|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Новинка
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 12 міс. |
|---|---|
| Додатково | Fast Charge 33W. гіроскоп. датчик освітленості |
| Діагональ екрану | 12.1" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 256 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 8 ГБ |
| Операційна система | Android 15 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4 |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Серія/родина планшета | Xiaomi Redmi Pad. Xiaomi Redmi Pad 2 |
| Тип матриці | IPS / PLS |
| Фронтальна камера (опис) | 8 Мп |
| Частота процесора (детально) | 2.7 ГГц |
| Ємність батареї, mAh | 12000 mAh |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB. Audio-jack 3.5 mm |
| Бездротові можливості | Wi-Fi. Bluetooth |
| Вага, г | 610.00 |
| Висота (мм) | 181.7 |
| Колір задньої панелі | Сріблястий |
| Колір передньої панелі | Чорний |
| Можливість здійснювати дзвінки | Ні |
| Тип | Початкового рівня |
| Товщина, мм | 7.50 |
| Ширина, мм | 279.8 |
Новий відгук або коментар
Планшет Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" WiFi 8/256GB Silver (VHU6252EU) (1171920)
Немає в наявності
Код товару: 712957
14 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro 12.1" WiFi 8/256GB Silver (VHU6252EU) — це справжнє відкриття у світі планшетів для поціновувачів якості, продуктивності та сучасних технологій. Цей планшет від Xiaomi вдало поєднує стильний дизайн з потужними технічними характеристиками, ставши відмінним компаньйоном як для роботи, так і для розваг.
Великий 12.1-дюймовий дисплей з високою роздільною здатністю 2560 x 1600 пікселів вражає своєю чіткістю та яскравими кольорами завдяки технології IPS (PLS). Насолода від перегляду додає частота оновлення до 120 Гц, яка дарує плавний і безперервний перехід кадрів навіть у динамічних сценах чи іграх. Цей екран стане вашим порталом у світ мультимедіа, дозволяючи насолоджуватися фільмами, іграми та роботою з документами, відкриваючи їх з насиченими кольорами та бездоганною чіткістю зображення.
Потужність пристрою гарантує 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4, здатний забезпечити безперебійну роботу навіть у режимі багатозадачності. Наявність 8 ГБ оперативної пам'яті робить перемикання між додатками простим і швидким, тоді як 256 ГБ вбудованої пам'яті дозволяють зберігати всю необхідну інформацію, фото та додатки без обмежень.
В елегантному металевому корпусі сріблястого кольору, Redmi Pad 2 Pro вражає не лише зовнішнім виглядом, але й функціональністю. Бездротові можливості Wi-Fi та Bluetooth забезпечують зв'язок, де б ви не були, а датчик освітленості та гіроскоп роблять взаємодію з пристроєм інтуїтивно зрозумілою.
Особливою перевагою є акумулятор місткістю 12000 мА·год, який забезпечує безперервну роботу на протязі багатьох годин. Функція Fast Charge 33W дозволяє швидко заряджати пристрій і залишатися на зв'язку довше, а зворотна зарядка стане в нагоді, коли потрібно поділитися енергією з іншими гаджетами. Основна та фронтальна камери по 8 Мп відкривають широкі можливості для знімання яскравих моментів та відеозв'язку з близькими.
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro інтегрується у єдину екосистему Xiaomi, створюючи бездоганну синхронізацію з іншими пристроями бренду. Функція «Головний екран+» дозволяє керувати смартфоном прямо з екрана планшета, розкриваючи нові горизонти зручності. Це не просто планшет, а багатофункціональний пристрій, який легко може замінити комп'ютер у повсякденних завданнях, підкреслюючи ваш вибір на користь передових технологій та витонченого смаку.
Великий 12.1-дюймовий дисплей з високою роздільною здатністю 2560 x 1600 пікселів вражає своєю чіткістю та яскравими кольорами завдяки технології IPS (PLS). Насолода від перегляду додає частота оновлення до 120 Гц, яка дарує плавний і безперервний перехід кадрів навіть у динамічних сценах чи іграх. Цей екран стане вашим порталом у світ мультимедіа, дозволяючи насолоджуватися фільмами, іграми та роботою з документами, відкриваючи їх з насиченими кольорами та бездоганною чіткістю зображення.
Потужність пристрою гарантує 8-ядерний процесор Qualcomm Snapdragon 7s Gen 4, здатний забезпечити безперебійну роботу навіть у режимі багатозадачності. Наявність 8 ГБ оперативної пам'яті робить перемикання між додатками простим і швидким, тоді як 256 ГБ вбудованої пам'яті дозволяють зберігати всю необхідну інформацію, фото та додатки без обмежень.
В елегантному металевому корпусі сріблястого кольору, Redmi Pad 2 Pro вражає не лише зовнішнім виглядом, але й функціональністю. Бездротові можливості Wi-Fi та Bluetooth забезпечують зв'язок, де б ви не були, а датчик освітленості та гіроскоп роблять взаємодію з пристроєм інтуїтивно зрозумілою.
Особливою перевагою є акумулятор місткістю 12000 мА·год, який забезпечує безперервну роботу на протязі багатьох годин. Функція Fast Charge 33W дозволяє швидко заряджати пристрій і залишатися на зв'язку довше, а зворотна зарядка стане в нагоді, коли потрібно поділитися енергією з іншими гаджетами. Основна та фронтальна камери по 8 Мп відкривають широкі можливості для знімання яскравих моментів та відеозв'язку з близькими.
Xiaomi Redmi Pad 2 Pro інтегрується у єдину екосистему Xiaomi, створюючи бездоганну синхронізацію з іншими пристроями бренду. Функція «Головний екран+» дозволяє керувати смартфоном прямо з екрана планшета, розкриваючи нові горизонти зручності. Це не просто планшет, а багатофункціональний пристрій, який легко може замінити комп'ютер у повсякденних завданнях, підкреслюючи ваш вибір на користь передових технологій та витонченого смаку.