|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 571 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | Adreno 710 |
| Діагональ екрану | 12.1" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 6 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 7s Gen 2 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 2560x1600 |
| Розміри | 280 x 181.9 x 7.5 мм |
| Серія/родина планшета | Xiaomi Redmi Pad Pro |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Тип матриці | LCD |
| Фронтальна камера (опис) | 8 Мп |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Частота процесора (детально) | 2.4 ГГц |
| Колір | Блакитний |
| Ємність батареї, mAh | 10 000 mAh |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Підтримка карт пам'яті | до 1.5 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | відсутня |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Потужність зарядки | 33 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Ні |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Швидка зарядка | Так |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU)
Немає в наявності
Код товару: 609952
9 073 грн
9 279 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Чудовий дисплей Xiaomi Redmi Pad Pro має чудовий дисплей з високою роздільною здатністю, який забезпечує яскраве і чітке зображення. Це робить перегляд відео, читання книг та роботу з мультимедійним контентом на планшеті захоплюючим та зручним. Потужний процесор З потужним процесором Xiaomi Redmi Pad Pro ви можете легко виконувати безліч завдань одночасно без уповільнення та перегріву. Завдяки високій продуктивності ви можете насолоджуватися швидким запуском додатків і плавним користувальницьким досвідом. Тривалий час роботи Xiaomi Redmi Pad Pro забезпечує тривалий час роботи від однієї зарядки завдяки потужному акумулятору. Це означає, що ви можете використовувати планшет протягом дня без необхідності постійної підзарядки. Багатофункціональність Xiaomi Redmi Pad Pro пропонує безліч функцій та можливостей, дозволяючи вам використовувати його як інструмент для роботи, розваг та спілкування. Завдяки широкому вибору додатків та інтеграції з екосистемою Xiaomi, планшет стане вашим незамінним компаньйоном. Стильний та компактний дизайн Стильний та компактний дизайн Xiaomi Redmi Pad Pro робить його зручним у використанні та приємним на дотик. Його елегантні лінії та міцний корпус роблять планшет привабливим аксесуаром, який ви будете із задоволенням брати із собою скрізь.
![Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952] Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952]](/content/images/3/160x390l80mc0/98431772570151.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952] Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952]](/content/images/3/160x390l80mc0/51059458225320.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952] Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952]](/content/images/3/390x390l80mc0/61155701134320.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952] Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952]](/content/images/3/390x390l80mc0/22057209408625.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952] Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952]](/content/images/3/390x390l80mc0/20342210493329.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952] Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952]](/content/images/3/690x390l80mc0/44066696829178.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952] Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952]](/content/images/3/390x390l80mc0/29505712418543.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952] Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952]](/content/images/3/390x390l80mc0/82455237390824.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952] Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952]](/content/images/3/390x390l80mc0/93762687309563.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952] Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952]](/content/images/3/390x390l80mc0/59646455679685.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952] Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952]](/content/images/3/390x390l80mc0/73572025510929.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952] Планшет Xiaomi Redmi Pad Pro 6/128GB Ocean Blue (VHU4758EU)_EU (VHU4758EU_EU) [609952]](/content/images/3/390x390l80mc0/26510641759183.jpg)