|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність акумулятора | 1200 mAh |
|---|---|
| Інтерфейси | Bluetooth 5.0; FM; AUX; microSD |
| Вага | 620 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Колір | Dark Green |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Модель | HC12 |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 223 × 105 × 96 мм |
| Тип акустичних колонок | Портативні |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Час зарядки акумулятора | 2 год |
| Час роботи | 2 год |
Новий відгук або коментар
Портативна колонка HOCO HC12 Sports BT speaker Dark Green (6931474765826)
Немає в наявності
Код товару: 805582
541 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Портативна колонка HOCO HC12 Sports BT speaker — зручна та гучна колонка з чистим об'ємним звучанням для повсякденного використання, забезпечить вас улюбленою музикою, куди б ви не пішли. 2 динаміка діаметром 52 мм та сумарною потужністю 10 Вт відтворюють гучний та якісний звук.Просте сполучення та бездротове відтворення музики через Bluetooth 5.0, з робочою дистанцією до 10 метрів. Час заряджання до 2 годин, час відтворення музики до 2 годин. Підтримка FM, TF-карти, U-диску, AUX та інших режимів.
Зручне розташування кнопок керування функціоналом особливо порадує при використанні!Особливості:− Велика батарея ємністю 1200 мАг підтримує 2 години прослуховування музики та 60 днів у режимі очікування.
− Оновлення Bluetooth V5.0 робить музику більш чіткою та точною.
− Потужний вихід 10 Вт зі стереофонічним стереозвуком 360° TWS для забезпечення дійсно природного звуку.
− Легка вага всього 0,6 кг підходить для подорожей та активного відпочинку.