|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−5%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| HDMI | Так |
|---|---|
| HDMI, шт. | 1 |
| Інтерфейси | немає |
| Інтерфейси. Роз'єми | немає |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Джерело світла | LED |
| Динамік | Так |
| Динамік (Вт) | 5 Вт |
| Додатково. Пульт ДУ | Так |
| Коефіцієнт збільшення | 1.66:1 |
| Колір | Білий |
| Комплектність | проєктор, пульт керування, документація |
| Контрасність | 1 500:1 |
| Підтримка 3D | Ні |
| Роздільна здатність | 1280x720 |
| Тип матриці | LCD |
| Формат зображення | 15:9 |
| Яскравість | 2500 лм |
| Розміри | 13 |
| Ethernet | Ні |
| RCA | Так |
| RS-232 | Ні |
| USB | Так |
| USB, шт. | 1 |
| VGA | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Так |
| Бездротові можливості | Bluetooth |
| Вбудований кардридер | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 4 |
| Джерело живлення | мережа |
| Енергоспоживання | 70 Вт |
| Зворотна проєкція | Ні |
| Корекція спотворення | Так |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність лампи | 55 Вт |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| Підтримка HDR | Ні |
| Тип Wi-Fi | Ні |
| Цифрове масштабування | Ні |
Новий відгук або коментар
Проєктор Tecro (PJ-3030)
Немає в наявності
Код товару: 610221
14 923 грн
15 766 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Проєктор LCD — ідеальне рішення для домашнього перегляду, навчання чи презентацій. Завдяки яскравості, насиченості кольорів та сучасним функціям, таким як Mirror Screen, пристрій забезпечує зручність використання та якісне зображення. Компактний дизайн і простота в налаштуванні роблять його практичним вибором для будь-яких умов. У комплекті є все необхідне для початку роботи. Стильний чорний корпус доповнює функціональність, а гарантія 12 місяців забезпечує спокій і надійність.
![Проєктор Tecro (PJ-3030) [610221] Проєктор Tecro (PJ-3030) [610221]](/content/images/11/390x390l80mc0/41762113461489.jpg)
![Проєктор Tecro (PJ-3030) [610221] Проєктор Tecro (PJ-3030) [610221]](/content/images/11/512x390l80mc0/68274447552638.jpg)
![Проєктор Tecro (PJ-3030) [610221] Проєктор Tecro (PJ-3030) [610221]](/content/images/11/585x390l80mc0/76182698379915.jpg)