|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| USB тип A, шт. | 4 |
|---|---|
| USB тип C, шт. | 1 |
| Ємність, Вт·год | 2764.8 |
| Ємність, мА·год | 54000 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 12 /24 В |
| Батарея | LiFePO4 |
| Бездротова зарядка | 2 х 15 w |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth |
| Вага батареї | 21.6 + 36.1 |
| Вихід USB-A | 2 x 15 w, 2 x 18 w |
| Вихід USB-C | 1 x 100 w |
| Вихід для бездротової зарядки | Так |
| Вихід постійного струму | 1 х 12В/30А |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A, USB Type-C, Автомобільна розетка, Вихід розетка 220-230В, Вихід постійного струму |
| Вхід сонячної панелі (тип роз'єму) | MPPT 12-150V (2х1200W Max.) |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний, сірий |
| Комплектація | Зарядна станція Зарядний кабель Автомобільний зарядний кабель Кабель для зарядки від сонячних панелей Інструкція Гарантійний талон |
| Кількість циклів заряджання | 4000+ циклів |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Місткість батареї, Вт/год | 2764.80 |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 3000 Вт |
| Номінальна потужність, Вт | 3000.00 |
| Особливості | Чиста синусоіда |
| Підтримка додаткових батарей | є |
| Пікова потужність, Вт | 6000.00 |
| Рабоча температура | від -20°С до +40°C |
| Режим ДБЖ (UPS) | Так |
| Робоча температура експлуатації | Від 0 до +40℃ |
| Роз'єм DC | 1 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 6 х 220 В |
| Розміри | 385 х 520 х 320 мм |
| Способи заряджання | Від зарядного адаптера, Від автомобільної зарядки, Від сонячної батареї |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Так |
| Час зарядки станції | 1.5 годин від сонячних панелей; 4.5 годин - від розетки 220 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Вага | 21 |
| Дисплей | з |
| Пікова потужність | 60 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від розетки | 4. |
| Час зарядки від сонячної панелі | 1. |
| Індикація заряду | Так |
| Вихід USB Type-A | 2 х 15 Вт; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-C | 1 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | 2 х 15 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Так |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Так |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 14 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Так |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Зарядна станція Bluetti AC300 + акумуляторний модуль B300K, 3000W, 2764.8Wh, LiFePO4 (3000W AC300+B300K)
Немає в наявності
Код товару: 615298
69 818 грн
72 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Чистий синусоїдальний інвертор потужністю 3000 Вт Оснащений чистим синусоїдальним інвертором потужністю 3000 Вт та можливістю регулювання швидкості заряджання змінного струму (блок живлення не потрібен, достатньо одного зарядного кабелю) Система живлення AC300 також може заряджатися потужністю від 1800 Вт до 3000 Вт через настінні розетки відповідно до ваших потреб Додаткова батарея Bluetti B300K, 2764.8 Вт/год Bluetti B300K — це потужна додаткова батарея, розроблена для забезпечення надійного енергоживлення як у повсякденному використанні, так і в умовах аварійних відключень. Завдяки великій ємності та довготривалому життєвому циклу, вона стане ідеальним доповненням до вашої електростанції або автономної енергосистеми Автомобільна батарея LiFePO4 Батарея Bluetti B300K використовує передову технологію літій-залізо-фосфатних акумуляторів (LiFePO4), яка гарантує довговічність і безпеку експлуатації. Вона витримує понад 4000 життєвих циклів, що значно перевищує ресурс традиційних батарей. Завдяки цьому ви отримуєте стабільне та надійне джерело енергії на довгі роки, яке також відзначається високим рівнем захисту від перегріву та перезаряду