|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| HDMI | Так |
|---|---|
| HDMI, шт. | 1 |
| Інтерфейси. Роз'єми | немає |
| Вага | 0.252 кг |
| Гарантія | 1 міс. |
| Джерело світла | LED |
| Динамік | Так |
| Динамік (Вт) | 2 Вт |
| Додатково. Пульт ДУ | Ні |
| Комплектність | проектор, документація |
| Контрасність | 2 000:1 |
| Підтримка 3D | Ні |
| Тип матриці | LCD |
| Формат зображення | 15:9 |
| Яскравість | 3000 лм |
| Розміри | 13 |
| Ethernet | Ні |
| RCA | Ні |
| RS-232 | Ні |
| USB | Так |
| USB, шт. | 1 |
| VGA | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Так |
| Бездротові можливості | немає |
| Вбудований кардридер | Ні |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Джерело живлення | мережа |
| Енергоспоживання | 24 Вт |
| Зворотна проєкція | Ні |
| Корекція спотворення | Так |
| Кількість ламп | 1 |
| Операційна система | Android |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| Підтримка HDR | Ні |
| Тип Wi-Fi | Ні |
| Цифрове масштабування | Ні |
Новий відгук або коментар
Проектор Apsoon Mini HD (Z000000841276)
Немає в наявності
Код товару: 613011
2 025 грн
2 070 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Міні-портативний проектор Цей маленький проектор має яскравість 3000 люмен і коефіцієнт контрастності 2000:1, що дозволяє вам насолоджуватися фільмами чи іграми на великому та яскравому екрані. Коефіцієнт проекції коливається від 24 до 80 дюймів залежно від відстані проектора від поверхні проекції, яка може становити від 0,8 до 2,8 метра. Безліч портів Портативний проектор також підключає проектор до різних пристроїв, таких як пристрій відеомагнітофон, ПК, ноутбук, DVD, телевізійна флешка, XBOX, PS4 через порти USB, HDMI або AV і PS5. Мінімалістичний портативний кінопроектор Міні-проектор має тонкий мінімалістичний дизайн. Його розміри становлять лише 136 x 88 x 57 мм, а вага лише 252 г, що робить його легким у транспортуванні та зберіганні. Портативний кінопроектор має вбудований динамік потужністю 2 Вт. Якщо вам потрібна краща якість звуку, ви можете підключити міні-проектор до зовнішніх динаміків через аудіопорт 3,5 мм. Дивіться фільми будь-де за допомогою міні-проектора Портативний проектор — це те, що він також може живитися від акумулятора живлення через інтерфейс micro USB. Це означає, що ви можете використовувати його на вулиці, не потребуючи розетки поблизу. Енергоспоживання проектора відносно низьке, лише 24 Вт у звичайному режимі і менше. Термін служби світлодіодної лампи оцінюється приблизно в 30 000 годин
![Проектор Apsoon Mini HD (Z000000841276) [613011] Проектор Apsoon Mini HD (Z000000841276) [613011]](/content/images/7/390x390l80mc0/21404573180181.jpg)
![Проектор Apsoon Mini HD (Z000000841276) [613011] Проектор Apsoon Mini HD (Z000000841276) [613011]](/content/images/7/395x390l80mc0/98954968436078.jpg)
![Проектор Apsoon Mini HD (Z000000841276) [613011] Проектор Apsoon Mini HD (Z000000841276) [613011]](/content/images/7/390x390l80mc0/34595537431985.jpg)
![Проектор Apsoon Mini HD (Z000000841276) [613011] Проектор Apsoon Mini HD (Z000000841276) [613011]](/content/images/7/390x390l80mc0/97506879662009.jpg)
![Проектор Apsoon Mini HD (Z000000841276) [613011] Проектор Apsoon Mini HD (Z000000841276) [613011]](/content/images/7/390x390l80mc0/47367751315831.jpg)