|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
−0%
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | Radeon Graphics |
|---|---|
| Версія PCI express | 3.0 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 21.07.2020 |
| Кулер у комплекті | Так |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 8 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 8 |
| Кількість ядер | 4 ядра |
| Кількість ядер графічного процесора, шт. | 6 |
| Кількість ядер, шт. | 4 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.0 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | 256 КБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 2 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 4 МБ |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Покоління процессора | 3 Gen (Zen2) |
| Потужність TDP | 65 Вт |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Так |
| Сокет | AM4 |
| Сімейство процесорів | Ryzen 3 |
| Тактова частота графічного процесора | 1700 MHz |
| Тактова частота, ГГц | 3,8 - 4 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип пакування | BOX |
Новий відгук або коментар
Процесор AMD Ryzen 3 4300G (3.8GHz 4MB 65W AM4) Box (100-100000144BOX)
Немає в наявності
Код товару: 610286
3 960 грн
3 976 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Особливості мікроархітектури Zen. У новій архітектурі AMD Zen використовується потужний механізм виконання, а також підтримується функція одночасної багатопоточності (SMT). Ядра Zen розроблено для ефективного використання наявних ресурсів мікроархітектури для забезпечення максимальної обчислювальної продуктивності. Нова трирівнева кеш-пам'ять із низькою затримкою та нові алгоритми попередньої вибірки значно зменшують кількість кеш-промахів і збільшують пропускну спроможність, як порівняти з попередньою мікроархітектурою. Продуктивність та ефективність для додатків наступного покоління. Хмарні обчислення, продуктивність промислового рівня, технології віртуальної реальності, ігри та безпека даних відкривають нові горизонти і вимагають більш високого рівня продуктивності обчислень при максимальній енергоефективності. Від самого початку інженери компанії AMD розробили нову архітектуру Zen таким чином, щоб вона могла відповідати і навіть перевершувати високі вимоги, що стосуються продуктивності та ефективності, не тільки застосунків наступного, а й подальших поколінь. Підтримуваний тип пам’яті: DDR4-3200. Підтримуваний тип сокета: AM4. Споживання енергії (TDP): 65 Watt.
![Процесор AMD Ryzen 3 4300G (3.8GHz 4MB 65W AM4) Box (100-100000144BOX) [610286] Процесор AMD Ryzen 3 4300G (3.8GHz 4MB 65W AM4) Box (100-100000144BOX) [610286]](/content/images/46/387x390l80mc0/95086336911024.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 3 4300G (3.8GHz 4MB 65W AM4) Box (100-100000144BOX) [610286] Процесор AMD Ryzen 3 4300G (3.8GHz 4MB 65W AM4) Box (100-100000144BOX) [610286]](/content/images/46/390x390l80mc0/59009827381903.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 3 4300G (3.8GHz 4MB 65W AM4) Box (100-100000144BOX) [610286] Процесор AMD Ryzen 3 4300G (3.8GHz 4MB 65W AM4) Box (100-100000144BOX) [610286]](/content/images/46/355x390l80mc0/74085810887416.jpg)