|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−6%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Висота екрану | 203 см |
|---|---|
| Гарантія | 24 міс. |
| Діагональ проекційного екрану | 113" |
| Діагональ проекційного екрану, дюйми | 113.00 |
| Діапазон діагоналі екрану | Від 100" до 149" |
| Колір корпусу | White |
| Країна виробництва | China |
| Матеріал корпусу | метал |
| Модель | ECO MWM-AV-80 |
| Проекція | пряма |
| Пульт ДУ | Ні |
| Розміри екрану, см | 203x203 |
| Тип | настінний |
| Тип конструкції | стаціонарний |
| Тип проекційного екрану | Ручний рулонний |
| Формат екрану | 1:1 |
| Габарити | 2030х2030 мм |
| Моторизований | Ні |
| Полотно | Matte White |
| Спосіб кріплення | настінний |
| Ширина екрана | 203 см |
Новий відгук або коментар
Проекційний екран Atria 113" (203x203, 1:1) (ECO MWM-AV-80)
Немає в наявності
Код товару: 617900
2 150 грн
2 290 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Настінний екран ідеальний для використання з сучасними висококонтрастними проекторами. Виготовлений з матеріалу MaxWhite. Чорна зворотна сторона матеріалу запобігає проникненню світла. Обладнаний регульованим перемикачем вертикального обмеження для регулювання встановлення підйому/спуску.
![Проекційний екран Atria 113" (203x203, 1:1) (ECO MWM-AV-80) [617900] Проекційний екран Atria 113" (203x203, 1:1) (ECO MWM-AV-80) [617900]](/content/images/10/515x390l80mc0/98187289236285.jpg)
![Проекційний екран Atria 113" (203x203, 1:1) (ECO MWM-AV-80) [617900] Проекційний екран Atria 113" (203x203, 1:1) (ECO MWM-AV-80) [617900]](/content/images/10/390x390l80mc0/83862195430380.png)