|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−3%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| HDMI | Так |
|---|---|
| HDMI, шт. | 2 |
| Інтерфейси | Mini Jack 3.5 мм |
| Інтерфейси. Роз'єми | немає |
| Вага | 2 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Джерело світла | LED |
| Динамік | Так |
| Динамік (Вт) | 2 Вт |
| Додатково. Пульт ДУ | Так |
| Діагональ екрана | 0.86-3.05 м |
| Коефіцієнт збільшення | 1.4:1 |
| Колір | Чорний |
| Комплектність | проектор, пульт керування, документація |
| Контрасність | 1 500:1 |
| Підтримка 3D | Ні |
| Роздільна здатність | 800x480 |
| Тип матриці | LCD |
| Формат зображення | 15:9 |
| Яскравість | 2000 лм |
| Розміри | 26 |
| Ethernet | Ні |
| RCA | Так |
| RS-232 | Ні |
| USB | Так |
| USB, шт. | 2 |
| VGA | Так |
| VGA, шт. | 1 |
| Wi-Fi | Ні |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Так |
| Бездротові можливості | немає |
| Вбудований кардридер | Ні |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Джерело живлення | мережа |
| Зворотна проєкція | Ні |
| Корекція спотворення | Так |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність лампи | 72 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| Підтримка HDR | Ні |
| Рівень шуму | 35 дБ |
| Тип Wi-Fi | Ні |
| Цифрове масштабування | Ні |
Новий відгук або коментар
Проектор Tecro (PJ-2030)
Немає в наявності
Код товару: 610218
11 644 грн
11 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Tecro - розумний вибір, співвідношення ціни та якості, відмінне рішення в стильному корпусі. Серед особливостей проектора Tecro PJ- 2030 можна виділити великий термін служби LED-лампи, що становить 50000 годин, тому вони не потребують змінних лампах. Дуже радує той факт, що можна не замислюватися про те, коли закінчиться ресурс лампи і потрібно буде витрачається на покупку нової. Наявність роз’ємів USB і HDMI, що дозволяє відтворювати мультимедійний контент з різних джерел сигналу. З допомогою сучасного проектора Tecro PJ-2030 можна не тільки ефективно провести відео урок, презентацію на переговорах, а так само організувати перегляд фільму. Комплектація: проектор, мережевий шнур, пульт ДУ, кришка об’єктива , регульована по висоті ніжка, перехідник AV, інструкція. Проектор можна розташувати в будь-якому зручному для вас місці. Зображення легко коригується під будь-яким кутом. Не доставить турбот і підключення проводів або кабелів. Проектор забезпечує бездротову передачу сигналу. Якщо ви любите дивитися кіно проектор подарує вам незабутній досвід перегляду фільмів і відеоматеріалів. Проектор виконаний в стильному сучасному дизайні і доречно доповнить будь-який інтер’єр.
![Проектор Tecro (PJ-2030) [610218] Проектор Tecro (PJ-2030) [610218]](/content/images/8/468x390l80mc0/36673710468598.jpg)
![Проектор Tecro (PJ-2030) [610218] Проектор Tecro (PJ-2030) [610218]](/content/images/8/390x390l80mc0/33793040230266.jpg)