|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| HDMI | Так |
|---|---|
| Інтерфейси (вхід) | 1*HDMI, 1*вихsl 3.5mm, 1*USB-A power 1.5A) |
| Інтерфейси / порти | HDMI, USB (A) |
| Вага, кг | 3.23 |
| Гарантія | 24 міс. |
| Джерело світла | Лампа розжарення |
| Динамік | Так |
| Динамік (Вт) | 5W |
| Діапазон ваги | Більше 3 кг |
| Діапазон контрастності | Більше 25000:1 |
| Діапазон яскравості | Від 3000 до 4000 ANSI lm |
| Застосування | Для офісу і мобільних презентацій |
| Коефіцієнт збільшення | 1.1 |
| Комплектність | Шнур живлення, Пульт, 2 х ААА батарейки, Базовий посібник користувача |
| Контрастність | 30000:1 |
| Корреція трапеції | вертикальна ±40 |
| Країна виробництва | China |
| Модель | HD28B |
| Параметри оптики | 1.47:1 ~ 1.62:1 |
| Проекційний коефіцієнт | Стандартні (1.3-2.0) |
| Підтримка 3D | Так |
| Ресурс лампи | 4000 |
| Ресурс лампи у економічному режимі | 15000 |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Сумка | Ні |
| Тип матриці | DLP |
| Яскравість | 3800 |
Новий відгук або коментар
Проектор OPTOMA HD28B (E1P0A3PBE1Z3)
Немає в наявності
Код товару: 31886
28 467 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Яскраве зображення в будь-яких умовах
Цей універсальний домашній розважальний проектор поєднує високу яскравість і насичені кольори, створюючи яскраві, реалістичні візуальні ефекти навіть у добре освітлених приміщеннях. Ідеальний для перегляду телешоу, спортивних подій, фільмів або гри з родиною та друзями у будь-який час доби.
Full HD 1080p
Роздільна здатність 1080p забезпечує чітке та детальне зображення з HD-контенту без зниження якості або стиснення. Ідеально підходить для перегляду фільмів Blu-ray, HD-трансляцій та відеоігор.
Вражаючі кольори
Дивіться фільми, телешоу та грайте в ігри з неймовірно яскравими кольорами у будь-якому середовищі. Проєктори Optoma забезпечують надійну передачу кольорів, відповідаючи міжнародному стандарту HDTV Rec.709 для точної кінематографічної передачі кольорів – так, як задумав режисер. Або вибирайте більш насичені кольори для яскравого зображення, що ідеально підходить для ігор та анімаційних фільмів.
Режими ISF
Ця функція дозволяє зберігати налаштування калібрування для денного та нічного режимів, забезпечуючи найвищу якість перегляду.
Технологія Dynamic Black
Технологія Dynamic Black покращує глибину зображення, плавно регулюючи яскравість лампи відповідно до рівня освітлення кожного кадру. Це створює вражаючий рівень контрасту: яскраві сцени виглядають чіткими, а темні – деталізованими, з глибокими чорними відтінками та чудовою передачею світлотіні.
Повноцінне 3D
Проєктор відтворює справжній 3D-контент з майже будь-якого 3D-джерела, включаючи 3D Blu-ray плеєри, 3D-трансляції та ігрові консолі нового покоління.
Ігровий режим
Ігровий режим оптимізує зображення, підвищуючи контрастність і насиченість кольорів, щоб ви могли помітити всі деталі та зосередитися на перемозі.
Вбудований динамік
Вбудований динамік забезпечує відмінну якість звуку та простоту налаштування без необхідності купувати додаткові аудіосистеми.
24p
Більшість фільмів знімаються з частотою 24 кадри на секунду (fps). Проєктори Optoma підтримують відтворення HD-контенту у 24 fps, забезпечуючи перегляд фільмів саме так, як задумав режисер.
USB-живлення
Порт USB-A (5В/1.5A) дозволяє підключати та живити зовнішні пристрої.
Автовимкнення
Якщо проєктор залишається ввімкненим без використання, функція "автовимкнення" автоматично вимкне пристрій через заданий проміжок часу, допомагаючи зекономити електроенергію.
Цей універсальний домашній розважальний проектор поєднує високу яскравість і насичені кольори, створюючи яскраві, реалістичні візуальні ефекти навіть у добре освітлених приміщеннях. Ідеальний для перегляду телешоу, спортивних подій, фільмів або гри з родиною та друзями у будь-який час доби.
Full HD 1080p
Роздільна здатність 1080p забезпечує чітке та детальне зображення з HD-контенту без зниження якості або стиснення. Ідеально підходить для перегляду фільмів Blu-ray, HD-трансляцій та відеоігор.
Вражаючі кольори
Дивіться фільми, телешоу та грайте в ігри з неймовірно яскравими кольорами у будь-якому середовищі. Проєктори Optoma забезпечують надійну передачу кольорів, відповідаючи міжнародному стандарту HDTV Rec.709 для точної кінематографічної передачі кольорів – так, як задумав режисер. Або вибирайте більш насичені кольори для яскравого зображення, що ідеально підходить для ігор та анімаційних фільмів.
Режими ISF
Ця функція дозволяє зберігати налаштування калібрування для денного та нічного режимів, забезпечуючи найвищу якість перегляду.
Технологія Dynamic Black
Технологія Dynamic Black покращує глибину зображення, плавно регулюючи яскравість лампи відповідно до рівня освітлення кожного кадру. Це створює вражаючий рівень контрасту: яскраві сцени виглядають чіткими, а темні – деталізованими, з глибокими чорними відтінками та чудовою передачею світлотіні.
Повноцінне 3D
Проєктор відтворює справжній 3D-контент з майже будь-якого 3D-джерела, включаючи 3D Blu-ray плеєри, 3D-трансляції та ігрові консолі нового покоління.
Ігровий режим
Ігровий режим оптимізує зображення, підвищуючи контрастність і насиченість кольорів, щоб ви могли помітити всі деталі та зосередитися на перемозі.
Вбудований динамік
Вбудований динамік забезпечує відмінну якість звуку та простоту налаштування без необхідності купувати додаткові аудіосистеми.
24p
Більшість фільмів знімаються з частотою 24 кадри на секунду (fps). Проєктори Optoma підтримують відтворення HD-контенту у 24 fps, забезпечуючи перегляд фільмів саме так, як задумав режисер.
USB-живлення
Порт USB-A (5В/1.5A) дозволяє підключати та живити зовнішні пристрої.
Автовимкнення
Якщо проєктор залишається ввімкненим без використання, функція "автовимкнення" автоматично вимкне пристрій через заданий проміжок часу, допомагаючи зекономити електроенергію.
![Проектор OPTOMA HD28B (E1P0A3PBE1Z3) [31886] Проектор OPTOMA HD28B (E1P0A3PBE1Z3) [31886]](/content/images/49/390x390l80mc0/17475197121310.jpg)
![Проектор OPTOMA HD28B (E1P0A3PBE1Z3) [31886] Проектор OPTOMA HD28B (E1P0A3PBE1Z3) [31886]](/content/images/49/390x390l80mc0/85442547564920.jpg)
![Проектор OPTOMA HD28B (E1P0A3PBE1Z3) [31886] Проектор OPTOMA HD28B (E1P0A3PBE1Z3) [31886]](/content/images/49/390x390l80mc0/32057136859545.jpg)
![Проектор OPTOMA HD28B (E1P0A3PBE1Z3) [31886] Проектор OPTOMA HD28B (E1P0A3PBE1Z3) [31886]](/content/images/49/390x390l80mc0/98754734814288.jpg)
![Проектор OPTOMA HD28B (E1P0A3PBE1Z3) [31886] Проектор OPTOMA HD28B (E1P0A3PBE1Z3) [31886]](/content/images/49/390x390l80mc0/43813074896057.jpg)
![Проектор OPTOMA HD28B (E1P0A3PBE1Z3) [31886] Проектор OPTOMA HD28B (E1P0A3PBE1Z3) [31886]](/content/images/49/390x390l80mc0/32722936455482.jpg)
![Проектор OPTOMA HD28B (E1P0A3PBE1Z3) [31886] Проектор OPTOMA HD28B (E1P0A3PBE1Z3) [31886]](/content/images/49/390x390l80mc0/11285264453684.jpg)