|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−7%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| HDMI | Так |
|---|---|
| Інтерфейси (вхід) | 2 х HDMI, 1 х Audio-in, 1 х RS232, 1 х USB Type A |
| Інтерфейси / порти | HDMI, RS232, USB (A) |
| Вага | 2.7 кг |
| Вага, кг | 2.70 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Джерело світла | UHP |
| Динамік | Так |
| Динамік (Вт) | 3 |
| Додатково. Пульт ДУ | Так |
| Діапазон ваги | Від 2 кг до 3 кг |
| Діапазон контрастності | 20000:1-25000:1 |
| Діапазон яскравості | Від 3000 до 4000 ANSI lm |
| Застосування | Для офісу і мобільних презентацій |
| Коефіцієнт збільшення | 1.1 x |
| Колір | White |
| Комплектність | пульт керування |
| Контрасність | 22 000:1 |
| Контрастність | 22000:1 |
| Корреція трапеції | вертикальна ±40 |
| Країна виробництва | China |
| Модель | PX704HD |
| Параметри оптики | F=2.5-2.67, f=21.8-24.0mm |
| Порти управління | 1 х RS232, 1 х USB Type A |
| Підтримка 3D | Ні |
| Режими проекції | фронтальна |
| Ресурс лампи | 4000 |
| Ресурс лампи у економічному режимі | 15000 |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип | для шкіл і вузів |
| Тип матриці | Full HD |
| Частота вертикальної розгортки, Гц | 23 - 120 Гц |
| Частота горизонтальної розгортки, кГц | 15 - 102 кГц |
| Яскравість | 4000 |
| Kensington Lock | Так |
| Висота | 115 мм |
| Глибина | 234 мм |
| Кількість кольорів | 1.07 млрд. |
| Максимальна проекційна відстань | 10 м |
| Мінімальна проекційна відстань | 1 м |
| Потужність лампи | 240 Вт |
| Роздільна здатність матриці | 1920x1080 |
| Рівень шуму | 34 дБ |
| Технологія | DLP |
| Тип лампи | UHP |
| Фокусна відстань | 21.8 - 24 мм |
| Ширина | 309 мм |
Новий відгук або коментар
Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746)
Немає в наявності
Код товару: 303524
27 852 грн
29 880 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
PX704HD – ідеальний проєктор для дому та бізнесу
PX704HD – це ламповий проєктор із яскравістю 4000 ANSI люменів, ідеальний як для домашнього використання, так і для бізнес-презентацій. Завдяки роздільній здатності 1080p FHD та проєкції до 300", він забезпечує чіткі та насичені зображення для розваг і роботи.
Оснащений 0.65” DMD-чипом, проєктор має високу нативну контрастність, що дозволяє відтворювати глибокі тіні та яскраві кольори навіть у темних сценах. Два порти HDMI забезпечують зручне підключення мультимедійних пристроїв. Для більшої функціональності передбачено USB-A вихід для живлення бездротових HDMI-адаптерів, що позбавляє необхідності використовувати додаткові адаптери. Автоматична корекція трапецеїдальних спотворень (авто V keystone) гарантує ідеально вирівняне зображення незалежно від нахилу проєктора. Оновлення програмного забезпечення можливе без зайвого клопоту – просто підключіть ноутбук через USB-кабель.
Яскраве зображення у будь-який час
Завдяки яскравості 4000 ANSI люменів PX704HD забезпечує чіткі та насичені зображення навіть у приміщеннях із зовнішнім освітленням, що робить його ідеальним для будь-якого середовища – від домашнього кінотеатру до офісу.
Кришталево чиста якість зображення
Насолоджуйтеся кожною деталлю з надзвичайно чіткою передачею зображення у роздільній здатності Full HD 1080p – справжнє візуальне задоволення у будь-якому місці.
Розкрийте приховані деталі
Технологія DLP із 0.65” DMD-чипом від Texas Instruments забезпечує високу контрастність, роблячи кожну темну або яскраву сцену надзвичайно деталізованою. Жодна деталь не залишиться непоміченою!
Захоплюючі зображення великого розміру
PX704HD підтримує проєкцію до 300", що значно перевищує розміри телевізорів, ноутбуків чи смартфонів, створюючи ефект повного занурення у перегляд.
Просте та гнучке підключення
Два HDMI-порти дозволяють підключати декілька мультимедійних пристроїв одночасно. Вам більше не потрібно щоразу відключати один пристрій, щоб підключити інший – просто виберіть джерело сигналу через екранне меню.
Безперебійний стримінг контенту
Проєктор підтримує бездротові HDMI-адаптери, такі як Chromecast, Apple TV, Fire TV та Roku. Вбудований USB-порт 5V/1.5A служить для їх живлення, усуваючи потребу у додаткових адаптерах під час перегляду мультимедіа.
Завжди правильні пропорції зображення
Забудьте про викривлення! Функція автоматичної вертикальної корекції трапецеїдальних спотворень забезпечує ідеально рівне зображення незалежно від нахилу проєктора.
Легке оновлення програмного забезпечення
Оновлюйте програмне забезпечення самостійно, підключивши ноутбук через USB-кабель – більше не потрібно відвідувати сервісний центр.
Насичені, динамічні кольори
Технологія SuperColor™ від ViewSonic забезпечує широкий колірний спектр для природної та яскравої передачі кольорів без втрати якості зображення.
PX704HD – це ламповий проєктор із яскравістю 4000 ANSI люменів, ідеальний як для домашнього використання, так і для бізнес-презентацій. Завдяки роздільній здатності 1080p FHD та проєкції до 300", він забезпечує чіткі та насичені зображення для розваг і роботи.
Оснащений 0.65” DMD-чипом, проєктор має високу нативну контрастність, що дозволяє відтворювати глибокі тіні та яскраві кольори навіть у темних сценах. Два порти HDMI забезпечують зручне підключення мультимедійних пристроїв. Для більшої функціональності передбачено USB-A вихід для живлення бездротових HDMI-адаптерів, що позбавляє необхідності використовувати додаткові адаптери. Автоматична корекція трапецеїдальних спотворень (авто V keystone) гарантує ідеально вирівняне зображення незалежно від нахилу проєктора. Оновлення програмного забезпечення можливе без зайвого клопоту – просто підключіть ноутбук через USB-кабель.
Яскраве зображення у будь-який час
Завдяки яскравості 4000 ANSI люменів PX704HD забезпечує чіткі та насичені зображення навіть у приміщеннях із зовнішнім освітленням, що робить його ідеальним для будь-якого середовища – від домашнього кінотеатру до офісу.
Кришталево чиста якість зображення
Насолоджуйтеся кожною деталлю з надзвичайно чіткою передачею зображення у роздільній здатності Full HD 1080p – справжнє візуальне задоволення у будь-якому місці.
Розкрийте приховані деталі
Технологія DLP із 0.65” DMD-чипом від Texas Instruments забезпечує високу контрастність, роблячи кожну темну або яскраву сцену надзвичайно деталізованою. Жодна деталь не залишиться непоміченою!
Захоплюючі зображення великого розміру
PX704HD підтримує проєкцію до 300", що значно перевищує розміри телевізорів, ноутбуків чи смартфонів, створюючи ефект повного занурення у перегляд.
Просте та гнучке підключення
Два HDMI-порти дозволяють підключати декілька мультимедійних пристроїв одночасно. Вам більше не потрібно щоразу відключати один пристрій, щоб підключити інший – просто виберіть джерело сигналу через екранне меню.
Безперебійний стримінг контенту
Проєктор підтримує бездротові HDMI-адаптери, такі як Chromecast, Apple TV, Fire TV та Roku. Вбудований USB-порт 5V/1.5A служить для їх живлення, усуваючи потребу у додаткових адаптерах під час перегляду мультимедіа.
Завжди правильні пропорції зображення
Забудьте про викривлення! Функція автоматичної вертикальної корекції трапецеїдальних спотворень забезпечує ідеально рівне зображення незалежно від нахилу проєктора.
Легке оновлення програмного забезпечення
Оновлюйте програмне забезпечення самостійно, підключивши ноутбук через USB-кабель – більше не потрібно відвідувати сервісний центр.
Насичені, динамічні кольори
Технологія SuperColor™ від ViewSonic забезпечує широкий колірний спектр для природної та яскравої передачі кольорів без втрати якості зображення.
![Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524] Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524]](/content/images/47/390x390l80mc0/91897386439084.jpg)
![Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524] Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524]](/content/images/47/390x390l80mc0/74515921700669.jpg)
![Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524] Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524]](/content/images/47/390x390l80mc0/93500037440885.jpg)
![Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524] Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524]](/content/images/47/390x390l80mc0/66166351739836.jpg)
![Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524] Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524]](/content/images/47/390x390l80mc0/73190582673048.jpg)
![Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524] Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524]](/content/images/47/390x390l80mc0/13036677018505.jpg)
![Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524] Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524]](/content/images/47/390x390l80mc0/88677832975009.jpg)
![Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524] Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524]](/content/images/47/390x390l80mc0/40065050837581.jpg)
![Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524] Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524]](/content/images/47/390x390l80mc0/98684545750381.jpg)
![Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524] Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524]](/content/images/47/390x390l80mc0/91863639897252.jpg)
![Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524] Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524]](/content/images/47/390x390l80mc0/34010061072922.jpg)
![Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524] Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524]](/content/images/47/390x390l80mc0/96315973971748.jpg)
![Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524] Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524]](/content/images/47/390x390l80mc0/19152591417665.jpg)
![Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524] Проектор VIEWSONIC PX704HD (VS19746) [303524]](/content/images/47/390x390l80mc0/52822992389165.jpg)