|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−16%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| HDMI | Так |
|---|---|
| HDMI, шт. | 1 |
| Інтерфейси | Bluetooth, Mini Jack 3.5 мм, AV |
| Інтерфейси. Роз'єми | немає |
| Вага | 1.1 кг |
| Гарантія | 12 міс. |
| Джерело світла | LED |
| Динамік | Так |
| Динамік (Вт) | 5 Вт |
| Додатково. Пульт ДУ | Так |
| Діагональ екрана | 0.762-3.81 м |
| Коефіцієнт збільшення | 1.36:1 |
| Колір | Білий |
| Комплектність | проектор, пульт керування, документація |
| Контрасність | 1 000:1 |
| Підтримка 3D | Так |
| Роздільна здатність | 1280x720 |
| Тип матриці | LCD |
| Формат зображення | 15:9 |
| Яскравість | 200 лм |
| Розміри | 16 |
| Ethernet | Ні |
| RCA | Ні |
| RS-232 | Ні |
| USB | Так |
| USB, шт. | 1 |
| VGA | Ні |
| Wi-Fi | Так |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Так |
| Бездротові можливості | Bluetooth + Wi-Fi |
| Вбудований кардридер | Ні |
| Версія Bluetooth | Bluetooth 5.2 |
| Джерело живлення | мережа |
| Енергоспоживання | 65 Вт |
| Зворотна проєкція | Ні |
| Корекція спотворення | Так |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Операційна система | без ОС |
| Призначення | для домашнього кінотеатру |
| Підтримка HDR | Ні |
| Рівень шуму | 38 дБ |
| Тип Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Цифрове масштабування | Ні |
Новий відгук або коментар
Проектор Yaber L1 (Yaber-L1)
Немає в наявності
Код товару: 610233
5 891 грн
6 999 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Хочете зробити перегляд фільмів вдома або презентацій на роботі ще зручнішим і цікавішим? Портативний проектор Yaber L1 – це технологічне рішення з неймовірною якістю зображення, мобільністю і гнучкими варіантами підключення. Завдяки роздільній здатності 1080p та 720p, ви маєте можливість налаштовувати зображення під будь-які умови. Плавне електронне фокусування гарантовано виокремить усі деталі чітко й точно. Проектор підтримує формати 4:3 і 16:9, а діагональ екрану від 30 до 150 дюймів створює ідеальні умови для перегляду. Технології Wi-Fi 6 та Bluetooth 4.2 забезпечують швидкий доступ до мобільних додатків, а потужний 5 Вт динамік з 3D-звуком дарує ефект приємного занурення. Компактний Yaber L1 ідеально підходить для подорожей та сумісний з USB 2.0, HDMI, що дозволяє переглядати контент з різних джерел. З 20000 годинами роботи цей проектор буде базовим пристроєм для ваших розваг чи робочих зустрічей. Чіткість на кожному кадрі Більше ніяких проблем з розмитими зображеннями чи з фокусуванням! Проектор для дому Yaber L1 пропонує вам насичене та деталізоване зображення, яке залишає всі сумніви позаду. Завдяки роздільній здатності 1080p і 720p, ви самі вибираєте, як адаптувати картинку під свої умови — чи це домашній кінотеатр, чи робочі презентації. Автофокусування миттєво підлаштовує картинку та зберігає чіткість на всіх етапах. Перегляд фільмів у сутінках або важлива інформація на робочій презентації — кожен момент матиме ідеальний баланс фокусу й розмиття. Бездротове живлення з максимальною швидкістю З Yaber L1 більше не треба турбуватися про повільні з’єднання та помилки в передачі сигналу. Завдяки найсучаснішій технології Wi-Fi 6 ваш контент передається швидше, без затримок і зависань. Усі фільми, серіали чи презентації відтворюються плавно і в бездоганній якості. Неважливо, чи синхронізуєте зображення зі смартфона або ноутбука — все буде готово за секунди. А Bluetooth 4.2 забезпечує бездротове підключення колонок, геймпадів, або навушників, гарантуючи високу якість звуку без жодних затримок. Підключайтеся та поринайте у свої улюблені розваги з максимальним комфортом! Ідеальне налаштування розміру зображення Завдяки проектору Yaber L1 ви отримуєте ідеальну картинку за будь-якого розташування проектора та незалежно від кута або місця установки. Корекція трапецієподібних спотворень на рівні ±40° дозволяє вибирати зручний кут проекції зі столу, штатива чи стіни — зображення завжди буде чітким і рівним. А можливість налаштування розміру проекції від 30 до 150 дюймів пропонує безліч варіантів: від компактного перегляду на невеликій відстані до великих екранів з кінематографічним досвідом. Об’ємний 3D-звук і підключення без обмежень Забудьте про складні підключення — з легкістю під’єднайте пристрій через HDMI або USB 2.0, а для звуку просто увімкніть колонки через Audio Out. І найголовніше — для потужного звуку не потрібно додаткових пристроїв. Вбудований 5 Вт динамік забезпечує неймовірний 3D-звук з глибиною, який дає відчуття живого перегляду. Незалежно від того, чи дивитесь кіно вдома, чи організуєте вечірній сеанс на терасі, Yaber L1 перетворить кожен момент на унікальний досвід із якісним зображенням і об’ємним звуком. Доступ до зручних додатків Проектор для дому Yaber L1 — це не просто техніка, а справжня свобода для вашого контенту. Легкий і компактний, він важить менше кілограма, що дозволяє брати його з собою в будь-яке місце: від кімнати до природи або подорожей. Завдяки інтегрованим додаткам ви отримуєте необмежений доступ до улюблених фільмів, серіалів та відео без необхідності підключати інші пристрої. Перетворіть будь-яке місце на особистий кінотеатр без зайвих зусиль — проектор Yaber L1 завжди під рукою для максимального комфорту!
![Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233] Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233]](/content/images/23/390x390l80mc0/20615441671231.jpg)
![Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233] Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233]](/content/images/23/390x390l80mc0/25455429773628.jpg)
![Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233] Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233]](/content/images/23/390x390l80mc0/73899474785549.jpg)
![Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233] Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233]](/content/images/23/390x390l80mc0/26333956679290.jpg)
![Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233] Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233]](/content/images/23/390x390l80mc0/68634433193023.jpg)
![Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233] Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233]](/content/images/23/390x390l80mc0/11772236633169.jpg)
![Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233] Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233]](/content/images/23/870x357l80mc0/67822234662661.jpg)
![Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233] Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233]](/content/images/23/520x390l80mc0/29169132687821.jpg)
![Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233] Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233]](/content/images/23/870x357l80mc0/16242399417917.jpg)
![Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233] Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233]](/content/images/23/870x357l80mc0/91614446377181.jpg)
![Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233] Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233]](/content/images/23/870x357l80mc0/97902617033457.jpg)
![Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233] Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233]](/content/images/23/870x357l80mc0/15426210033125.jpg)
![Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233] Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233]](/content/images/23/870x357l80mc0/80210856499591.jpg)
![Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233] Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233]](/content/images/23/870x357l80mc0/67499115280529.jpg)
![Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233] Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233]](/content/images/23/870x357l80mc0/23273536848855.jpg)
![Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233] Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233]](/content/images/23/870x357l80mc0/52069567519961.jpg)
![Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233] Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233]](/content/images/23/870x357l80mc0/18643986730179.jpg)
![Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233] Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233]](/content/images/23/520x390l80mc0/88834540142261.jpg)
![Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233] Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233]](/content/images/23/520x390l80mc0/89087174426042.jpg)
![Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233] Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233]](/content/images/23/520x390l80mc0/73210402119593.jpg)
![Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233] Проектор Yaber L1 (Yaber-L1) [610233]](/content/images/23/520x390l80mc0/26114171645443.jpg)