|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−13%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | немає |
|---|---|
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| PoE потужність, Вт | До 120 Вт |
| PoE-порти | 8 портів |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | немає |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, кабель живлення, документація |
| Вага | 920 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Загальна кількість портів | 10 портів |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | метал |
| Максимальне енергоспоживання | 145 Вт |
| Монтаж в стойку | Ні |
| Порти 10/100М, шт. | 10 |
| Порти USB | немає |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / ні / ні |
| Розмір | 283 x 178 x 45 мм |
| Стекування | Ні |
| Тип | некерований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Ні |
| Форм-фактор | настільний |
| Максимальна швидкість LAN портів | 100 Мбіт/с |
Новий відгук або коментар
POE комутатор ATIS (PoE-1010-8P/250m/8L)
Немає в наявності
Код товару: 609851
2 003 грн
2 310 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
10-портовий некерований PoE комутатор PoE-1010-8P/250m/8L з 8 портами РоЕ, які можуть автоматично визначати та подавати живлення пристроям, що підтримують стандарт живлення PoE (WI-FI точка доступу, IP-телефон, IP-камера та ін.). Для передачі сигналу використовуються всі 8 жил кабелю. Компанія-виробник ATIS ЩО ТАКЕ PoE Power over Ethernet (PoE) – живлення через Ethernet – оптимізує встановлення таких мережевих пристроїв, як: IP-телефон, бездротова точка доступу або IP-камера. Живлення за допомогою Ethernet скорочує час та вартість встановлення багатьох мережних пристроїв. ДЕ ВИКОРИСТОВУЄТЬСЯ КОМУТАТОР PoE-1010-8P/250m/8L Комутатори можуть бути використані для організації мережі: у лікарнях, школах, виробничих та медичних установах, аеропортах та інших громадських та домашніх мережах. Як правило, такі пристрої, як IP-камера, IP-телефон, WI-FI, точка доступу встановлюються в місцях, які не забезпечені підведенням електроживлення високої напруги 220 В. У таких випадках зручно, економічно вигідно та безпечно використовувати комутатори торгової марки Atis. Дані комутатори сумісні практично з усіма відомими марками мережевого обладнання: ATIS, Hikvision, Dahua, Ildvr, Acti, Sony, Panasonic, Axis, Geovision та ін.
![POE комутатор ATIS (PoE-1010-8P/250m/8L) [609851] POE комутатор ATIS (PoE-1010-8P/250m/8L) [609851]](/content/images/35/390x390l80mc0/90574381956007.jpg)
![POE комутатор ATIS (PoE-1010-8P/250m/8L) [609851] POE комутатор ATIS (PoE-1010-8P/250m/8L) [609851]](/content/images/35/390x390l80mc0/14433152961986.jpg)
![POE комутатор ATIS (PoE-1010-8P/250m/8L) [609851] POE комутатор ATIS (PoE-1010-8P/250m/8L) [609851]](/content/images/35/390x390l80mc0/11515923247152.jpg)