|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||














Пн-Пт: 09:00–18:00
Сб-Нд: вихідний
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
| Інтерфейси | HDMI 2.1 з підтримкою ARC; USB-C; 3.5 мм AUX, Bluetooth: 5.1; Wi-Fi: 802.11a/b/g/n/ac, Dual Frequency 2.4 / 5GHz |
|---|---|
| Вага | 0.95 кг |
| Динаміки | 8 W |
| Діагональ екрана | 40 - 120' |
| Застосування | Портативні проектори |
| Розміри (ВхШхГ), см | 267 х 114 х 122 мм |
| Рівень шуму, дБ | 28.00 |
| Тип | DLP |
| Формат зображення | 16:9 |
| Яскравість світлового потоку | 300 ANSI |
| Яскравість, люмен | 300.00 |














🚚 Доставимо швидко та зручно!
💳 Онлайн-оплата
Оплатіть замовлення без зайвих зусиль через банківську картку під час оформлення.
(При оплаті знімається банківська комісія: 1,5% для LiqPay та 1,3% для MonoPay)
🏦 Безготівковий переказ
Оплата через розрахунковий рахунок (з ПДВ / без ПДВ)
✅ Гарантія
Ми дбаємо про якість вашої покупки! Всі товари мають від 12 місяців офіційної гарантії з моменту продажу, якщо виробником не зазначено інший термін.
🔄 Обмін та повернення
Якщо товар вам не підійшов, ви можете повернути його протягом 14 днів за умови збереження оригінальної упаковки та товарного вигляду.
📜 Обмін та повернення здійснюються згідно з чинним законодавством. Закону України "Про захист прав споживачів".