|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| AC output specs | 5 x 230В/16А 1 x 230В/32А 5.000 Вт всього |
|---|---|
| USB тип A, шт. | 4 |
| USB тип C, шт. | 2 |
| Ємність, Вт·год | 3072 - 18432 (при підключенні від 1 до 6 В300S) |
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Автомобільна зарядка | Так |
| Автомобільна розетка (вихід) | 12 В |
| Аксесуари в комплекті | працює тільки в поєднанні з додатковою батареєю B300s |
| Батарея | LiFePO4 |
| Вага без упаковки | 30.00 |
| Вага в упаковці | 37.00 |
| Вага упаковки | 37.00 |
| Висота упаковки | 56.00 |
| Вихід для бездротової зарядки | Так |
| Вихід постійного струму | 1 х 12В/30А |
| Вихідні інтерфейси | прикурювач |
| Заряджання змінним струмом | 4500.00 |
| Захист від короткого замикання | Так |
| Колір | Чорний |
| Кількість циклів заряджання | 6000+ циклов |
| Можливість зарядки від сонячної панелі | Так |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Номінальна потужність | 5000 Вт |
| Об'єм брутто | 0.161 |
| Особливості | QC швидка зарядка 3.0 |
| Потужність, Вт | 5000.00 |
| Призначення | для смартфонів |
| Підтримка додаткових батарей | є |
| Рабоча температура | від -20°С до +40°C |
| Роз'єм DC | 1 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 6 х 220 В |
| Розміри | 520 х 385 х 320 мм |
| Сонячна зарядка | 3000 Вт |
| Способи заряджання | сонячна панель |
| Тип продукту | зарядна станція |
| Форма вихідного сигналу | Чиста синусоїда |
| Функція ДБЖ | Так |
| Ширина упаковки | 45.00 |
| Заряджання постійним струмом | 3000.00 |
| Гарантія | 12 міс. |
| Вага | 30 |
| Дисплей | з |
| Максимальна потужність | 80 |
| Пікова потужність | 10 |
| Тип заряджання | Po |
| Час зарядки від розетки | 1. |
| Індикація заряду | Так |
| Адаптер змінного струму | 5000 Вт |
| Вихід USB Type-A | 2 х 5В/3А; 2 х 18 Вт |
| Вихід USB Type-C | 2 х 100 Вт |
| Вихід бездротової зарядки | 2 х 15 Вт |
| Вихідна потужність | 5000 Вт |
| Водонепроникний корпус | Ні |
| Для великої побутової техніки | Так |
| Для дрібної побутової техніки | Так |
| Для електроніки | Так |
| Додаток IOS / Android | Так |
| Заряджання від USB | Ні |
| Заряджання від акумулятора | Так |
| Заряджання від мережі | Так |
| Захист від перегріву | Так |
| Захист від перенапруги | Так |
| Колеса | Ні |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал | пластик |
| Одночасно заряджувальних пристроїв | 16 шт |
| Протиударний корпус | Ні |
| Підсвічування | Ні |
| Ручка для перенесення | Так |
| Управління зі смартфона | Так |
| Швидке заряджання батареї | Так |
Новий відгук або коментар
Інвертор Bluetti 5000 Вт (AC500)
Немає в наявності
Код товару: 615567
50 294 грн
52 604 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Все, що вам потрібно в одному пристрої! AC500 та B300S – це системи розширення живлення, які, безумовно, змінять ваше уявлення про використання сонячної енергії. Вони розроблені, щоб допомогти вам пережити перебої в електропостачанні та підключитися до необмеженої енергії, де б ви не знаходилися. Індивідуальні варіанти потужності під будь-які потреби Завдяки своїй модульній конструкції AC500 може бути оснащена 6 батареями B300S або 4 батареями B300 (або комбінацією B300 та B300S) загальною ємністю 18432 Вт та 12 288 Вт відповідно, забезпечуючи кілька днів потреби в електроенергії при відключенні від електромережі! Висока потужність та чудова продуктивність Вбудований інвертор постійного струму забезпечує безперервну синусоїдальну вихідну потужність 5000 Вт та підтримує сплески до 10 кВт за короткий час у піковому режимі. Ідеально підходить для всіх випадків – від кемпінгу до барбекю на задньому подвір'ї. Нескінченна сонячна енергія безкоштовно Завдяки ефективному MPPT-контролеру AC500 може генерувати до 3000 Вт сонячної енергії від сонячних панелей. Це на 40% швидше, ніж стандартна швидкість заряджання, що дозволяє зарядити комплект AC500+B300S повністю за 1,5 години. (Час заряджання розрахований за ідеальних умов та наведено лише для довідки. Конкретний час заряджання може змінюватись в залежності від температури навколишнього середовища та інших факторів.) Неперевершена якість зарядки Система AC500 розроблена для більш ефективної підзарядки безпосередньо від сонячної панелі або автомобільного прикурювача, так і за допомогою кабелю потужністю 5 000 Вт. (Потрібен кабель 50 А або підключення до мережі.) Більше того, AC500 підтримує вражаючу вхідну потужність до 8000 Вт і може повністю зарядитись за 15 годин. (Потрібно щонайменше дві батареї B300S і подвійна зарядка від сонячної батареї потужністю 3 000 Вт та від мережі змінного струму потужністю 5 000 Вт. В іншому випадку вхідна потужність з однією батареєю обмежена до 4500 Вт.) Безпечне, інтелектуальне та надійне аварійне харчування У разі перебоїв у мережі AC500 автоматично стає джерелом живлення для дому, забезпечуючи безперебійну роботу всіх необхідних приладів. Удосконалена система керування батареями (BMS) та батареї LiFePO4 забезпечують безпеку, тривалий термін служби та оптимальну продуктивність під час роботи. Моніторинг та управління легким рухом руки Інтуїтивно зрозуміла програма BLUETTI і сенсорний екран дозволяють відстежувати всі починаючи від введення/виводу енергії, поточного енергоспоживання, профілів заряджання та закінчуючи оновленням прошивки в режимі онлайн. Усуньте перебої в електропостачанні AC500 живить ваше обладнання, як газовий генератор, але без витрат на паливо, шуму та забруднення навколишнього середовища. Ви можете безпечно використовувати його всюди, де б ви не були – вдома, у кемпінгу чи подорожі.
![Інвертор Bluetti 5000 Вт (AC500) [615567] Інвертор Bluetti 5000 Вт (AC500) [615567]](/content/images/43/608x390l80mc0/45744071018911.jpg)
![Інвертор Bluetti 5000 Вт (AC500) [615567] Інвертор Bluetti 5000 Вт (AC500) [615567]](/content/images/43/592x390l80mc0/33897805899699.jpg)
![Інвертор Bluetti 5000 Вт (AC500) [615567] Інвертор Bluetti 5000 Вт (AC500) [615567]](/content/images/43/462x390l80mc0/38880523424033.jpg)
![Інвертор Bluetti 5000 Вт (AC500) [615567] Інвертор Bluetti 5000 Вт (AC500) [615567]](/content/images/43/870x354l80mc0/55712931246179.jpg)
![Інвертор Bluetti 5000 Вт (AC500) [615567] Інвертор Bluetti 5000 Вт (AC500) [615567]](/content/images/43/870x361l80mc0/33531064521293.jpg)
![Інвертор Bluetti 5000 Вт (AC500) [615567] Інвертор Bluetti 5000 Вт (AC500) [615567]](/content/images/43/870x365l80mc0/42049005752904.jpg)
![Інвертор Bluetti 5000 Вт (AC500) [615567] Інвертор Bluetti 5000 Вт (AC500) [615567]](/content/images/43/390x390l80mc0/21430306180899.jpg)