|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| HDMI | Так |
|---|---|
| HDMI, шт. | 1 |
| Інтерфейси | Bluetooth |
| Інтерфейси. Роз'єми | немає |
| Вага | 4.81 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Джерело світла | LED + Laser |
| Динамік | Так |
| Динамік (Вт) | 2х12 Вт |
| Додатково. Пульт ДУ | Так |
| Діагональ екрана | 1.016-5.08 м |
| Коефіцієнт збільшення | 1.2:1 |
| Колір | Бежевий |
| Комплектність | проектор, пульт керування, документація |
| Контрасність | 1 000 000:1 |
| Підтримка 3D | Так |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип матриці | DLP |
| Формат зображення | 15:9 |
| Яскравість | 3100 лм |
| Розміри | 27 |
| Ethernet | Ні |
| RCA | Ні |
| RS-232 | Ні |
| USB | Так |
| USB, шт. | 2 |
| VGA | Ні |
| Wi-Fi | Так |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Ні |
| Бездротові можливості | Bluetooth + Wi-Fi |
| Вбудований кардридер | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Джерело живлення | мережа |
| Енергоспоживання | 300 Вт |
| Зворотна проєкція | Ні |
| Корекція спотворення | Так |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Операційна система | Android |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| Підтримка HDR | Так |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Цифрове масштабування | Ні |
Новий відгук або коментар
Портативний проектор XGiMi Horizon S Max (XM13Q)
Немає в наявності
Код товару: 610229
122 642 грн
139 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Відчуйте майбутнє домашнього кінотеатру з Horizon S Max. Цей передовий проектор 4K забезпечує приголомшливу якість зображення, виняткову яскравість і приголомшливий звук. Завдяки таким передовим технологіям, як Dolby Vision і Dual Light 2.0, ви можете дивитися фільми, серіали та ігри в новому вимірі. Horizon S Max не тільки принесе якість кіно у вашу вітальню, але й ідеально впишеться в естетику будь-якої вітальні завдяки своєму елегантному дизайну. Чудова якість зображення з Dolby Vision З Horizon S Max ваша вітальня перетворюється на кінотеатр. Завдяки технології Dolby Vision ви відчуєте якість зображення, яка підкреслює кожну деталь. Будь то яскраве світло чи глибокі тіні, кожна сцена виглядає яскравою та реалістичною. Мільярди кольорів і різкіша контрастність забезпечують інтенсивне враження від перегляду. Незалежно від того, чи це фільми, серіали чи ігри, Horizon S Max виявляє найкраще у вашому вмісті та повністю занурює вас у дію. Dual Light 2.0 – майбутнє проекційних технологій Революційна технологія Dual Light 2.0 від XGIMI встановлює нові стандарти щодо яскравості кольорів і якості зображення. Завдяки поєднанню широкосмугових і вузькосмугових джерел світла кольори відображаються точно, одночасно ефективно уникаючи типових для звичайних проекторів проблем, таких як кольорова окантовка та візерунки крапок.Результатом є виключно чіткий та приємний перегляд навіть у добре освітлених приміщеннях. Розумні функції для комфортного перегляду Horizon S Max оснащено різноманітними розумними функціями, які роблять перегляд ще комфортнішим. Автоматична корекція трапецеїдальних спотворень і автофокус гарантують, що зображення завжди ідеально вирівняно, незалежно від кута чи положення. Налаштування кольору стіни забезпечує реалістичні кольори, навіть якщо ви проектуєте не на білий екран. Крім того, інтелектуальний захист очей захищає ваші очі, автоматично затемнюючи зображення, коли хтось знаходиться перед проектором.
![Портативний проектор XGiMi Horizon S Max (XM13Q) [610229] Портативний проектор XGiMi Horizon S Max (XM13Q) [610229]](/content/images/19/390x390l80mc0/68025803616656.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon S Max (XM13Q) [610229] Портативний проектор XGiMi Horizon S Max (XM13Q) [610229]](/content/images/19/390x390l80mc0/75089870234561.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon S Max (XM13Q) [610229] Портативний проектор XGiMi Horizon S Max (XM13Q) [610229]](/content/images/19/390x390l80mc0/29710616993302.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon S Max (XM13Q) [610229] Портативний проектор XGiMi Horizon S Max (XM13Q) [610229]](/content/images/19/390x390l80mc0/58730795295841.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon S Max (XM13Q) [610229] Портативний проектор XGiMi Horizon S Max (XM13Q) [610229]](/content/images/19/390x390l80mc0/61169191220713.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon S Max (XM13Q) [610229] Портативний проектор XGiMi Horizon S Max (XM13Q) [610229]](/content/images/19/390x390l80mc0/57856644895911.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon S Max (XM13Q) [610229] Портативний проектор XGiMi Horizon S Max (XM13Q) [610229]](/content/images/19/258x390l80mc0/40100319101422.jpg)