|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−0%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 478 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | Adreno 610 |
| Діагональ екрану | 11" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | метал |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 13 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процесор | Qualcomm Snapdragon 680 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1920x1200 |
| Розміри | 255.53 х 167.08 х 7.36 мм |
| Серія/родина планшета | Xiaomi Redmi Pad SE |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | IPS |
| Фронтальна камера (опис) | 5 Мп |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора (детально) | 2.4 ГГц |
| Колір | Сірий |
| Ємність батареї, mAh | 8000 mAh |
| Кількість SIM-карт | без SIM-карти |
| Підтримка карт пам'яті | до 1 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | відсутня |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Потужність зарядки | 10 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Так |
| Стандарти зв'язку | немає |
| Швидка зарядка | Так |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_)
Немає в наявності
Код товару: 612661
6 056 грн
6 075 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Redmi Pad SE для вирішення будь-яких завдань Redmi Pad SE - це універсальний інструмент для роботи та розваг. Цей мобільний та портативний планшет на базі передового процесора Qualcomm Snapdragon 680 дозволить вам не обмежувати своє спілкування та творчий потенціал, де б ви не знаходилися. Лаконічний дизайн Xiaomi Redmi Pad SE укладено у витончений корпус завтовшки трохи більше 7 мм і вагою всього 478 г. Планшетом зручно користуватися в будь-якому місці, його можна без проблем брати із собою у будь-яку подорож. Рама з легкого та міцного металу забезпечує додатковий захист та надає планшету преміального вигляду. Кінотеатр, який завжди з вами Насолоджуйтесь переглядом улюблених серіалів на 11- дюймовому дисплеї, який відтворює яскраве та соковите зображення з чудовою деталізацією та точними кольорами. Яскравість 400 ніт дозволяє комфортно користуватися планшетом навіть за денного освітлення. Неймовірний звук 4 потужні динаміки та підтримка Dolby Atmos забезпечують приголомшливу звукову деталізацію кожної сцени. Потужний об'ємний звук створює ефект занурення та дозволяє опинитися в епіцентрі мультимедійних подій. З Xiaomi Redmi Pad SE навіть у невеликому приміщенні створюється відчуття присутності у залі кінотеатру. Автономність б'є рекорди 3 Xiaomi Redmi Pad SE ви зможете забути про нестачу заряду. Він обов'язково прослужить вам цілий день завдяки великому акумулятору ємністю 8000 мАг, що забезпечує до 14 годин автономної роботи. Закінчився заряд? Швидка зарядка потужністю 10 Вт швидко подолає цю проблему. Ви завжди у фокусі З розумною функцією Focus Frame вам не потрібно переживати, чи добре вас бачить співрозмовник. Камера автоматично поміщає вас у фокус, і навіть, якщо ви рухаєтеся, вона переміщає фокус, щоб ви завжди залишалися в центрі подій.
![Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661] Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661]](/content/images/39/390x390l80mc0/41735909214106.jpg)
![Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661] Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661]](/content/images/39/264x390l80mc0/61759607586943.jpg)
![Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661] Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661]](/content/images/39/175x390l80mc0/25812112670609.jpg)
![Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661] Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661]](/content/images/39/265x390l80mc0/17456035056889.jpg)
![Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661] Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661]](/content/images/39/179x390l80mc0/49589122715517.jpg)
![Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661] Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661]](/content/images/39/175x390l80mc0/27486499123926.jpg)
![Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661] Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661]](/content/images/39/68x390l80mc0/92687475455940.jpg)
![Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661] Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661]](/content/images/39/53x390l80mc0/78934598106700.jpg)
![Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661] Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661]](/content/images/39/820x390l80mc0/84252455324182.jpg)
![Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661] Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661]](/content/images/39/784x390l80mc0/38421710697016.jpg)
![Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661] Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661]](/content/images/39/870x383l80mc0/44892716604621.jpg)
![Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661] Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661]](/content/images/39/679x390l80mc0/76547949256287.jpg)
![Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661] Планшет Xiaomi (Redmi Pad SE 4/128GB Graphite Gray EU_) [612661]](/content/images/39/453x390l80mc0/29553463022670.jpg)