|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| HDMI | Так |
|---|---|
| HDMI, шт. | 1 |
| Інтерфейси. Роз'єми | немає |
| Вага | 0.3 кг |
| Гарантія | 1 міс. |
| Джерело світла | LED |
| Динамік | Так |
| Динамік (Вт) | 2 Вт |
| Додатково. Пульт ДУ | Ні |
| Діагональ екрана | 0.558-4.318 м |
| Коефіцієнт збільшення | 1.35:1 |
| Комплектність | проектор, документація |
| Контрасність | 1 000:1 |
| Підтримка 3D | Ні |
| Роздільна здатність | 800x480 |
| Тип матриці | LCD |
| Формат зображення | 16:9 |
| Яскравість | 2000 лм |
| Розміри | 14 |
| Ethernet | Ні |
| RCA | Ні |
| RS-232 | Ні |
| USB | Так |
| USB, шт. | 1 |
| VGA | Ні |
| Wi-Fi | Ні |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Так |
| Бездротові можливості | немає |
| Вбудований кардридер | Ні |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Джерело живлення | мережа |
| Енергоспоживання | 30 Вт |
| Зворотна проєкція | Ні |
| Корекція спотворення | Ні |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Операційна система | без ОС |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| Підтримка HDR | Ні |
| Тип Wi-Fi | Ні |
| Цифрове масштабування | Ні |
Новий відгук або коментар
Проектор Wepvo YG300 Plus (YG300PLUS)
Немає в наявності
Код товару: 613016
1 790 грн
1 830 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Маленький і зручний, міні-відеопроектор Wepvo YG300Plus легко поміщається в кишеню або сумку, а завдяки невеликій вазі його можуть тримати навіть діти. Ідеально підходить для перегляду фільмів, відео та ігор вдома, на вулиці, у подорожі або кемпінгу. Універсальне під’єднання Безліч інтерфейсів: проектор обладнаний портами HDMI, USB та аудіо, що дає змогу під’єднуватись до ТВ-приставок, ноутбуків, ПК, камер і пристроїв із HDMI. Підходить для відео, серіалів, фотографій та ігор. (Для деяких пристроїв може знадобитися додатковий HDMI-адаптер.) Покращена продуктивність Чітке зображення з підтримкою 1080P. Проектор Wepvo YG300Plus підтримує Full HD 1080P та має роздільну здатністю 800х480, поліпшену яскравість і насиченість кольорів. Створює чіткіше та комфортніше зображення, особливо в затемнених приміщеннях. Енергоживлення Робота від зовнішнього джерела, проектор живиться від адаптера (вбудованого акумулятора немає) або через micro-USB від зарядного пристрою телефону, автомобільного зарядного пристрою або power bank. Потрібне джерело з підтримкою 5V/2.5A, що робить використання зручним у будь-якому місці.
![Проектор Wepvo YG300 Plus (YG300PLUS) [613016] Проектор Wepvo YG300 Plus (YG300PLUS) [613016]](/content/images/12/390x390l80mc0/53249060235103.jpg)
![Проектор Wepvo YG300 Plus (YG300PLUS) [613016] Проектор Wepvo YG300 Plus (YG300PLUS) [613016]](/content/images/12/390x390l80mc0/32968323966700.jpg)
![Проектор Wepvo YG300 Plus (YG300PLUS) [613016] Проектор Wepvo YG300 Plus (YG300PLUS) [613016]](/content/images/12/390x390l80mc0/50817983041547.jpg)
![Проектор Wepvo YG300 Plus (YG300PLUS) [613016] Проектор Wepvo YG300 Plus (YG300PLUS) [613016]](/content/images/12/390x390l80mc0/67210234428782.jpg)
![Проектор Wepvo YG300 Plus (YG300PLUS) [613016] Проектор Wepvo YG300 Plus (YG300PLUS) [613016]](/content/images/12/408x390l80mc0/53119838469576.jpg)