|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність, Вт·год | 0.00 |
|---|---|
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Батарея | Li-Ion |
| Вихідні інтерфейси | 2 × USB; QC 3.0; USB-C; AC, 4 × DC |
| Країна виробництва | Китай |
| Модель | 500 W |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 500 W |
| Особливості | cвітлодіодний ліхтарик 2 W, зарядка від сонячної панелі 18 V 3 A |
| Гарантія | 3 міс. |
| USB, шт. | 4 |
| Ємність акумулятора | 40 |
| Вага | 3. |
| Максимальна потужність | 75 |
Новий відгук або коментар
Портативна зарядна станція BPI G518 500W 110000mAh 407Wh (BPI-G518-500W)
Немає в наявності
Код товару: 800023
16 385 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Портативна зарядна станція BPI G518 500W 110000mAh 407Wh
![Портативна зарядна станція BPI G518 500W 110000mAh 407Wh (BPI-G518-500W) [800023] Портативна зарядна станція BPI G518 500W 110000mAh 407Wh (BPI-G518-500W) [800023]](/content/images/37/390x390l80mc0/94424608784540.jpg)
![Портативна зарядна станція BPI G518 500W 110000mAh 407Wh (BPI-G518-500W) [800023] Портативна зарядна станція BPI G518 500W 110000mAh 407Wh (BPI-G518-500W) [800023]](/content/images/37/390x390l80mc0/89429025574541.jpg)