|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
|---|---|
| Інтерфейси | Bluetooth; AUX; USB; TF; FM; TWS |
| Вага | 394 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Black |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель | BR36 |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 122.5 × 101 × 100 мм |
| Тип акустичних колонок | Портативні |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Час зарядки акумулятора | 2 год |
| Час роботи | 2 год |
Новий відгук або коментар
Портативна колонка BOROFONE BR36 Lucy sports BT speaker Black (6941991104350)
Немає в наявності
Код товару: 805604
322 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Акустика Borofone Lucy sports BT speaker BR36 обладнана останньою версією Bluetooth 5.3, що забезпечує стабільне та швидке з'єднання з вашими пристроями без втрати якості звуку.ДОВГОВІЧНА РОБОТА БЕЗ ПІДЗАРЯДКИЗ батареєю ємністю 1200mAh, акустика здатна працювати до 2 годин на одній зарядці. А повний зарядний час складає всього 2 години, що дозволяє швидко повернутися до прослуховування музики.ПОТУЖНЕ ЗВУЧАННЯ У КОМПАКТНОМУ КОРПУСІДинамік діаметром 52 мм та потужністю 5W гарантує насичене та чисте звучання в будь-якій обстановці.УНІВЕРСАЛЬНІСТЬ ПІДКЛЮЧЕНЬКрім Bluetooth, цей динамік підтримує різні режими, такі як FM, TF-карта (MicroSD), USB-флешка, AUX та TWS, що робить його ідеальним вибором для різних аудіоджерел.КОМПАКТНІ РОЗМІРИ ТА ЕЛЕГАНТНИЙ ДИЗАЙНЗ розмірами 122.5 x 101 x 100 мм та вагою всього 394 г, акустика не тільки порадує вас якісним звуком, але стане стильним доповненням до інтер'єру.