|
Кількість
|
Вартість
|
||
|
|
|||
3
«Оплата частинами» від ПриватБанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка ПриватБанку з підключеним сервісом «Оплата частинами»
- 2. Доступний кредитний ліміт по сервісу «Оплата частинами», який перевищує суму покупки
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
«Плати частинами» від àбанку на 3 платежі!
Для оформлення покупки необхідно:
- 1. Кредитна картка àбанку
- 2. Мобільний додаток ABank24
- 3. Доступний кредитний ліміт по сервісу "Плати частинами"
Перший платіж буде списаний з кредитної картки в момент оформлення кредиту
Характеристики
| Інтегрована графіка | Так |
|---|---|
| Інтегрована графіка (опис) | Radeon Vega 7 |
| Архітектура ядра AMD | AMD Zen 3 |
| Версія PCI express | 3.0 |
| Гарантія | 36 міс. |
| Дата виходу | 08.01.2024 |
| Кулер у комплекті | Ні |
| Кількість каналів пам'яті | 2 |
| Кількість потоків | 12 потоків |
| Кількість потоків, шт. | 12 |
| Кількість ядер | 6 ядер |
| Кількість ядер графічного процесора, шт. | 7 |
| Кількість ядер, шт. | 6 |
| Максимальна тактова частота процесора | 4.4 GHz |
| Максимальна частота пам'яті | 3200 МГц |
| Максимальний TDP | 65 Вт |
| Максимальний обсяг оперативної пам'яті | 128 ГБ |
| Максимально допустима температура | 95°C |
| Модель | 5 5500GT |
| Об'єм кеш-пам'яті 1-го рівня | 384 КБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 2-го рівня | 3 МБ |
| Об'єм кеш-пам'яті 3-го рівня | 16 МБ |
| Охолодження в комплекті | без кулера |
| Покоління процессора | 5 Gen (Zen3) |
| Потужність TDP | 65 Вт |
| Потужність TDP, Вт | 65.00 |
| Призначення | для настільного ПК |
| Розблокований множник | Так |
| Серія/родина процесора | AMD Ryzen |
| Сокет | AM4 |
| Стандарти пам'яті | PC4-25600 (DDR4 3200 МГц) |
| Сімейство процесорів | Ryzen 5 |
| Тактова частота графічного процесора | 1900 MHz |
| Тактова частота, ГГц | 3,6 - 4,4 |
| Технології | технологія AMD 64-bit |
| Техпроцес | 7 нм |
| Тип оперативной пам'яті | DDR4 |
| Тип пакування | Tray |
| Типи модулів пам'яті | DDR4 |
Новий відгук або коментар
Процесор AMD Ryzen 5 5500GT (3.6GHz 16MB 65W AM4) Tray (100-000001489)
Немає в наявності
Код товару: 611212
6 449 грн
Повідомити, коли з'явиться
Войдите на сайт чтобы
добавить товар в список ожиданий
добавить товар в список ожиданий
Опис
Найшвидший виграє. Цей кращий в світі процесор для настільних ПК гарантує прекрасну продуктивність в іграх. Технологія AMD StoreMI. Простий і швидкий спосіб розширити сховище даних настільного ПК з процесором AMD Ryzen і прискорити його роботу. Програма AMD Ryzen Master. Проста і потужна програма для розгону процесорів AMD Ryzen. AMD Ryzen VR-Ready Premium. Для користувачів, які хочуть отримати максимум задоволення від використання технології віртуальної реальності, компанія AMD пропонує високопродуктивні процесори Ryzen VR-Ready Premium.