|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
Портативна зарядна станція Bluetti AC180P
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Ємність, Вт·год | 0.00 |
|---|---|
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Автомобільна розетка (вихід) | 5В/7.5В/10В/15В |
| Батарея | LiFePO4 |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth |
| Вага батареї | 17 |
| Вихід USB-A | 2 x USB-A1: 5 В постійного струму/3 A 15 Вт загалом 2 x USB-A2: 5 В постійного струму / 3 A загалом 15 Вт |
| Вихід USB-C | 1 x 100 Вт Макс |
| Вихід постійного струму | 1 x 12 В/10A |
| Вихідні інтерфейси | Вихід розетка 220-230В, Вихід постійного струму, USB Type-A, USB Type-C, Автомобільна розетка |
| Вхід змінного струму 220-230В (зарядка) | Режим Turbo: 1440 Вт Макс. стандартний режим: 1000 Вт Макс. |
| Вхід сонячної панелі (тип роз'єму) | MPPT 12-60V (500W Max.) |
| Комплектація | Зарядна станція Зарядний кабель Автомобільний зарядний кабель Кабель для зарядки від сонячних панелей Інструкція Гарантійний талон |
| Місткість батареї, Вт/год | 1440.00 |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність, Вт | 1800.00 |
| Особливості | Чиста синусоїда |
| Пікова потужність, Вт | 2700.00 |
| Режим ДБЖ (UPS) | Так |
| Робоча температура експлуатації | Від 0 до +40℃ |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 2 розетки: 230V/50Hz |
| Розміри | 34 х 24.7 х 31.7 |
| Способи заряджання | Від зарядного адаптера, Від автомобільної зарядки, Від сонячної батареї |
| Час зарядки станції | 1.3 - 1.8 годин |
| Гарантія | 24 міс. |
Портативна зарядна станція Bluetti AC180P