|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
|---|---|
| Інтерфейси | Bluetooth 5.2; TF; U-диск; FM; TWS |
| Вага | 255 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Black |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель | BS60 Exploring |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 107 × 107 × 53 мм |
| Тип акустичних колонок | Портативні |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Час зарядки акумулятора | 2 год |
| Час роботи | 4 год |
Новий відгук або коментар
Портативна колонка HOCO BS60 Exploring sports BT speaker Black (6942007604758)
Немає в наявності
Код товару: 805579
339 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Портативна колонка HOCO BS60 Exploring — це компактний і стильний пристрій, який стане ідеальним компаньйоном для активного відпочинку.ЗРУЧНИЙ ДИЗАЙНКолонка схожа на брелок,що робить її легкою для перенесення та зручною для пристосування до рюкзака чи одягу. З компактними розмірами 107 х 107 х 53 мм та вагою 255 г, вона ідеально підходить для прогулянок, кемпінгу або пікніка.СТАБІЛЬНЕ З’ЄДНАННЯПідтримка Bluetooth 5.2 та чіп Blue trum AB5607E гарантують стабільне та швидке бездротове підключення до різних пристроїв. Колонка підтримує різні режими відтворення, включно з FM, TF-картою, U-диском та TWS, надаючи гнучкість у виборі джерела музики.ЄМНИЙ АКУМУЛЯТОРЄмність акумулятора 1200 мАг дозволяє користуватися колонкою протягом 4 годин. А на підзарядку знадобиться лише 2 годиниПОТУЖНИЙ ДИНАМІКПортативна колонка HOCO BS60 Exploring оснащена 52-міліметровим динаміком з потужністю 5 Вт. Пристрій забезпечує якісний і насичений звук.
![Портативна колонка HOCO BS60 Exploring sports BT speaker Black (6942007604758) [805579] Портативна колонка HOCO BS60 Exploring sports BT speaker Black (6942007604758) [805579]](/content/images/31/390x390l80mc0/16943332060400.jpg)
![Портативна колонка HOCO BS60 Exploring sports BT speaker Black (6942007604758) [805579] Портативна колонка HOCO BS60 Exploring sports BT speaker Black (6942007604758) [805579]](/content/images/31/390x390l80mc0/13256553194983.jpg)
![Портативна колонка HOCO BS60 Exploring sports BT speaker Black (6942007604758) [805579] Портативна колонка HOCO BS60 Exploring sports BT speaker Black (6942007604758) [805579]](/content/images/31/390x390l80mc0/28445777445283.jpg)