|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Характеристики
| Ємність акумулятора | 1800 mAh |
|---|---|
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Вага | 487 г |
| Гарантія | 12 міс. |
| Клас захисту | IPX4 |
| Колір | Red |
| Країна виробництва | Китай |
| Країна реєстрації бренда | Китай |
| Матеріал корпуса | ABS-пластик |
| Модель | HC9 Dazzling pulse sports |
| Потужність | 5 W |
| Розміри | 196 × 74 × 74 мм |
| Тип акустичних колонок | Портативні |
| Тип живлення | Від акумулятора |
| Час зарядки акумулятора | 3 год |
| Час роботи | 5 год |
Новий відгук або коментар
Портативна колонка HOCO HC9 Dazzling pulse sports BT speaker Red (6931474757814)
Немає в наявності
Код товару: 805581
421 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Hoco HC9 Dazzling Pulse Sports — портативна бездротова колонка.УНІВЕРСАЛЬНА КОЛОНКАHoco HC9 Dazzling Pulse Sports відтворює музику з будь-якого пристрою, підключеного через Bluetooth або аудіокабель, або ваших носіїв USB і карт пам'яті. Також ви зможете слухати улюблені радіостанції завдяки функції FM і навіть насолоджуватися стереомузикою, підключивши динаміки в режимі TWS.ІДЕАЛЬНО ДЛЯ ВЕСЕЛОЩІВЯскраве LED-підсвічування додасть вогню до вашого свята, а захист від вологи IPX4 дозволяє безбоязно брати колонку з собою на природу або до басейну.АВТОНОМНА РОБОТААкустика оснащена вбудованим акумулятором ємністю 1800 мАг, щоб ваші обрані треки тішили вас до 5 годин поспіль. Міцний корпус та шнурок для перенесення роблять її зручною для транспортування.
![Портативна колонка HOCO HC9 Dazzling pulse sports BT speaker Red (6931474757814) [805581] Портативна колонка HOCO HC9 Dazzling pulse sports BT speaker Red (6931474757814) [805581]](/content/images/33/390x390l80mc0/88813445530188.jpg)
![Портативна колонка HOCO HC9 Dazzling pulse sports BT speaker Red (6931474757814) [805581] Портативна колонка HOCO HC9 Dazzling pulse sports BT speaker Red (6931474757814) [805581]](/content/images/33/390x390l80mc0/12319071428001.jpg)
![Портативна колонка HOCO HC9 Dazzling pulse sports BT speaker Red (6931474757814) [805581] Портативна колонка HOCO HC9 Dazzling pulse sports BT speaker Red (6931474757814) [805581]](/content/images/33/390x390l80mc0/45452972976297.jpg)
![Портативна колонка HOCO HC9 Dazzling pulse sports BT speaker Red (6931474757814) [805581] Портативна колонка HOCO HC9 Dazzling pulse sports BT speaker Red (6931474757814) [805581]](/content/images/33/390x390l80mc0/85420866316961.jpg)