|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−12%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| HDMI | Так |
|---|---|
| HDMI, шт. | 2 |
| Інтерфейси (вхід) | HDMI, RCA, RCA White/Red, VGA (Mini D-Sub 15-pin) |
| Інтерфейси / порти | HDMI, HDMI (MHL), USB (A), USB (B) |
| Інтерфейси. Роз'єми | немає |
| Вага | 2.7 кг |
| Вага, кг | 2.70 |
| Вбудована можливість | вбудовані динаміки |
| Гарантія | 24 міс. |
| Джерело світла | UHE |
| Джерело світла. Потужність лампи, Вт | 210.00 |
| Джерело світла. Ресурс лампи в економічному режимі, год | 12000.00 |
| Джерело світла. Ресурс лампи, год | 6000.00 |
| Динамік | Так |
| Динамік (Вт) | 2 Вт |
| Додатково. Вбудований динамік | Так |
| Додатково. Пульт ДУ | Так |
| Додатково. Рівень шуму, дБ | 37.00 |
| Діагональ екрана | 0.86-8.43 м |
| Діапазон ваги | Від 2 кг до 3 кг |
| Діапазон контрастності | 15000:1-20000:1 |
| Діапазон яскравості | Від 3000 до 4000 ANSI lm |
| Застосування | Для офісу і мобільних презентацій |
| Зображення. Контрастність | 16000.00 |
| Зображення. Масштабування і фокусування | ручне |
| Зображення. Яскравість екрану | 3500.00 |
| Коефіцієнт збільшення | 1920 х 1080 |
| Колір | Білий |
| Комплектність | проектор, пульт керування, документація |
| Контрасність | 16 000:1 |
| Контрастність | 16000:1 |
| Корреція трапеції | ±30° |
| Країна виробництва | Philippines |
| Модель | EB-FH06 |
| Основні. Вид | ламповий |
| Основні. Клас пристрою | для презентацій, офісний |
| Основні. Проєкційне співвідноошення | стандартні (1.3 - 2) |
| Основні. Реальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Основні. Споживана потужність, Вт | 327.00 |
| Основні. Тип матриці | 3LCD |
| Основні. Формати зображення | 16:10, 4:3, 16:9 |
| Параметри оптики | 0,86-8,43 |
| Порти управління | PAL, M-PAL, N-PAL, PAL 60, NTSC, NTSC 4.43, SECAM, HDTV |
| Проекційний коефіцієнт | Стандартні (1.3-2.0) |
| Проеціювання. Корекція трапеції | Так |
| Проеціювання. Оптичне збільшення (Трансфокатор) | 1.20 |
| Підтримка 3D | Ні |
| Ресурс лампи | 6000 |
| Ресурс лампи у економічному режимі | 12000 |
| Роздільна здатність | 1920x1080 |
| Сумка | Ні |
| Тип матриці | LCD |
| Формат зображення | 16:10 |
| Фізичні. Вага, кг | 2.70 |
| Фізичні. Габарити ( ВxШxГ ), мм | 92 x 302 x 249 |
| Фізичні. Колір | Білий |
| Фізичні. Матеріал корпусу | пластик |
| Яскравість | 3500 лм |
| Розміри | 30 |
| Ethernet | Так |
| RCA | Так |
| RS-232 | Ні |
| USB | Так |
| USB, шт. | 2 |
| VGA | Так |
| VGA, шт. | 1 |
| Wi-Fi | Ні |
| Аудіороз'єм 3.5 мм | Ні |
| Бездротові можливості | немає |
| Вбудований кардридер | Ні |
| Версія Bluetooth | Немає |
| Джерело живлення | мережа |
| Зворотна проєкція | Ні |
| Корекція спотворення | Так |
| Кількість ламп | 1 |
| Максимальна роздільна здатність | 1920x1080 |
| Максимальна фокусна відстань | 20.28 мм |
| Мінімальна фокусна відстань | 16.9 мм |
| Операційна система | без ОС |
| Потужність лампи | 210 Вт |
| Призначення | для роботи та освіти |
| Підтримка HDR | Ні |
| Рівень шуму | 28 дБ |
| Тип Wi-Fi | Ні |
| Цифрове масштабування | Ні |
Новий відгук або коментар
Проектор Epson EB-FH06 (V11H974040)
Немає в наявності
Код товару: 615160
38 976 грн
44 235 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Перед вами високоякісний, яскравий, мобільний проктор для будинку і офісу, побудований на базі технології Epson 3LCD, з дозволом 1080p і набором додаткових функцій для більшої гнучкості і простоти використання. Дивіться кіно в дозволі Full HD на екрані діагоналлю до 300 дюймів! Швидко починайте ділову презентацію, не витрачаючи час на попереднє налаштування - проектор створювався з розрахунком, щоб установка була як можна швидшою! Завдяки 3500 люмен яскравості і технології 3LCD, кольори на екрані будуть яскравими і точними, а зображення - таким, як задумав режисер.