atmos забезпечують об'ємне стереозвучання, що перетворює прослуховування музики, перегляд фільмів або ігор на справжнє шоу. Неймовірна гучність до 300% робить звук чітким і насиченим навіть у шумному середовищі.
Зв'язок і автономність без меж Xiaomi REDMI Pad 2 Pro 5G підтримує бездротові можливості 4G, 5G, Bluetooth, Wi-Fi та 3G, дозволяючи залишатися на зв'язку у будь-якій точці планети. А дві SIM-карти зі здатністю здійснювати дзвінки роблять цей планшет зручним не тільки для споживання контенту, а й для активного спілкування. Ємний акумулятор на 12 000 мА·год забезпечує тривале використання без постійної підзарядки, а підтримка Fast Charge 33W пришвидшує процес відновлення енергії, на що зазвичай витрачено мало часу.
Синергія Xiaomi: Інтуїтивна екосистема Взаємодія з іншими пристроями Xiaomi стає ще простішою: відповідайте на дзвінки, керуйте контентом і діліться даними з планшета завдяки функції «Головний екран+». Взаємодія між пристроями стає універсальною, дозволяючи копіювати та вставляти між девайсами без зайвих зусиль.
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G — це вибір для тих, хто цінує якість та продуктивність, обираючи сучасні технології для кращого життя.
Екран і дизайн: втілення естетики та функціональності 12.1-дюймовий IPS дисплей з роздільною здатністю 2560 x 1600 пікселів забезпечує неймовірну якість зображення, відтворюючи понад 1.07 мільярда відтінків. Висока яскравість до 600 ніт, адаптивна частота оновлення до 120 Гц і захист зору від TÜV Rheinland роблять це ідеальним дисплеєм для будь-яких умов освітлення. Підтримка технології «Вологий дотик» дозволяє вам легко керувати планшетом навіть з вологими руками. Цілісний металевий корпус у кольорі графітовий сірий підкреслює стиль і міцність, вдало доповнюючи вашу професійну айдентику.
Продуктивність, яка не підведе Серце планшета — 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4, що гарантує стабільну і швидку роботу навіть при виконанні декількох завдань одночасно. Об'єм оперативної пам'яті 6 ГБ і вбудована пам'ять на 128 ГБ дозволяють зберігати всі необхідні файли, фотографії та відео без обмежень. Планшет здатний задовольнити потреби у високоінтенсивних задачах, зберігаючи при цьому плавність і швидкість роботи. HyperOS забезпечує безшовну інтеграцію в екосистему Xiaomi, роблячи управління даними інтуїтивно зрозумілим.
Звук як у живому виступі Чотири динаміки з технологією LTS Four і підтримкою Dolby Atmos забезпечують об'ємне стереозвучання, що перетворює прослуховування музики, перегляд фільмів або ігор на справжнє шоу. Неймовірна гучність до 300% робить звук чітким і насиченим навіть у шумному середовищі.
Зв'язок і автономність без меж Xiaomi REDMI Pad 2 Pro 5G підтримує бездротові можливості 4G, 5G, Bluetooth, Wi-Fi та 3G, дозволяючи залишатися на зв'язку у будь-якій точці планети. А дві SIM-карти зі здатністю здійснювати дзвінки роблять цей планшет зручним не тільки для споживання контенту, а й для активного спілкування. Ємний акумулятор на 12 000 мА·год забезпечує тривале використання без постійної підзарядки, а підтримка Fast Charge 33W пришвидшує процес відновлення енергії, на що зазвичай витрачено мало часу.
Синергія Xiaomi: Інтуїтивна екосистема Взаємодія з іншими пристроями Xiaomi стає ще простішою: відповідайте на дзвінки, керуйте контентом і діліться даними з планшета завдяки функції «Головний екран+». Взаємодія між пристроями стає універсальною, дозволяючи копіювати та вставляти між девайсами без зайвих зусиль.
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 5G — це вибір для тих, хто цінує якість та продуктивність, обираючи сучасні технології для кращого життя.
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU6151EU) (1172007) [714797] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU6151EU) (1172007) [714797]](/content/images/3/390x390l80mc0/82886562079537.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU6151EU) (1172007) [714797] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU6151EU) (1172007) [714797]](/content/images/3/390x390l80mc0/75479512598796.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU6151EU) (1172007) [714797] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU6151EU) (1172007) [714797]](/content/images/3/390x390l80mc0/72473505844692.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU6151EU) (1172007) [714797] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU6151EU) (1172007) [714797]](/content/images/3/390x390l80mc0/24378936683633.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU6151EU) (1172007) [714797] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU6151EU) (1172007) [714797]](/content/images/3/390x390l80mc0/93170506101236.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU6151EU) (1172007) [714797] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU6151EU) (1172007) [714797]](/content/images/3/390x390l80mc0/93012140618261.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU6151EU) (1172007) [714797] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU6151EU) (1172007) [714797]](/content/images/3/390x390l80mc0/26242226397034.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU6151EU) (1172007) [714797] Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" 5G 6/128GB Graphite Gray (VHU6151EU) (1172007) [714797]](/content/images/3/390x390l80mc0/83743953707577.jpg)