|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−2%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| HDMI | Так |
|---|---|
| HDMI, шт. | 1 |
| Інтерфейси. Роз'єми | немає |
| Вага | 1 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Джерело світла | LED |
| Динамік | Так |
| Динамік (Вт) | 2х3 Вт |
| Додатково. Пульт ДУ | Так |
| Діагональ екрана | 1.02-5.08 м |
| Колір | Білий |
| Комплектність | проєктор, документація |
| Підтримка 3D | Ні |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Тип матриці | LCD |
| Формат зображення | 16:9 |
| Яскравість | 15000 лм |
| Розміри | 14 |
| Ethernet | Ні |
| RCA | Ні |
| RS-232 | Ні |
| USB | Так |
| USB, шт. | 1 |
| VGA | Ні |
| Wi-Fi | Так |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Так |
| Бездротові можливості | Bluetooth + Wi-Fi |
| Вбудований кардридер | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Джерело живлення | мережа |
| Енергоспоживання | 55 Вт |
| Зворотна проєкція | Ні |
| Корекція спотворення | Так |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 3840x2160 |
| Операційна система | без ОС |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| Підтримка HDR | Ні |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Цифрове масштабування | Так |
Новий відгук або коментар
Проєктор (WOLFANG WP01)
Немає в наявності
Код товару: 613020
8 115 грн
8 295 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Проєктор WOLFANG WP01 забезпечує роздільну здатність 1080P Full HD, що гарантує чітке та деталізоване зображення. Завдяки високому коефіцієнту контрастності 8000:1 та широкій кольоровій гамі, картинка виглядає насиченою та реалістичною. Оптимізована передача кольору робить зображення природним, забезпечуючи комфортний перегляд без зайвого навантаження на очі. Це ідеальне рішення для домашнього кінотеатру, перегляду фільмів, ігор або презентацій. Гнучке налаштування проекції та широкий екран WOLFANG WP01 підтримує корекцію трапецієподібних спотворень ±40°, що дозволяє легко налаштовувати зображення для ідеальної геометрії. Проекційний екран можна налаштувати в діапазоні від 40 до 200 дюймів, створюючи ефект занурення. Функція масштабування 50% дає змогу змінювати розмір екрану без фізичного переміщення проєктора, що особливо зручно для використання в обмеженому просторі. Така універсальність дозволяє насолоджуватися якісним зображенням у будь-яких умовах. Потужний звук і підтримка Bluetooth Проєктор оснащений вбудованими подвійними стереодинаміками об’ємного звучання потужністю 2х3 Вт, що забезпечують чистий і насичений звук. Підтримка технології Dolby дозволяє передавати аудіо з максимальною точністю, створюючи ефект занурення у звук. Окрім цього, пристрій може працювати як Bluetooth-динамік – достатньо підключити смартфон або інший пристрій, щоб використовувати його для відтворення музики або подкастів. Шум під час роботи мінімальний, рівень звуку вентилятора не перевищує 28 дБ, що дозволяє зосередитися на перегляді без відволікаючих факторів. Компактний дизайн та енергоефективність Проєктор WOLFANG WP01 має компактні розміри важить лише 1 кг, що робить його зручним для транспортування. Завдяки унікальній ручці його можна переносити однією рукою, що значно спрощує використання в дорозі. Енергоефективність також є великою перевагою – споживана потужність становить лише 55 Вт, що робить пристрій екологічно чистим та економним. Завдяки ефективній системі розсіювання тепла він залишається охолодженим навіть під час тривалого використання, забезпечуючи стабільну роботу без перегріву.
![Проєктор (WOLFANG WP01) [613020] Проєктор (WOLFANG WP01) [613020]](/content/images/16/390x390l80mc0/71838122999013.jpg)
![Проєктор (WOLFANG WP01) [613020] Проєктор (WOLFANG WP01) [613020]](/content/images/16/395x390l80mc0/80976899207324.jpg)
![Проєктор (WOLFANG WP01) [613020] Проєктор (WOLFANG WP01) [613020]](/content/images/16/368x390l80mc0/28272216245936.jpg)
![Проєктор (WOLFANG WP01) [613020] Проєктор (WOLFANG WP01) [613020]](/content/images/16/488x390l80mc0/69189432544650.jpg)
![Проєктор (WOLFANG WP01) [613020] Проєктор (WOLFANG WP01) [613020]](/content/images/16/379x390l80mc0/63377551995765.jpg)
![Проєктор (WOLFANG WP01) [613020] Проєктор (WOLFANG WP01) [613020]](/content/images/16/390x390l80mc0/83289209190466.jpg)