|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
|---|---|
| Інтерфейси | Bluetooth; USB |
| Вага | 418 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Gray |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал корпуса | ABS-пластик |
| Модель | HC11 Bora sports BT speaker |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 181 × 65 × 65 мм |
| Тип акустичних колонок | Портативні |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Час зарядки акумулятора | 2 год |
| Час роботи | 2 год |
Новий відгук або коментар
Портативна колонка HOCO HC11 Bora sports BT speaker Grey (6931474762092)
Немає в наявності
Код товару: 806321
296 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Hoco HC11 Bora sports — портативна бездротова колонка з вбудованим ліхтариком.Основні характеристики:- відтворює музику до 2 годин без підзарядки;
- підтримка відтворення через Bluetooth, FM, TF, AUX, USB; - версія Bluetooth: 5.0;
- вбудований ліхтарик;
- ємність акумулятора: 1200 мАг;
- динаміки: 45 мм, 5 Вт;
- заряджається за 2 години.Hoco HC11 Bora sports відтворює музику з будь-якого пристрою, підключеного через Bluetooth або аудіокабель, а також з USB-носіїв і карт пам'яті. Також ви зможете слухати улюблені радіостанції завдяки функції FM.Колонка оснащена вбудованим ліхтариком, особливо зручним під час відпочинку у нічний час, за містом або на природі.
Вбудований акумулятор ємністю 1200 мАч забезпечує до 2 годин роботи без підзарядки. Шнурок робить виріб зручним для транспортування.