|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| HDMI | Так |
|---|---|
| HDMI, шт. | 2 |
| Інтерфейси | Optical, Mini Jack 3.5 мм, BlueTooth |
| Інтерфейси. Роз'єми | немає |
| Вага | 5.2 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Джерело світла | LED + Laser |
| Динамік | Так |
| Динамік (Вт) | 2х12 Вт |
| Додатково. Пульт ДУ | Так |
| Діагональ екрана | 1.016-5.08 м |
| Колір | Сірий |
| Комплектність | проектор, пульт керування, документація |
| Контрасність | 800:1 |
| Підтримка 3D | Так |
| Роздільна здатність | 3840x2160 |
| Тип матриці | DLP |
| Формат зображення | 16:9 |
| Яскравість | 2300 лм |
| Розміри | 26 |
| Ethernet | Так |
| RCA | Ні |
| RS-232 | Ні |
| USB | Так |
| USB, шт. | 2 |
| VGA | Ні |
| Wi-Fi | Так |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Так |
| Бездротові можливості | Bluetooth + Wi-Fi |
| Вбудований кардридер | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Джерело живлення | мережа |
| Енергоспоживання | 300 Вт |
| Зворотна проєкція | Ні |
| Корекція спотворення | Ні |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 4096x2160 |
| Операційна система | Android |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| Підтримка HDR | Так |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Цифрове масштабування | Ні |
Новий відгук або коментар
Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N)
Немає в наявності
Код товару: 610225
96 361 грн
109 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Перший у світі довгофокусний домашній проектор 4K з Dolby Vision і революційним способом створення світлового потоку двома видами ламп. 4K-проектор для дому XGIMI HORIZON Ultra пропонує новий стандарт проектування зображення. 4K з Dolby Vision виводять пристрій на новий рівень якості. При цьому, ціна XGIMI HORIZON Ultra зберігається на рівні версії Pro з цієї ж лінійки. Зображення Dolby Vision у парі з HDR10 здається настільки реальним, що повністю занурює Вас у віртуальний світ. Технологія сприяє створенню тіснішого зв’язку з персонажами, історіями та подіями на екрані. XGIMI HORIZON Ultra можна купити тільки в нейтральному бежевому кольорі. Акуратне виконання з використанням штучної шкіри, тканини та алюмінію прикрасить будь-який інтер’єр. Технологія Dual Light Технологія Laser-LED Hybrid Dual Light від XGIMI розв’язує дилему компромісу щодо кольору та якості проєкції, забезпечуючи найкращу в галузі точність кольоропередачі, а також надвисоку колірну гаму та яскравість. Завдяки світловому потоку в 2300 люмен Ви отримуєте повноцінну картинку як вдень, так і вночі. HORIZON Ultra має найкраще в галузі калібрування ?E ? 1 і приголомшливий дисплей із підтримкою 1.07 мільярда ультра-яскравих кольорів DCI-P3 (сертифіковано експертами з тестування TUV Rheinland і SGS). ISA 3.0 Оновлена технологія Intelligent Screen Adaption 3.0 виводить адаптацію до довкілля на новий рівень плавності завдяки модулю оптичного масштабування, модулю динамічного регулювання кольору, динамічній діафрагмі та багатьом іншим. HORIZON Ultra готовий до використання прямо з коробки та ідеально впишеться у ваш інтер’єр. Звук Harman Kardon Проектор HORIZON Ultra має в арсеналі два 12-ватних динаміки Harman Kardon. У поєднанні з технологією DTS Studio Sound аудіосистема створює тривимірний об’ємний звук і незабутні враження від перегляду улюбленого фільму або гри. Роз’єми на вибір Підключайте проектор до джерела створення відеопотоку. XGIMI HORIZON Ultra обладнаний 8 медіапортами, включно з 2 HDMI 2.1, 2 USB 2.0, LAN та іншими. Будьте готові до неперевершених домашніх розваг. Android TV 11 Насолоджуйтесь різноманітними можливостями перегляду на домашньому кінотеатрі "все-в-одному" з незліченними додатками, що включають ігри, фільми, музику та багато іншого! Звична й універсальна ОС Android TV 11 позбавить Вас необхідності підлаштовуватися до інтерфейсу або шукати корисні плагіни. Все з коробки готове до експлуатації.
![Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225] Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225]](/content/images/15/390x390l80mc0/71400714125517.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225] Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225]](/content/images/15/390x390l80mc0/63239351541633.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225] Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225]](/content/images/15/390x390l80mc0/48291104034954.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225] Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225]](/content/images/15/390x390l80mc0/55161033078775.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225] Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225]](/content/images/15/390x390l80mc0/54751440388588.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225] Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225]](/content/images/15/390x390l80mc0/73284106494779.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225] Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225]](/content/images/15/439x390l80mc0/47583871897212.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225] Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225]](/content/images/15/609x390l80mc0/29282083911588.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225] Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225]](/content/images/15/390x390l80mc0/15062290221919.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225] Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225]](/content/images/15/318x390l80mc0/35605466931337.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225] Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225]](/content/images/15/624x390l80mc0/90553558451256.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225] Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225]](/content/images/15/484x390l80mc0/95241822172774.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225] Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225]](/content/images/15/528x390l80mc0/24091848902391.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225] Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225]](/content/images/15/624x390l80mc0/54654154104576.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225] Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225]](/content/images/15/438x390l80mc0/40846879564417.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225] Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225]](/content/images/15/601x390l80mc0/38385831352864.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225] Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225]](/content/images/15/643x390l80mc0/58335278494972.jpg)
![Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225] Портативний проектор XGiMi Horizon Ultra (XM13N) [610225]](/content/images/15/640x390l80mc0/55081178779878.jpg)