|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| GE/SFP, шт. | немає |
|---|---|
| PoE In / PoE Out | ні / так |
| PoE потужність, Вт | До 120 Вт |
| PoE-порти | 4 порти |
| QSFP+, шт. | немає |
| QSFP, шт. | немає |
| SFP+, шт. | немає |
| SFP, шт. | 2 |
| Аксесуари в комплекті | комутатор, кабель живлення, документація |
| Вага | 480 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Загальна кількість портів | 6 портів |
| Консольний порт | Ні |
| Корпус | метал |
| Максимальне енергоспоживання | 140 Вт |
| Монтаж в стойку | Ні |
| Порти 10/100/1000М, шт. | 1 |
| Порти 10/100М, шт. | 3 |
| Порти USB | немає |
| Підтримка PoE | є |
| Підтримка PoE / PoE+ / PoE++ | є / є / ні |
| Розмір | 150 x 100 x 30 мм |
| Рівень управління | L2 |
| Стекування | Ні |
| Тип | керований |
| Тип охолодження | пасивне |
| Управління | Так |
| Форм-фактор | настільний |
| Максимальна швидкість LAN портів | 1 Гбіт/с |
Новий відгук або коментар
POE комутатор Dahua (DH-PFS4206-4P-120)
Немає в наявності
Код товару: 609698
2 270 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
особливості: Дворівневий промисловий комутатор Автоматичне сканування і старіння MAC-адрес, ємність списку MAC-адрес 8K Підтримка приватної кільцевої мережі, час відновлення <= 50 мс Підтримка стандартів IEEE802.3af, IEEE802.3at, Hi -PoE Широкий температурний режим Управління харчуванням PoE
![POE комутатор Dahua (DH-PFS4206-4P-120) [609698] POE комутатор Dahua (DH-PFS4206-4P-120) [609698]](/content/images/48/390x390l80mc0/48584837189244.jpg)