|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Ємність батареї | 20000 мА/г |
|---|---|
| Ємність батареї, мАг | 20000 |
| Індикатор | Так |
| Індикація заряду | Цифрова (LСD) |
| Вихідна напруга (МАХ) | USB-C1 / C2 : 5V 3A / 9V 3A / 10V 2.25A / 12V 1.5A / 15V 2A / 20V 1.5A (30W max) USB-A: 5V 3A / 9V 2A / 12V 1.5A (18W max) |
| Вхідна напруга | USB-C1 / C2 : 5V 3A / 9V 3A / 15V 2A / 20V 1.5A (30W max) |
| Гарантія | 18 міс. |
| Заряджається від | USB |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість USB портів | 3 |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Роз'єм виходу | 1 x USB, 2 x USB Type-C |
| Роз'єм входу | USB Type-C |
| Розміри, мм | 151 x 71 x 28 мм |
| Технологія зарядки | літій-полімерна (Li-Pol) |
| Тип | Power Bank |
| Час зарядки | 4 год |
| Бездротове заряджання | Ні |
| Вихід USB (1) | 5 В/3 А, 9 В/3 А, 10 В/2.25 А, 12 В/1.5 А, 15 В/2 А, 20 В/1.5 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/3 А, 9 В/3 А, 10 В/2.25 А, 12 В/1.5 А, 15 В/2 А, 20 В/1.5 А |
| Вихід USB (3) | 5 В/3 А, 9 В/2 А, 12 В/1.5 А |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Кабель у комплекті | Так |
| Потужність | 30 Вт |
| Сонячна панель | Ні |
| Вага | 485 г |
| Вага, г | 485 |
Новий відгук або коментар
Універсальна мобільна батарея Anker PowerCore 20000mAh 30W Black (A1384G11)
Немає в наявності
Код товару: 618244
1 390 грн
1 499 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Потужний павербанк, що швидко заряджається. 20 000 мАгод, 2 порти USB-C та USB-A підтримує протоколи заряджання PD, QC та SCP, максимальна потужність заряджання 30 Вт з режимом крапельного заряду та цифровим дисплеєм. Максимальна потужність швидкого заряджання 30 Вт. Підтримує швидке заряджання до 30 Вт і швидкий вхід до 30 Вт. Сумісний із зарядками для планшетів та мобільних телефонів. Висока ємність: портативний зарядний пристрій на 20 000 мАч забезпечує 4.5 заряду для iPhone 14, 3.8 заряду для Galaxy S23 та 1.5 заряду для iPad Pro 12.9» (2021). Цифровий дисплей: Цифрове відображення заряду у відсотках, інтуїтивніше зрозуміле та точне. 3-шляховий вихід: Одночасно можна заряджати до трьох пристроїв. Швидка зарядка: Повна перезарядка займає менше 4 годин за допомогою високошвидкісного зарядного пристрою потужністю 30 Вт, після чого ви будете готові до швидкого заряджання пристроїв у дорозі. Режим крапельної зарядки: Заряджайте навушники або інші пристрої з низьким споживанням енергії за допомогою режиму крапельної зарядки. Екологічний дизайн: Використовуйте до 80% перероблених ПЛР-матеріалів та паперову упаковку для зменшення кількості пластикових відходів.