|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−1%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| NFC | Ні |
|---|---|
| Вага | 373 г |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.3 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Графічне ядро | ARM Mali-G52 |
| Діагональ екрану | 8.7" |
| Кількість ядер | 8 |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Наявність стилуса | Ні |
| Об'єм вбудованої пам'яті | 128 ГБ |
| Об'єм оперативної пам'яті | 4 ГБ |
| Операційна система | Android 14 |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процесор | MediaTek Helio G85 |
| Роз'єм для навушників | Так |
| Роздільна здатність екрану | 1340x800 |
| Розміри | 211.58 x 125.48 x 8.8 мм |
| Серія/родина планшета | Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 |
| Сканер відбитків пальців | Ні |
| Стандарти захисту | немає |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Тип матриці | LCD |
| Фронтальна камера (опис) | 5 Мп |
| Частота оновлення екрану | 90 Гц |
| Частота процесора (детально) | 1.8 ГГц + 2.0 ГГц |
| Колір | Сірий |
| Ємність батареї, mAh | 6650 mAh |
| Кількість SIM-карт | 1 |
| Підтримка карт пам'яті | до 2 ТБ |
| Бездротова зарядка | Ні |
| Додаткові роз'єми | немає |
| Навігаційна система (опис) | GPS, A-GPS |
| Наявність HDMI | Ні |
| Наявність зарядного пристрою / кабеля | кабель |
| Наявність клавіатури | Ні |
| Наявність чохла / захисного скла | немає |
| Потужність зарядки | 18 Вт |
| Роз'єм | USB Type-C |
| Розблокування по обличчю | Ні |
| Стандарти зв'язку | 4G (LTE) |
| Швидка зарядка | Так |
| еSim | Ні |
Новий відгук або коментар
Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU)
Немає в наявності
Код товару: 613723
5 939 грн
5 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Новий вимір мобільності та продуктивності Оновлений планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 має лаконічний стильний дизайн, видатні технічні характеристики, якісний 8.7-дюймовий дисплей з частотою оновлення 90 Гц і потужною батареєю на 6650 мАг - все, що потрібно для продуктивного використання в будь-якій ситуації. Важить планшет всього 373 г і за розмірами нагадує щоденник, тому ви зможете легко взяти його із собою при виході з дому. Потужна робота Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 отримав потужну мобільну платформу 12-го покоління MediaTek Helio G85, яка демонструє суперпродуктивність за будь-якого рівня навантаження. До 6 Гб оперативної пам’яті стандарту LPDDR4X + до 128 Гб вбудованої пам’яті з можливістю розширення простору до 2 Тб забезпечують швидке завантаження, плавну роботу всіх програм та розширені можливості для зберігання. Ефект кінотеатру Сертифікація TUV Rheinland гарантує низький рівень синього свічення та відсутність мерехтіння, завдяки чому ваш погляд довше залишається свіжим. Частота оновлення до 90 Гц відповідає за плавне відображення динамічних сцен в іграх та перегляді контенту. Подвійні стереодинаміки з підтримкою Dolby Atmos перетворюють планшет на ваш персональний кінотеатр, який влаштує грандіозний перегляд у будь-якому місці. Вікно у світ яскравих та чітких образів Насолоджуйтесь повним зануренням у перегляд завдяки 8.7-дюймовому дисплею з роздільною здатністю 1340 x 800, оптимальним співвідношенням сторін 5:3 та співвідношенням екрану до корпусу 84.41%. 10-бітна глибина кольору, відображення понад мільярд кольорів, висока контрастність та яскравість до 600 ниток забезпечують чіткі деталі та яскраві кольори, які не блякнуть при будь-якому освітленні. Тонка естетика Короткий полірований корпус Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 виглядає просто чудово і відмінно витримує випробування часом і відстанню. При товщині корпусу всього 8,8 мм планшет важить 373 г, тому його легко можна взяти з собою, виходячи з дому. Цілий день без підзарядки Ємний акумулятор 6650 мАч гарантує цілий день роботи планшета без заряджання. Так, наприклад, ви зможете дивитися відео на високих налаштуваннях до 25 годин - один із найкращих показників автономності на ринку. Швидка підзарядка потужністю 18 Вт і здатна перед виходом з дому зарядити батарею планшета на кілька годин роботи.
![Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723] Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723]](/content/images/29/390x390l80mc0/41400162390112.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723] Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723]](/content/images/29/390x390l80mc0/37218360863632.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723] Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723]](/content/images/29/390x390l80mc0/78707643367892.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723] Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723]](/content/images/29/390x390l80mc0/42871263193297.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723] Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723]](/content/images/29/390x390l80mc0/25072220923679.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723] Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723]](/content/images/29/390x390l80mc0/59535222853090.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723] Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723]](/content/images/29/390x390l80mc0/34582605641366.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723] Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723]](/content/images/29/720x189l80mc0/84194845651907.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723] Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723]](/content/images/29/389x390l80mc0/62862398433126.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723] Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723]](/content/images/29/771x390l80mc0/51091371165715.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723] Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723]](/content/images/29/764x390l80mc0/34512286440235.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723] Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723]](/content/images/29/714x390l80mc0/78503361309839.jpg)
![Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723] Планшет Xiaomi Redmi Pad SE 8.7 4G 4/128GB Graphite Gray (VHU4988EU) [613723]](/content/images/29/653x390l80mc0/57779969820403.jpg)