|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−4%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Гарантія | 24 міс. |
|---|---|
| Діагональ проекційного екрану | 113" |
| Діагональ проекційного екрану, дюйми | 113.00 |
| Діапазон діагоналі екрану | Від 100" до 149" |
| Колір корпусу | White |
| Країна виробництва | China |
| Кут огляду | 160° |
| Матеріал корпусу | метал |
| Модель | ECO TRM-AV-80 |
| Пульт ДУ | Ні |
| Розміри екрану, см | 203x203 |
| Тип | переносний (на тринозі) |
| Тип проекційного екрану | Мобільний |
| Формат екрану | 1:1 |
| Габарити | 2030х2030 мм |
| Моторизований | Ні |
| Полотно | Matte White |
Новий відгук або коментар
Проекційний екран ATRIA (ECO TRM-AV-80)
Немає в наявності
Код товару: 301931
2 290 грн
2 390 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
екран переносний на тринозі 113"(1:1)203*203см
![Проекційний екран ATRIA (ECO TRM-AV-80) [301931] Проекційний екран ATRIA (ECO TRM-AV-80) [301931]](/content/images/44/260x390l80mc0/87177253543734.png)
![Проекційний екран ATRIA (ECO TRM-AV-80) [301931] Проекційний екран ATRIA (ECO TRM-AV-80) [301931]](/content/images/44/586x390l80mc0/67639138107889.png)
![Проекційний екран ATRIA (ECO TRM-AV-80) [301931] Проекційний екран ATRIA (ECO TRM-AV-80) [301931]](/content/images/44/586x390l80mc0/15992234904606.png)
![Проекційний екран ATRIA (ECO TRM-AV-80) [301931] Проекційний екран ATRIA (ECO TRM-AV-80) [301931]](/content/images/44/586x390l80mc0/82125064819258.png)