|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Індикатор | Так |
|---|---|
| Індикація заряду | Світлодіодна (LED) |
| Вихідна напруга (МАХ) | USB-C 5V/2A USB-C 5V/2A USB-A 5V/2.1A |
| Вихідний струм | 2.1 A |
| Вихідні інтерфейси | 2 x USB Type-C |
| Вхідна напруга | USB-C 5V/2A |
| Вхідний струм | 2 А |
| Вхідні інтерфейси | USB Type-C |
| Гарантія | 12 міс. |
| Джерело заряду батареї | USB |
| Заряджається від | USB |
| Захист | надлишкової напруги на вході |
| Колір | Чорний |
| Колір корпусу | Чорний |
| Кількість USB портів | 3 |
| Ліхтарик | Ні |
| Матеріал корпусу | пластик |
| Особливості | індикатор залишкового заряду |
| Призначення | для телефона |
| Роз'єм виходу | 1 x USB, 2 x USB Type-C |
| Роз'єм входу | USB Type-C |
| Розміри, мм | 145.5 х 69 х 40.8 мм |
| Також | павербанк для роутера |
| Технологія батареї | Li-Pol |
| Технологія зарядки | літій-полімерна (Li-Pol) |
| Тип | Power Bank |
| Час зарядки | 15 год |
| Бездротове заряджання | Ні |
| Вихід USB (1) | 5 В/2,1 А |
| Вихід USB (2) | 5 В/2 А |
| Вихід USB (3) | 5 В/2 А |
| Вихід USB (4) | немає |
| Вихід USB (5) | немає |
| Кабель у комплекті | Так |
| Потужність | 10 Вт |
| Сонячна панель | Ні |
| Швидка зарядка | Ні |
Новий відгук або коментар
Універсальна мобільна батарея Energizer UE30050C 30000mAh 10W Black (UE30050С)
Немає в наявності
Код товару: 616840
1 299 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Energizer UE30050C — це потужний павербанк з високою ємністю, розроблений для забезпечення тривалого живлення ваших портативних пристроїв у поїздках, подорожах або в умовах, коли доступ до електромережі обмежений. Ємність акумулятора становить 30 000 мА/год. Цього запасу енергії більш ніж достатньо, щоб кілька разів повністю зарядити більшість сучасних смартфонів, невеликих планшетів або навіть забезпечити додатковий час роботи для більших планшетів. Павербанк оснащений трьома вихідними портами для одночасної зарядки кількох пристроїв. Використовується надійна літій-полімерна батарея, яка вирізняється високою щільністю енергії та довговічністю. Вбудована технологія управління живленням PowerSafe Management забезпечує повний захист як для павербанка, так і для підключених пристроїв.
![Універсальна мобільна батарея Energizer UE30050C 30000mAh 10W Black (UE30050С) [616840] Універсальна мобільна батарея Energizer UE30050C 30000mAh 10W Black (UE30050С) [616840]](/content/images/8/390x390l80mc0/62853674281801.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Energizer UE30050C 30000mAh 10W Black (UE30050С) [616840] Універсальна мобільна батарея Energizer UE30050C 30000mAh 10W Black (UE30050С) [616840]](/content/images/8/390x390l80mc0/85049488443008.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Energizer UE30050C 30000mAh 10W Black (UE30050С) [616840] Універсальна мобільна батарея Energizer UE30050C 30000mAh 10W Black (UE30050С) [616840]](/content/images/8/390x390l80mc0/72542556030634.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Energizer UE30050C 30000mAh 10W Black (UE30050С) [616840] Універсальна мобільна батарея Energizer UE30050C 30000mAh 10W Black (UE30050С) [616840]](/content/images/8/390x390l80mc0/96583655361281.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Energizer UE30050C 30000mAh 10W Black (UE30050С) [616840] Універсальна мобільна батарея Energizer UE30050C 30000mAh 10W Black (UE30050С) [616840]](/content/images/8/390x390l80mc0/84146268402515.jpg)
![Універсальна мобільна батарея Energizer UE30050C 30000mAh 10W Black (UE30050С) [616840] Універсальна мобільна батарея Energizer UE30050C 30000mAh 10W Black (UE30050С) [616840]](/content/images/8/390x390l80mc0/36493323504988.jpg)