|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| HDMI | Так |
|---|---|
| HDMI, шт. | 1 |
| Інтерфейси | Mini Jack 3.5 мм, BlueTooth |
| Інтерфейси. Роз'єми | немає |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Джерело світла | LED |
| Динамік | Так |
| Динамік (Вт) | 2х8 Вт |
| Додатково. Пульт ДУ | Ні |
| Діагональ екрана | 1.016-5.08 м |
| Коефіцієнт збільшення | 1.2:1 |
| Колір | Чорний |
| Комплектність | проектор, документація |
| Контрасність | 350:1 |
| Підтримка 3D | Так |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | DLP |
| Формат зображення | 16:9 |
| Яскравість | 400 лм |
| Розміри | 16 |
| Ethernet | Ні |
| RCA | Ні |
| RS-232 | Ні |
| USB | Так |
| USB, шт. | 2 |
| VGA | Ні |
| Wi-Fi | Так |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Так |
| Бездротові можливості | Bluetooth + Wi-Fi |
| Вбудований кардридер | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5 |
| Джерело живлення | зовнішній акумулятор (придбається окремо) |
| Енергоспоживання | 65 Вт |
| Зворотна проєкція | Ні |
| Корекція спотворення | Так |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Операційна система | Android |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| Підтримка HDR | Ні |
| Рівень шуму | 30 дБ |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 5 (802.11ac) |
| Цифрове масштабування | Ні |
Новий відгук або коментар
Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T)
Немає в наявності
Код товару: 610223
28 095 грн
28 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Компактний мультимедійний проектор XGIMI MoGo 2 був створений для використання вдома та за його межами. Пристрій має яскравість 400 лм, підтримує стандарт колірної передачі D65 і має 2 динаміки по 8 Вт. Усе це супроводжується передовими програмними алгоритмами для забезпечення високої якості картинки та звуку. Модель представлена у двох модифікаціях: звичайна і Pro. Відмінності між ними лише в стандартній роздільній здатності зображення - у Про вона більша і дорівнює 1920 x 1080 пікс. Якщо порівнювати MoGo 2 Pro з першим поколінням, то є ще одна дуже важлива і помітна відмінність - відсутність вбудованого акумулятора. Розробники пояснюють це тим, що вони хотіли зробити серію компактнішою. Виправдано це чи ні - вирішувати Вам, але перед тим, як купити XGIMI MoGo 2 Pro, варто обзавестися або доглянути собі powerbank з функцією швидкої зарядки 65 Вт або вище. Це якщо Ви захочете використовувати девайс в умовах відсутності розетки. У домашніх умовах живлення може бути класичним від розетки. Найкращий колір У MoGo 2 Pro інтегрований стандарт колірної температури D65 і підтримка колірної гами DCI-P3 на 90%. Це робить візуалізацію більш насиченою, барвистою і приємною для очей. Незрівнянна перевага з аналогічними продуктами на ринку. Дивіться улюблені фільми або інший контент, насолоджуючись усіма деталями та фарбами. Технологія ISA 2.0 Фірмова технологія XGIMI ISA 2.0 з модулем 3D ToF на 10 000 точок адаптує зображення залежно від навколишнього середовища. Технологія передбачає точну і повністю автоматичну корекцію трапецеїдальних спотворень, підстроювання зображення під екран, автофокусування, інтелектуальний захист очей і запобігання перешкод. Усе це є базовою начинкою для будь-якого проектора XGIMI нових поколінь. Корекція трапецій Зображення завжди буде прямокутним без Вашого втручання. Швидко та надійно. Автофокус Швидке автоматичне фокусування для досягнення чіткого зображення. Запобігання перешкодам Якщо на стіні є розетка, рамка або на шляху променів знаходиться рослина, MoGo 2 Pro автоматично скоректує трансляцію, щоб не було непотрібних тіньових плям. Вирівнювання під екран Якщо Ви здійснюєте трансляцію на спеціальне полотно, то ПЗ пристрою автоматично виявить і підлаштується до рамки. Захист очей ToF-лінза виявляє й аналізує перешкоди та автоматично затемнює трансляцію, щоб уберегти очі. Першокласний звук У портативному корпусі розташувалися 2 динаміки по 8 Вт кожен, що забезпечують передову якість звучання для пристрою у своєму класі. Є підтримка Dolby Audio і передбачено 4 аудіо-режими, які адаптовані під основні типи контенту: "Кіно", "Спорт", "Музика" і "Новини". Ваші потреби будуть повністю задоволені в пару кліків. Android TV 11.0 і технології Google Звична й універсальна ОС Android TV 11.0 забезпечує тисячами як платних, так і безкоштовних додатків. Контролюйте своє оточення, встановлюйте популярні стрімінгові платформи та насолоджуйтеся переглядом улюблених фільмів і передач на великому екрані. Вбудований Chromecast дає змогу транслювати різний матеріал, додатки та ігри через MoGo 2 Pro з Ваших пристроїв. А Google-асистент розширює способи взаємодії з девайсом і управління програванням.
![Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223] Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223]](/content/images/13/284x390l80mc0/53304035074630.jpg)
![Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223] Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223]](/content/images/13/284x390l80mc0/59989385921379.jpg)
![Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223] Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223]](/content/images/13/257x390l80mc0/34807644569543.jpg)
![Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223] Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223]](/content/images/13/241x390l80mc0/77893698309055.jpg)
![Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223] Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223]](/content/images/13/292x390l80mc0/76237493495360.jpg)
![Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223] Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223]](/content/images/13/292x390l80mc0/76869986971209.jpg)
![Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223] Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223]](/content/images/13/407x390l80mc0/13297511002999.jpg)
![Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223] Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223]](/content/images/13/693x390l80mc0/26437181343856.jpg)
![Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223] Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223]](/content/images/13/693x390l80mc0/62407105944882.jpg)
![Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223] Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223]](/content/images/13/693x390l80mc0/71148454810568.jpg)
![Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223] Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223]](/content/images/13/693x390l80mc0/90511389014909.jpg)
![Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223] Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223]](/content/images/13/693x390l80mc0/29129553414268.jpg)
![Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223] Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223]](/content/images/13/693x390l80mc0/79445489322391.jpg)
![Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223] Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223]](/content/images/13/693x390l80mc0/92501611117835.jpg)
![Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223] Портативний проектор XGiMi MoGo 2 Pro (XK04T) [610223]](/content/images/13/390x390l80mc0/33816795228661.jpg)