|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
|---|---|
| Інтерфейси | Bluetooth 5.0; USB; FM; AUX; microSD |
| Вага | 380 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Dark Green |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель | HC1 Trendy sound sports wireless speaker |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 142 × 85 × 85 мм |
| Тип акустичних колонок | Портативні |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Час роботи | 4 год |
Новий відгук або коментар
Портативна колонка HOCO HC1 Trendy sound sports wireless speaker Dark Green (6931474740205)
Немає в наявності
Код товару: 805616
361 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Портативна Bluetooth-колонка HOCO HC1 Trendy sound sports wireless speaker Dark Green — це повноцінна акустична система, яка здивує найвибагливішого меломана.Незважаючи на свої невеликі розміри, колонка Hoco HC1 відтворюватиме якісно і чисто вашу улюблену музику, тому що дана модель відрізняється своїми потужними динаміками 5 W.Hoco HC1 виготовлена з високоякісного ABS-пластику у поєднанні з алюмінієвим сплавом, матеріали стійкі до високих та низьких температур, тому незалежно який сезон за вікном — беріть свою улюблену колонку та насолоджуйтесь музикою де б ви не знаходились.З'єднання зі смартфоном відбувається за допомогою модуля Bluetooth, незалежно від операційної системи та моделі смартфона, при дотриманні дистанції не більше 10 метрів. Також колонка може відтворювати музику з вашого гаджета за допомогою кабелю AUX.Ємність акумулятора колонки складає 1200 mАh, цього вистачає для 4 годин безперервної роботи.
![Портативна колонка HOCO HC1 Trendy sound sports wireless speaker Dark Green (6931474740205) [805616] Портативна колонка HOCO HC1 Trendy sound sports wireless speaker Dark Green (6931474740205) [805616]](/content/images/47/390x390l80mc0/92708697180504.jpg)
![Портативна колонка HOCO HC1 Trendy sound sports wireless speaker Dark Green (6931474740205) [805616] Портативна колонка HOCO HC1 Trendy sound sports wireless speaker Dark Green (6931474740205) [805616]](/content/images/47/390x390l80mc0/97431470253993.jpg)