|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка (опис) | без графіки |
|---|---|
| Архітектура ядра AMD | AMD Zen 2 |
| Версія PCI express | 4.0 x16 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 07.07.2019 |
| Кулер у комплекті | Так |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 12 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість ядер, шт. | 6 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.2 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц |
| Максимальна швидкодія пам'яті | 3200 MHz |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | L1: 384KB |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 3 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 32 МБ |
| Охолодження в комплекті | кулер у комплекті |
| Покоління процессора | 3 Gen (Zen2) |
| Потужність TDP | 65 Вт |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Так |
| Сокет | AM4 |
| Сімейство процесорів | Ryzen 5 |
| Тактова частота, ГГц | 3,6 - 4,2 |
| Техпроцес | 7 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип пакування | BOX |
Новий відгук або коментар
Процесор AMD Ryzen 5 3600 (3.6GHz 32MB 65W AM4) Box (100-100000031SBX)
Немає в наявності
Код товару: 615851
3 113 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Процесор AMD Ryzen 5 3600 (100-100000031SBX) народився на світ завдяки 7 нм техпроцесу. Після появи він знайшов 6 ядер, кожне з яких працює в двох потоках, із загальною частотою 3,6 ГГц, підвищує в режимі Boost до 4,2 ГГц. Також модель отримала 3MB кеш пам'яті другого рівня, 32MB третього, TDP в 65 Вт і заручилася підтримкою DDR4 оперативної пам'яті з максимальною частотою до 3200 МГц.
![Процесор AMD Ryzen 5 3600 (3.6GHz 32MB 65W AM4) Box (100-100000031SBX) [615851] Процесор AMD Ryzen 5 3600 (3.6GHz 32MB 65W AM4) Box (100-100000031SBX) [615851]](/content/images/44/390x390l80mc0/80306846164057.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 5 3600 (3.6GHz 32MB 65W AM4) Box (100-100000031SBX) [615851] Процесор AMD Ryzen 5 3600 (3.6GHz 32MB 65W AM4) Box (100-100000031SBX) [615851]](/content/images/44/390x390l80mc0/95387952263652.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 5 3600 (3.6GHz 32MB 65W AM4) Box (100-100000031SBX) [615851] Процесор AMD Ryzen 5 3600 (3.6GHz 32MB 65W AM4) Box (100-100000031SBX) [615851]](/content/images/44/390x390l80mc0/73208440222197.jpg)
![Процесор AMD Ryzen 5 3600 (3.6GHz 32MB 65W AM4) Box (100-100000031SBX) [615851] Процесор AMD Ryzen 5 3600 (3.6GHz 32MB 65W AM4) Box (100-100000031SBX) [615851]](/content/images/44/390x390l80mc0/28671959828272.jpg)