|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність акумулятора | 3000 mAh |
|---|---|
| Інтерфейси | Bluetooth; AUX; USB; TF; FM; TWS |
| Вага | 1.125 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Клас захисту | IPX4 |
| Колір | Black |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал корпуса | ABS-пластик |
| Модель | HC32 |
| Потужність | 2 × 10 W |
| Розміри | 230 × 118 × 75.5 мм |
| Тип акустичних колонок | Портативні |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Час зарядки акумулятора | 3 год |
| Час роботи | 4 год |
Новий відгук або коментар
Портативна колонка HOCO HC32 Smart sound sports BT speaker, 10W*2, Black (6942007663687)
Немає в наявності
Код товару: 806332
982 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Колонка HOCO HC32 Smart sound відтворює музику з будь-якого пристрою, під’єднаного через Bluetooth або аудіокабель та з USB-носіїв і карт пам’яті. Також ви зможете слухати улюблені радіостанції завдяки функції FM і навіть насолоджуватися стереомузикою, підключивши динаміки в режимі TWS. При надходженні вхідного дзвінка під час під’єднання до смартфона можна поговорити по гучному зв’язку і повернутися до прослуховування музики. Колонка оснащена вбудованим акумулятором ємністю 3000 mAh, щоб ваші обрані треки звучали до 4 годин поспіль.ОСОБЛИВОСТІ— стильна і функціональна акустика, яку можна всюди носити з собою; — підтримка BT, FM, TF-карти, USB-накопичувача, AUX та інших режимів відтворення;
— на корпусі присутні всі необхідні кнопки управління гучністю, медіафайлами, світловими ефектами;
— загальна вихідна потужність акустики становить 20 W;
— акустика підтримує функцію TWS;
— дає змогу влаштувати яскраву вечірку в будь-якому місці, не прив’язуючись до джерел живлення.