|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−8%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| HDMI | Так |
|---|---|
| HDMI, шт. | 2 |
| Інтерфейси | Optical, Mini Jack 3.5 мм, BlueTooth |
| Інтерфейси. Роз'єми | немає |
| Вага | 2.9 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Джерело світла | LED |
| Динамік | Так |
| Динамік (Вт) | 2х8 Вт |
| Додатково. Пульт ДУ | Так |
| Діагональ екрана | 0.76-7.62 м |
| Коефіцієнт збільшення | 1.2:1 |
| Колір | Чорний |
| Комплектність | проектор, пульт керування, документація |
| Контрасність | 400:1 |
| Підтримка 3D | Так |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип матриці | DLP |
| Формат зображення | 16:9 |
| Яскравість | 2200 лм |
| Розміри | 20 |
| Ethernet | Так |
| RCA | Ні |
| RS-232 | Ні |
| USB | Так |
| USB, шт. | 2 |
| VGA | Ні |
| Wi-Fi | Так |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Так |
| Бездротові можливості | Bluetooth + Wi-Fi |
| Вбудований кардридер | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Джерело живлення | мережа |
| Енергоспоживання | 200 Вт |
| Зворотна проєкція | Так |
| Корекція спотворення | Так |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 4096x2160 |
| Операційна система | Android |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| Підтримка HDR | Так |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Цифрове масштабування | Так |
Новий відгук або коментар
Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H)
Немає в наявності
Код товару: 611692
69 233 грн
74 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Імерсивний 4K-проектор для домашнього кінотеатру з діагоналлю проекційного екрана до 300". Оптимальне рішення на багато років у компактному виконанні. Серія Horizon продовжує напрацювання багатьох років XGIMI в галузі імерсивних проекторів для домашнього використання. Модель Pro - це вдосконалений оригінал, основною відмінністю якого є базова роздільна здатність зображення. 4K замість 1080p виводять пристрій на новий рівень якості та привабливості для користувача. XGIMI Horizon Pro - найбільш універсальний проектор для створення повноцінного домашнього кінотеатру. Інтуїтивно зрозумілий інтерфейс на базі Android TV поєднує в собі сучасний функціонал і адаптивність. Для початку роботи досить увімкнути девайс, і він автоматично налаштує картинку, враховуючи всілякі кути, відстань до стіни, перепони і рівень навколишнього освітлення. А як вагомий бонус - Hi-Fi-звук від Harman Kardon, різні інтерфейсні роз’єми і модулі для синхронізації з іншими девайсами. Це все лише загальні причини в короткому викладі. Але перш ніж XGIMI Horizon Pro купити, ознайомтеся з повним оглядом і технічними характеристиками. Кришталево чисте зображення Там, де оригінальна модель Horizon забезпечує чітке зображення 1080p на гігантському екрані до 300 дюймів, версія Pro здатна транслювати у форматі 4K. Завдяки цьому Ви можете влаштувати ігровий баттл, занурюючись у віртуальні події, або доповнити романтичне побачення достатком емоцій улюбленого фільму. Більше не потрібно робити вибір жертвуючи важливими параметрами. XGIMI Horizon Pro втілює в собі всі основні критерії такого вибору: портативність, якість картинки, діагональ екрану та універсальність. Під час експлуатації цієї серії Вам не потрібно турбуватися про кути огляду або денне освітлення. Horizon - це надяскравий проектор для дому. На 30% яскравіший за аналоги у своєму класі, він забезпечує неймовірними 2 200 лм. Це гарантує чіткість і насиченість кольорів у найекстремальніших денних умовах. Інтелектуальне автоналаштування та корекція Для організації кінотеатру на новому місці потрібно лише направити світловий потік на обрану поверхню. XGIMI-проектор готовий до роботи завдяки системі швидкого запуску, автофокусуванню і корекції трапецеїдальних спотворень. На додачу є функція виявлення перешкод за допомогою ШІ. Це так само просто, як увімкнути телевізор, тільки телевізор Ви не носитимете з собою на вечірку, а XGIMI Horizon Pro - легко. Мультимедійний проектор оснащений функцією обробки зображень XGIMI на базі штучного інтелекту, що робить його більш адаптованими під різні умови. Високий рівень контрастності та вбудована оптика забезпечують виняткову якість 4K і найвищу точність передачі кольору. X-VUE 2.0 XGIMI X-VUE - це унікальна система оброблення, яка підвищує чіткість і динаміку екрана, що проектується. Картинка стала ще більш деталізованою і плавною, а колірне забарвлення реалістичним. Усе для захопливого користувацького досвіду. MEMC За забезпечення мінімальної затримки картинки з найменшим розмиттям відповідає MEMC - технологія автоматичної інтерполяції кадрів. Система запобігає коливанням і компенсує рухи з частотою 60 Гц. Інтелектуальне регулювання яскравістю Вбудований у фронтальну панель оптичний датчик надає дані програмному забезпеченню для виявлення перешкод на шляху проходження променя і реагування на них. Також, сенсор сигналізує про зміну зовнішнього освітлення для автоматичного регулювання яскравості світлового потоку. Ручне налаштування залишилося в минулому. Звук від Harman Kardon Пристрій оснащений двома динаміками 45 мм від Harman Kardon потужністю по 8 Вт кожен. Вони забезпечують неперевершене занурення в природне звучання з мінімальним рівнем спотворення і підвищеним динамічним відгуком. DTS Studio Sound віртуалізує об’ємне звучання з посиленням мови та басів. Домашній аналог кінотеатрального звучання. Навіть якщо не хочеться нічого дивитися, можна послухати музику, використовуючи Horizon Pro як Bluetooth-колонку. Голосовий помічник Google Подайте команду онлайн-помічнику натиснувши на спеціальну кнопку на пульті ДК. Швидкий доступ до пошуку фільмів, відео та іншої інформації в інтернеті та на пристрої. Вбудований Chromecast Інтеграція з Chromecast забезпечує виведення контенту і трансляцію з Ваших під’єднаних гаджетів. Ви можете запустити презентацію на своєму смартфоні та показати її в масштабі через H. Pro. Ігровий режим Horizon Pro посланий користувачам для зняття стресу за допомогою ігор. Поринайте в динамічний віртуальний світ улюбленої гри. Затримка становить всього 35 мс. Головні роз’єми в кількості Серія оснащена HDMI 2.0 і USB 2.0 - по два кожного, одним виходом для кабельного інтернету і роз’ємом для дротових навушників. А для бездротового підключення передбачено модуль дводіапазонного Wi-Fi і Bluetooth 5.0.
![Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692] Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692]](/content/images/37/110x390l80mc0/62547578341217.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692] Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692]](/content/images/37/650x390l80mc0/47014918002916.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692] Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692]](/content/images/37/585x390l80mc0/80329034512407.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692] Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692]](/content/images/37/583x390l80mc0/87069049727006.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692] Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692]](/content/images/37/585x390l80mc0/58901367169653.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692] Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692]](/content/images/37/720x347l80mc0/63608947876647.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692] Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692]](/content/images/37/585x390l80mc0/63298727328037.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692] Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692]](/content/images/37/422x390l80mc0/70202302708978.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692] Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692]](/content/images/37/624x390l80mc0/31237047911883.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692] Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692]](/content/images/37/693x390l80mc0/35062266688650.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692] Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692]](/content/images/37/390x390l80mc0/92866606371312.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692] Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692]](/content/images/37/390x390l80mc0/65823405167833.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692] Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692]](/content/images/37/390x390l80mc0/33921845013893.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692] Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692]](/content/images/37/390x390l80mc0/30651143388968.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692] Портативний проектор XGiMi Horizon Pro (XK03H) [611692]](/content/images/37/390x390l80mc0/72893129467761.jpg)