|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність, Вт·год | 0.00 |
|---|---|
| Ємність, мА·год | 0.00 |
| Автомобільна розетка (вихід) | 1x 12V 10A Cigarette output max. 120W |
| Батарея | Li-Ion |
| Вага батареї | 3.9 |
| Вихід USB-A | 2 x USB-A 5V, 3.1A max. 15W (common) |
| Вихід USB-C | 1 x USB-C PD, DC 5V / 9V / 12V / 15V / 20V, max. 3A (60W) |
| Вихідні інтерфейси | USB Type-A, USB Type-C, Автомобільна розетка, Вихід розетка 220-230В, Вихід постійного струму |
| Комплектація | Зарядна станція Зарядний пристрій Адаптер для автозарядки Адаптер для зарядки від сонячної панелі |
| Місткість батареї, Вт/год | 315.00 |
| Номінальна напруга | 0.00 |
| Розетка змінного струму (220-230В) | 1 x 230V 50Hz |
| Розміри | 27 х 15 х 18.2 |
| Системи безпеки | Зворотного струму Зниженої напруги Короткого замикання Надлишкової напруги на виході Надлишкової напруги на вході Перегрівання |
| Способи заряджання | Від мережі, Від сонячної батареї |
| Час зарядки станції | 4-6 годин |
| Гарантія | 12 міс. |
Новий відгук або коментар
Портативна зарядна станція Technaxx 300W Powerstation (TX-201)
Немає в наявності
Код товару: 200207
5 567 грн
5 799 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Портативна зарядна станція Technaxx 300W Powerstation TX-201