|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| HDMI | Так |
|---|---|
| HDMI, шт. | 1 |
| Інтерфейси | немає |
| Інтерфейси. Роз'єми | немає |
| Вага | 1 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Джерело світла | LED |
| Динамік | Так |
| Динамік (Вт) | 2 Вт |
| Додатково. Пульт ДУ | Так |
| Діагональ екрана | 0.89-3.05 м |
| Коефіцієнт збільшення | 1.4:1 |
| Колір | Чорний |
| Комплектність | проектор, пульт керування, документація |
| Контрасність | 1 500:1 |
| Підтримка 3D | Ні |
| Роздільна здатність | 800x480 |
| Тип матриці | LCD |
| Формат зображення | 15:9 |
| Яскравість | 1500 лм |
| Розміри | 20 |
| Ethernet | Ні |
| RCA | Так |
| RS-232 | Ні |
| USB | Так |
| USB, шт. | 1 |
| VGA | Так |
| VGA, шт. | 1 |
| Wi-Fi | Ні |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Так |
| Бездротові можливості | немає |
| Вбудований кардридер | Ні |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Джерело живлення | мережа |
| Енергоспоживання | 65 Вт |
| Зворотна проєкція | Ні |
| Корекція спотворення | Так |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність лампи | 50 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| Підтримка HDR | Ні |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Тип Wi-Fi | Ні |
| Цифрове масштабування | Ні |
Новий відгук або коментар
Проектор Tecro (PJ-1014)
Немає в наявності
Код товару: 610219
6 886 грн
7 239 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Багатоцільовий і порівняно компактний мультимедійний лазерний LED-проектор. Від базової моделі Tecro PJ-1010 відрізняється принципово іншим дизайном корпусу, підвищеною яскравістю і поліпшеною контрастністю. В обох випадках для формування якісного проекційного зображення використовується технологія DLP, яка забезпечує чудову чіткість, гарну передачу кольору і високий коефіцієнт піксельного заповнення зображення, знижує помітність ефекту «москітної сітки». Справжнє роздільна здатність проектора Tecro PJ-1014 становить 800х480, він позиціонується як продукт початкової цінової категорії і є однією з найдоступніших моделей подібного класу на вітчизняному ринку. Призначений для завдань, які не вимагають високої деталізації або підвищеної яскравості. Може застосовуватися для виведення простих бізнес-презентацій та ілюстративних матеріалів тренінгів, організаційних зібрань та брифінгів. Важливою особливістю цієї моделі стало використання енергоефективної лазерної LED-лампи з вражаючим ресурсом (до 50000 год). Оптичний блок з укороченим фокусною відстань дозволяє створювати проекції з діагоналлю до 3 м з відстані до 4 м і коригувати трапецеїдальних спотворень.
![Проектор Tecro (PJ-1014) [610219] Проектор Tecro (PJ-1014) [610219]](/content/images/9/558x390l80mc0/46388929215728.jpg)
![Проектор Tecro (PJ-1014) [610219] Проектор Tecro (PJ-1014) [610219]](/content/images/9/502x390l80mc0/29849569332879.jpg)
![Проектор Tecro (PJ-1014) [610219] Проектор Tecro (PJ-1014) [610219]](/content/images/9/585x390l80mc0/46756620510339.jpg)
![Проектор Tecro (PJ-1014) [610219] Проектор Tecro (PJ-1014) [610219]](/content/images/9/390x390l80mc0/24499264058690.jpg)