|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність, Вт·год | 0.00 |
|---|---|
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Автомобільна розетка (вихід) | 1 х 12V/10A |
| Батарея | LiFePO4 |
| Бездротові з'єднання | Bluetooth, Wi-Fi |
| Вага батареї | 24.2 |
| Вихід USB-A | 2 х 15 w |
| Вихід USB-C | 2 x 100 w |
| Вихідні інтерфейси | Автомобільна розетка, Вихід розетка 220-230В, Вихід постійного струму |
| Вхід змінного струму 220-230В (зарядка) | 2300W Max |
| Вхід сонячної панелі (тип роз'єму) | 1000W Max., 12V to 60V, 20A Max |
| Комплектація | Зарядна станція; Зарядний кабель; Автомобільний зарядний кабель; Кабель для зарядки від сонячних панелей; Інструкція; Гарантійний талон; |
| Кількість циклів заряджання | 6000 |
| Місткість батареї, Вт/год | 2073.60 |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність, Вт | 2600.00 |
| Особливості | Чиста синусоіда |
| Пікова потужність, Вт | 3900.00 |
| Режим ДБЖ (UPS) | Так |
| Робоча температура експлуатації | Від 0 до +40℃ |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 2 розетки: 230V/50Hz |
| Розміри | 35 х 25 х 32.36 |
| Способи заряджання | Від зарядного адаптера, Від автомобільної зарядки, Від сонячної батареї |
| Час зарядки станції | 1.5 години |
| Гарантія | 24 міс. |
Новий відгук або коментар
Портативна зарядна станція Bluetti Elite 200 V2 (Elite200V2)
Немає в наявності
Код товару: 203072
52 799 грн
54 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Портативна зарядна станція Bluetti Elite 200 V2