|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| HDMI | Так |
|---|---|
| HDMI, шт. | 2 |
| Інтерфейси. Роз'єми | немає |
| Вага | 1.2 кг |
| Гарантія | 3 міс. |
| Джерело світла | LED |
| Динамік | Так |
| Динамік (Вт) | 10 Вт |
| Додатково. Пульт ДУ | Так |
| Діагональ екрана | 0.51-2.03 м |
| Колір | Білий |
| Комплектність | проєктор, пульт керування, документація |
| Підтримка 3D | Ні |
| Роздільна здатність | 1280x720 |
| Тип матриці | LCD |
| Формат зображення | 16:9 |
| Яскравість | 200 лм |
| Розміри | 90 |
| Ethernet | Ні |
| RCA | Ні |
| RS-232 | Ні |
| USB | Так |
| USB, шт. | 1 |
| VGA | Ні |
| Wi-Fi | Так |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Так |
| Бездротові можливості | Bluetooth + Wi-Fi |
| Вбудований кардридер | Так |
| Джерело живлення | мережа |
| Енергоспоживання | 100 Вт |
| Зворотна проєкція | Ні |
| Корекція спотворення | Так |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Операційна система | без ОС |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| Підтримка HDR | Ні |
| Рівень шуму | 43 дБ |
| Цифрове масштабування | Так |
Новий відгук або коментар
Проєктор Philips (NeoPix Prime 2)
Немає в наявності
Код товару: 616363
8 908 грн
9 150 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Поліпшене світлодіодне джерело світла Потужне світлодіодне джерело світла забезпечує насичені, яскраві кольори та прослужить до 30 000 годин. Вам не потрібно замінювати його, адже при середній роботі 4 години на день його термін служби становитиме 20 років! На додаток до цього він екологічний, споживає набагато менше електроенергії, ніж звичайний проєктор з лампою, що дозволяє працювати з проекціями більшого розміру та створює повноцінний ефект занурення! Розумна ОС Philips Вбудована розумна ОС Philips із попередньо завантаженими програмами, такими як YouTube, Netflix, Firefox та іншими (більше додатків через FOTA). Двохдіапазонний Wi-Fi забезпечить швидкість, необхідну для потокового мовлення будь-якого контенту. Передача зображення на екран через Wi-Fi для зручної демонстрації Підключайте до проєктора мобільні пристрої, планшети та навіть комп’ютери через бездротову мережу для передачі та демонстрації будь-якого контенту. Відео є лише на телефоні? Чи не біда, просто покажіть його через Wi-Fi! (iOS, Android, Mac та ПК). Повний спектр можливостей підключення Philips NeoPix Prime 2 - це неперевершена зручність - усі ваші розваги та медіа в одному місці. Цей революційний пристрій дозволяє легко переглядати ваші улюблені фільми, шоу, ігри та багато іншого в абсолютній чіткості HD. Завдяки портам USB, HDMI і MicroSD ви можете підключати будь-які мультимедійні пристрої, включаючи приставки, ПК, комп’ютери Mac і ігрові консолі, щоб насолоджуватися кожною деталлю улюбленого вмісту без буферизації чи затримок. час.
![Проєктор Philips (NeoPix Prime 2) [616363] Проєктор Philips (NeoPix Prime 2) [616363]](/content/images/23/585x390l80mc0/95188078161650.jpg)
![Проєктор Philips (NeoPix Prime 2) [616363] Проєктор Philips (NeoPix Prime 2) [616363]](/content/images/23/605x390l80mc0/84104194474273.jpg)
![Проєктор Philips (NeoPix Prime 2) [616363] Проєктор Philips (NeoPix Prime 2) [616363]](/content/images/23/595x390l80mc0/91921499283392.jpg)
![Проєктор Philips (NeoPix Prime 2) [616363] Проєктор Philips (NeoPix Prime 2) [616363]](/content/images/23/585x390l80mc0/67748309145044.jpg)
![Проєктор Philips (NeoPix Prime 2) [616363] Проєктор Philips (NeoPix Prime 2) [616363]](/content/images/23/390x390l80mc0/91865049068901.jpg)